Slider

KITOKS ADVENTO KALENDORIUS: 24 DALYKAI, KURIUOS GALI PADARYTI IKI KALĖDŲ

11/27/2016


Labas! Aš jau seniai spirgu, verdu, kunkuliuoju Kalėdų laukimu. Kalėdinė nuotaika atėjo į mano širdį tuo pat metu, kada atėjo į Lietuvą pirmasis sniegas ir ankstyvoji žiema. Man taip smagu, kad kiekvieną rytą atsikėlusi vis artėju ir artėju prie tos šventės. Ir anksčiau papuoštos eglutės prekybcentriuose šiais metais manęs nebeerzina, o atvirkščiai -  kviečia sustoti ir pasigrožėti. Tad paruošiau jums kitokį Advento kalendorių - kad laukimas sutrumpėtų, o jūs kiekvieną dieną turėtumėte po užduotį, kurią įvykdžius, manau, aplankys nerealiai geras jausmas. O to ir siekiame, ar ne? 1. SUSITAIKYK SU VISAIS. Naują, šventinį ir magišką mėnesį pradėk nuo negatyvo atsikratymo. Pasistenk susitaikyti su visais, kuriais šiuo metu pykstiesi. Jeigu taikytis nenori ir tikrai to nedarysi, bent jau pamėgink jiems atleisti ir pamiršti, ką jie tau padarė, kad ir kas tai buvo. Pamatysi, nuo to tau bus tik lengviau.
 2. LAIKAS MOTYVACIJAI! Jei jau turi kambaryje kokią nors motyvuojančią frazę, plakatą ar užrašą ant sienos, laikas jį atnaujinti. Internete, knygose ar iš savo galvos - nesvarbu kur, susirask naują, šviežią frazę, kuri tave stumtų į priekį. Net ir tokios naujovės sukuria ypatingą nuotaiką.
 3. ŠIANDIENĄ PASKIRK SPORTUI. Jeigu ir taip kasdien mankštiniesi - valio! Šiandien pajudėk dvigubai daugiau nei paprastai. Jeigu mankštai ir sportui trūksta noro ir laiko, bent jau šiandien skirk visą valandą įvairiausiems pratimams. Jų yra tikra gausa. Nuo pratimų pilvukui, kojoms iki užpakaliukui ir rankoms. Nepamiršk susikurti jaukios aplinkos, išsitrauk savo gertuvę, įlįsk į savo mieliausią sportinę aprangą, pasitiesk pleduką ant žemės, pasileisk mėgstamos muzikos ir pirmyn! 
 4. APGALVOK DOVANAS ARTIMIESIEMS IR DRAUGAMS. Pagalvok, kaip nudžiuginsi savo mylimiausius žmones. Susiplanuok, ką jiems padovanosi. Kuo anksčiau tai pradėsi daryti, tuo mažiau streso patirsi, dovana bus apgalvota ir bus didesnis procentas, kad ji patiks tiems, kuriems dovanosi.
 5. PARUOŠK ATVIRUKUS TIEMS, KURIE TOLI. Nepamiršk pasveikinti ir tų, kurie nėra šalia tavęs. Nupirk arba pati pagamink gražius atvirukus ir išsiųsk toli esantiems artimiesiems bei draugams. Vietoj elektroninio laiško ar žinutės facebook tinkle, nustebink juos atviruku.
 6. NUSIPIRK KĄ NORS SAU. Per visus tuos rūpesčius gali ir pamiršti save. Jokiu būdu negalima! Šiandien nusipirk ką nors sau. Ar tai būtų mėgstamiausių dribsnių dėžutė ar nauja makiažo priemonė, nesvarbu. Svarbiausia, kad tai būtų skirta tau pačiai. 
