Slider

KAIP IŠRYŠKINTI KŪNO PRIVALUMUS IR PASLĖPTI TRŪKUMUS?

11/23/2016

Labai gaila, tačiau ne visos mes gimėme idealios ir ne visos mes galime pasigirti tobulai proporcingu ir idealiu kūnu. Būtent todėl imamės visų įmanomų priemonių, kad mūsų kūnas atrodytų kuo labiau toks, kuris mums pačioms labiau patinka. Taigi šiandien noriu su jumis pasidalyti patarimais, kurie padės jums rengtis taip, kad išryškintumėte savo sudėjimo privalumus bei grožį ir tuo pačiu paslėptumėte trūkumus, dėl kurių šiek tiek kompleksuojate.

Nesu tos nuomonės, kad jei esate nepatenkinta savo išvaizda, jūs turite su tuo taikstytis. Ne, manau, kad jeigu jūs dėl to kompleksuojate, galite imtis sporto, mankštos ir kitų priemonių, kurios padės jums "pasistatyti" tokį kūną, kuriame pačios jausitės gerai. Taigi prisirinkau labai daug apsirengimo triukų, kurie padės užmaskuoti jūsų kūno trūkumus ir išryškins tai, kas gražiausia. Net ir pati, nors ne itin skundžiuosi savo figūra, pasinaudoju vienais ar kitais patarimais, kad atrodyčiau dailiau sau. 

⚪ Jeigu norite padidinti ir išryškinti savo klubus, dėvėkite tamsią viršutinę dalį, o apatinei daliai rinkitės ką nors ryškaus ir margo. Negalinčioms pasigirti plačiais klubais, šis triukas tikrai labai padeda, klubai kaip mat atrodo platesni. O jeigu jūs turite labai plačius klubus, analogiškai, venkite šitokio derinio. 
⚪Jeigu norite, jog jūs atrodytumėte sverianti +10 kilogramų daugiau, rinkitės kontrastingų spalvų margą suknelę. Tai ypač naudinga itin plonoms ir smulkioms panelėms, kurios nori tą plonumą pamaskuoti. Tačiau manau, kad daugiau yra merginų, kurios nori atrodyti -10 kilogramų mažiau sveriančios, todėl tokių  ryškių bei margų suknelių ir rūbų venkite. Tačiau tai galima išnaudoti ir protingiau. Pasirinkusios ryškių spalvų margą sijoną jūs galite vizualiai padidinti savo užpakaliuką ar krūtinę. Tik atsargiai, nes kaip ir minėjau, toks raštas prideda kilogramų. 
Ryški viršutinė dalis sukuria vizualiai didesnės krūtinės įspūdį, na, o jei norite susiaurinti klubus, rinkitės kuo tamsesnių spalvų sijonus, kelnes. Aš asmeniškai pastebėjau, kad krūtinė atrodo didžiausia vilkint ryškiai raudonus ar  šviesiai mėlynus drabužius. 
⚪ Jeigu norite nukreipti dėmesį nuo savo figūros, rinkitės juodą suknelę su balta apykakle. Ji atkreips aplinkinių dėmesį į jūsų kaklą, veidą, plaukus,  o tuo tarpu juoda spalva koreguoja jūsų figūrą. 
⚪ Jeigu yra reikalas vizualiai paslėpti ir sumažinto krūtinę, vilkėkite viršutinę dalį su gilia V iškirpte, kuri prasideda prie pat kaklo. O jeigu norite atkreipti dėmesį į savo kojas, rinkitės suknelę ar sijoną, kurioje yra papuošimų apačioje. 
⚪ Visos svajojame apie idealią taliją. Jog ji atrodytų lieknesnė, rinkitės drabužius aukštu liemeniu ir nepaslėpkite po ilgais megztiniais ar palaidinėmis. Kelnės, džinsai, sijonai, šortukai aukštu liemeniu vizualiai "pakelia" jūsų talijos liniją ir ji atrodo lieknesnė nei yra iš tiesų. Taip pat galite apsijuosti diržu, kas taip pat padeda "sumažinti" talijos apimtis. 
⚪ Jeigu norite dėvėti palaidinę, kuri nėr labai aptempianti ir jūsų mylimas "riebaliukas" matyti, po apačia apsirenkite labai aptempiančią palaidinę ir tik ant viršaus tą, kurios norite. Apsitempę elastingu rūbu, jūs paslėpsite "nelygumus".
⚪ Norėdamos atrodyti lieknesnės, venkite horizontalių dryželių ir rinkitės vertikalius. Horizontalūs dryželiai didina jūsų apimtis, todėl jeigu tai nėra tai, ko jūs norite, venkite jų. Prie jūsų lieknumo ir grakštumo taip pat prisideda aukštakulniai. Kuo aukštesni, tuo labiau į smilgas panašėjate, tačiau žudikų kasdien nenešiosi, todėl kartais kedukus pamainykit į aulinukus bent su menku kulnu. 
⚪Jeigu nori sukurti ilgesnių kojų efektą, venk ilgų palaidinių ir megztukų, nes jie vizualiai trumpina kojas. Taip pat, jeigu jūsų kelnių ir batų spalva tokia pati, jūsų kojos taip pat atrodys ilgesnės. Ilgomis kojomis negalinčios pasigirti merginos taip pat turėtų vengti sijonų, kurie baigiasi žemiau kelių. Visuomet atidenkite kelius, kad jūsų kojos neprapultų. 


JEIGU NORIMO PATARIMO ČIA NESURADAI, PALIK SAVO "PROBLEMĄ" KOMENTARUOSE IR BŪTINAI PAGELBĖSIU! 

6 komentarai:

 1. Labai naudingas įrašas! Tikrai pastebėjau, kad vertikaliomis linijomis margini drabužiai didina pilvo "riebaliukų" apimtį, ir taip pat pritariu dėl šviesių kelnių, kad jos didina klubus ir užpakaliuką, o juodos paslepia 😊.
  Man taliją labiausiai išryškina juoda palaidinė truputį aukštesniu kaklu nei įprastai (tačiau ne labai aukštu), nes tiesiog kažkaip nubrėžia liniją😁
  Pačios tavo man figūra labai labai graži!!!💪🏻👌🏻
  Aaačiū už patarimus!!!😍

  AtsakytiPanaikinti
 2. Daug naudingų patarimų! Taip pat pastebėjau, kad horizontalūs dryželiai vizualiai didina krūtinę, nors ir išryškina pilvuką:D Gal turi dar kokių patarimų, kaip vizualiai padidinti užpakaliuką?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Vilkėk kelnes, su mažomis kišenėmis ant užpakaliuko. Taip jis vizualiai atrodys didesnis. :)))

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015