 7. SUSITVARKYK SPINTĄ. Nors tai galbūt ir banalus patarimas, tačiau kalbu iš patirties, kad spinta susijaukia labai greitai. Todėl šiandienos dieną gali paskirti jos tvarkymui, rūbų rūšiavimui. Jeigu joje viskas tvarkoje, nepamiršk pagalvoti apie naujametinę suknelę. Juk norėsi atrodyti žavingai. 😉
 8. ŽIEMIŠKAS MANIKIŪRAS? TAIP! Net jeigu tau ir nesiseka su tomis manikiūro subtilybėmis, pabandyk. Net jei tai ir bus tik mėlynos spalvos nagų lakas - tebūnie. Išeik šiek tiek iš savo komforto zonos. 
 9. LAIKAS FOTOGRAFIJOMS. Jeigu tik yra sniego, pasiimk telefoną ar fotoaparatą ir išeik pafotografuoti. Įamžink kraštovaizdį, gyvūnus. Jeigu gyveni mieste, užfiksuok žmones gatvėje, apsnigtus pastatus ir objektus. Paieškok gražių kadrų. Ne tik šauniai praleisi laiką, bet ir pasigrožėsi mažais dalykais, turėsi gražių nuotraukų ir prisiminimų. 
 10. PARAŠYK KAIP ŠIANDIEN JAUTIESI. Pasiimk užrašų knygelę ar popieriaus lapelį ir parašyk, ką jauti. Apie ką galvoji, apie ką svajoji. Kas nesiseka, ko norėtum išmokti. Pasikalbėk su savimi nuoširdžiai. Po to pasijusi kaip po vizito pas psichologą - daug lengviau, problemos nebe atrodys tokios didelės ir neišsprendžiamos.
 11. PADOVANOK KAM NORS GĖLIŲ. Apsilankyk gėlių krautuvėlėje ir įsigyk kad ir patį paprasčiausią žiedą. Įteik jį kam nors visiškai be jokios priežasties.  Nudžiugink mamą, močiutę ar draugę. Jos tikrai liks pamalonintos ir laimingos, nedings šypsena nuo jų veidų.
 12. APKABINK KĄ NORS. Jeigu vakar dovanojai gėles, šiandien ką nors pamalonink apkabinimu. Jie nekainuoja nieko, todėl apkabinimus gali padalinti visiems. Prisiglausk, pasakyk komplimentą, pasakyk, kokie tie žmonės tau svarbūs ir reikalingi. Įprastomis dienomis mes tai pamirštame, pamirštame rodyti paprasčiausią dėmesį ir branginti tuos, kurie visada yra šalia. Prisimink juos šiandien.
 13. KALĖDINIAI FILMAI. Mėnuo įpusėjo, Kalėdinė nuotaika vis didėja. Tad laikas kam? Kalėdiniams filmams. Prisimink visus mėgstamiausius šiai šventei skirtus filmus. Žiūrėk viena, su broliais ar seserimis, su mama ar tėčiu, o gal su draugais. Visais atvejais neužmirškite skanėstų ir patogių pagalvių!
 14. KEPAME, VERDAME. Šiandien pasigamink Kalėdinių skanėstų. Internete, knygose, žurnaluose yra pilna receptų, pagal kuriuos gali išsikepti tortų, pyragų ar sausainių. Idealiausia būtų, jeigu, esant galimybei, receptų išsiklausinėtum pas savo močiutę. Ji tikrai liks patenkina ir su malonumu pasidalins savo paslaptimis virtuvėje. 
 15. ATSIGERK NIEKADA NERAGAUTO GĖRIMO. Ar kada gėrei juodą arbatą su pienu? Jei ne, būtinai išbandyk! Taip pat susirask kokių nors gėrimų receptų, kurių nesi ragavusi ir jį pasigamink. Galbūt rasi naują mėgstamiausią? O galbūt rasi tokį neskanų, su kuriuo galėsi išdurti savo drauges? 
 16. JEI MYLI MAKIAŽĄ.. IŠMOK KĄ NORS NAUJO. Jei esi makeupjunkie kaip aš, šiandien įsijunk youtube ir susirask kokių nors pamokymų, išmok ką nors naujo.Nesvarbu, ar išmoksi kaip prisiklijuoti blakstienas ar kaip nusibrėžti tobulą akių pervedimą. O gal pagaliau išmoksi ir suprasi kaip padengti skaistalai tau labiausiai tinka? Svarbu, kad būtų koks nors procesas.
 17. LAIKAS SVEIKIEMS UŽKANDŽIAMS. Šiandien vėl grįžk prie maisto ir pamėgink pasigaminti sveikiausius užkandžius savo gyvenime. 
 18. IŠMOK KĄ NORS NAUJO SU SAVO PLAUKAIS. Paieškok kokių nors įdomių šukuosenų atlikimo būdų ir pamėgink pasidaryti sau. Šį mėnesį naujovės įneš tau daugiau pozityvumo, todėl ir jeigu pradėsi kaip nors kitaip nešioti plaukus - neliksi nepastebėta. 
 19. LAIKAS DEKORUOTI NAMUS. Jeigu dar nepasipuošei savo kambario ar namų, šiandien yra tam pats laikas. Išsitrauk iš spintos apdulkėjusius papuošimus ir pasitelkusi fantaziją susikurk jaukią šventišką aplinką.
 20. DIY KALĖDINIUS PAPUOŠIMUS. Nieko nėra gražiau už tavo pačios sukurtus papuošimus. Nėra geresnio jausmo, kuomet svečiai baksnoja juos ir klausia, kur gi pirkau, o atsakau: pati padariau! Ką pasidaryti tau padės internetas ir Pinterest.com svetainė.
 21. PASIDOMĖK RENGINIAIS. Nesėdėk namuose, pasidomėk, kur kas įdomaus vyksta ir sudalyvauk. Kartu išsitempk ir mamą arba drauges. Patirkite ką nors naujo, praleiskite laisvalaikį kitaip.
 22. KALĖDINĖ MUZIKA. Likus kelioms dienelėms iki Kūčių ir Kalėdų, užturbink savo grojaraštį ir mintis gražiomis ir mėgstamomis Kalėdinėmis dainomis. Ji ne tik padės sukurti jaukią atmosferą, bet ir pastiprins Kalėdų laukimą bei nuotaiką. 
 23. PASIVAIKŠČIOK MIESTO GATVĖMIS VAKARE. Miestai ir miesteliai tikrai jau pasipuošę. Pasipuošę ir visi namų langai bei kiemai, todėl pasivaikščiok jau pritemus ir pasidžiauk lempučių švytėjimų. Tiesiog praleisk šį vakarą ramiai ir pamaitink akis papuošimų grožiu, pasisemk idėjų kitiems metams. 
 24. KISIELIUS IR KNYGA. Po ramaus pasisėdėjimo prie Kūčių stalo kartu su visa šeima, vakarą užbaik lovoje su gera knyga ir tradiciniu Kūčių gėrimu kisieliumi. Jei jo nemėgsti ar tokio negaminate, tiesiog pasidaryk puodelį mėgstamiausio gėrimo.Užmik su didžiulėmis svajonėmis ir gražiausiomis mintimis galvoje, nes sako, Kūčių naktį vyksta stebuklai. 💫😉


Mielosios, labai tikiuosi, kad bent viena pasinaudosite šiuo Advento kalendoriumi. Jeigu ne visu ir iki galo, tai bent keliomis idėjomis. Kad bent kelis punktelius įvykdysite prieš laukdamos šios gražios šventės. Norėjau, kad jums laukimas neprailgtų, kad visada būtumėte užimtos ir džiaugtumėtės gyvenimu.💖

KOKIUS ADVENTO KALENDORIUS JAU TURITE? AR LAUKIATE KALĖDŲ?🎄🎅

14 komentarų:

 1. Turiu jau šokoladinį advento kalendorių, nė vienų metu dar nebuvo be jo. :D O bloge taip pat minėsiu adventą, jau pradėjau galvoti temas šių metų blogmas. ♥

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Super, labai laukiu tokį įrašų! Pati irgi darysiu keletą <3

   Panaikinti
 2. tikriausiai ir aš pabandysiu prisidėti prie šio šaunaus dalyko. na, spintą teks tvarkytis anksčiau, nei pasiūlei, tačiau kitos užduotys atrodo gan šaunios ir smagios! ai, bet juoda arbata su pienu ir daug cukraus tikrai yra labai skanuuuu....

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. taip, pagal dienas nebūtina atitaikyt, svarbiausia padaryt! ;D ačiū!

   Aha,pamenu, pirmą kartą ragaut bijojau, o dabar gyvent negaliu. :D

   Panaikinti
 3. Aš neįsivaizduoju Kalėdų be advento kalendoriaus! Todėl ačiū ačiū ačiūūū!!! Labai sukėlei didelę motyvaciją, tuoj pat pasidaryti tokį advento kalendorių!!!!! Mmmm!!! Turbūt pasiimsiu batų dėžutės dangtį, (jį jau esu nusipurškusi aukso spalva) užklijuosiu tam dangčiui iš kitos pusės dugną, padarysiu lentynėles su durelėmis (aišku kartonines😁) su dienų skaičiukais ir į kiekvieną "kambarėlį" sudėsiu po lapelį su šitomis tavo idėjomis ir kiekvieną dieną vykdysiu po užduotį!!! AČIŪ!!!!❤️❤️❤️
  PS: tikiuosi supratai bent kažką ką parašiau, nes čia buvo tikrų tikriausia minčių lavina :DD

  AtsakytiPanaikinti
 4. Šis kalendorius labai įdomus!!! Anksčiau kai būdavau mažesnė man nupikdavo šokaladinį kalendorių. Atsimenu nesistengdavau visus iškart suvalgyti, nes ką tik atsikėlusi atidarydavau. Atrodė mažytis stebuklas :). Manau pasinaudosiu šituo nes norisi kažko naujo. Bet lyg kažkoks prakeiksmas... Su močiute atsisėdame savaitgaliais ir kuriame tokius kalendorius. Ir tai gan sunki užduotis. Nes ,,Nykštukas'' palikdavo užduotėlių ir sugalvok 24 u-duotis, o dar 5 šeimom!!!
  Bandysiu viską įvykdit. Ech...
  Labai laukiu Kalėdų , nes tas vis dar vaikiškas noras tikėti, kad yra Kalėdų Senelis :)
  Ir šiaip Ši diena man yra dviguba, nes lyg tyčia mno gimtadienis kaip tik prieš Kalėdas. Už užpūsti žvakutes ant torto, beskambant kalėdinėm dainom, o visi pasipuošę raudonomis kepurėmis :):):)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū, Nerile ir sėkmės!!!

   Be to labai faina, kad sutampa šventės, bet iš dalies ir nelabai. Gauni tikriausiai dovanėles ir sveikinimus prie to paties... Ir kelt gimtadienį neapsimoka.. ;D

   Panaikinti
 5. Woooow, kiek idejuu, saunuole! Tikrai pasinaudosiu, jei ne visom, tai bent didziaja dalim tikrai. Ikvepei ir paskatinai dar labiau laukt sios nuostabios sventes, aaaciuuuu!!<3

  AtsakytiPanaikinti
 6. Tikrai puikus kalendorius, manau visai pravers, juk kalendorius galima turėti kelis 😁😄 Labai mėgstu tokius dalykus 😄kaip ir kasmet pati gaminau advento kalendorių. Jei įdomu kaip šiemet atrodo mano kalendorius palieku nuorodą 😉😄😄https://m.facebook.com/photo.php?fbid=1370185779679937&id=100000655856820&set=a.626356444062878.1073741826.100000655856820&source=48

  AtsakytiPanaikinti
 7. Oi kaip gražu!! Kai aš pamatau tokius dalykus, gailiuosi, kad nesu tokia gabi DIY darbeliuose. :(
  Tikrai super gražu, Gabriele. Nerealiai. Tikrai.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū! Labai malonu iš tavęs girdėti tokius pagyrimus! 😍

   Panaikinti
 8. Puiku, labai smagu kad atsiranda tokių žmonių kurie stengiasi ir kuria advento kalendorius. Lauksiu kokio nors kalendoriaus apžvalgos, nes bus smagu skaityti, ir džiaugtis šventėmis !

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015