Slider

NESKAUSMINGAS BŪDAS DEPILIUOTIS

10/01/2016

21 amžius, kodėl plaukelius nepageidaujamose vietose vis dar šaliname skausmingu būdu? Turbūt todėl, kad labai sunku rasti priemonę, kuri šalintų plaukelius taip pat efektyviai ir ilgam, kaip tai daro skausmingos procedūros - plaukelių rovimas. Leiskite jus supažindinti su priemone, kuri tapo mano atradimu, kas liečia neskausmingą plaukelių šalinimą. 


Per daug tikrai nesigilinau į šio produkto istoriją. Peržvelgiau sudėtį ir kaip naudoti. Labai keista tik, kad puslapyje (http://xhairbaltic.eu/apie-produkta/) kaip repezentacinė ir skatinamoji priemonė yra pasirinkta lovoje pasikabinusios poros nuotrauka. Nelabai patinka man ta visuomenės kišama nuomonė, kad plaukeliai kažką tokio blogo kuria santykiuose. Na, bet šį kartą ne apie tai, noriu plačiau ir turiu daug ką pasakyti apie šį produktą. 

Taigi, pirmiausia pradėsiu nuo pliusų. Žinoma, visada norisi apžvelgiamą priemonę pirmiausia apžvelgti iš gerosios pusės. O pliusų ši priemonė turi. Kadangi tokio molio Lietuvoje daugiau niekas neplatina, lyginsiu jį su depiliaciniais kremais, kurių paskirtis yra tokia pat, poveikis toks pat, tik tiek, kad kremą nusiperki jau paruoštą naudojimui, o šį molį dar reikia pasiruošti, susidozuoti ir apsimaišyti. Kaip tai padaryti yra pridedama instrukcija lietuvių kalba. Konkretu ir aišku. 


Ar šalina plaukelius? Tikrai taip. Plaukelius pašalina, ilgai netrunki, nereikia didelių pastangų: tik užtepi ir lauki, o vėliau nuplauni. Ir plaukeliai tikrai, kaip žada gamintojas, atauga lėčiau ir tampa retesni. Šitai tikrai galiu patvirtinti, nes naudodama šį molį  pastebėjau tokius rezultatus. Faktas, kad oda tampa švelnesnė ir visokia kitokia, bet daug geresnė, nei prieš tai? Galbūt. Ypatingų rezultatų nepastebėjau, bet ir oda neišsausėjo ir neliko kaip numirėlio, kas man dažnai pasireiškia po depiliacinių kremų naudojimo. Kas dar gero apie šį produktą, tai labai smagu, kad pasirūpinta specialiu indeliu, mentele ir pirštinėmis, kadangi kur apsimaišyti produktą vistiek reikia rasti, o namuose aš neturiu tokių indukų, kur tai pavyktų padaryti. Džiugu, kad į tai atsižvelgta, labai palengvina naudojimą. Taip pat produktas skalsus, miltelių daug nereikia. Kaip nurodyta instrukcijoje, pasidariusi tiek masės aš jos neišnaudoju, tad antrą kartą dariausi jau mažiau. Svarbu, kad konsistencija būtų kaip grietinės, nei labai skysta bei varvanti, nei kieta, kad galėtumei iš masės lipdyt puodus. Į tai labai svarbu atsižvelgt, norint gauti reikalaujamą rezultatą. 


Kas liečia minusus, man nepatinka, kad milteliai yra maišelyje. Taip labai nepatogu, kuomet panaudoji. Geriausia būtų koks nors paprastas plastmasinis indelis, kuris neleistų prisidaryt tiek netvarkos, nes su tuo maišeliu milteliai man skraido visur. Man jis tiko ir patiko, tačiau jautrios odos savininkėms šio daikto ant veido naudoti nepatarčiau. O jeigu visgi norėtumėte pamėginti, merginos, būtinai pasidarykit odos testą. Palaikykit masės ant mažo lopinėlio kur nors pasmakrėje, kur nesimatys, jei netyčia paraustų. Mano mamai netinka depiliaciniai kremai ant veido, netiko ir šis, todėl būkit atsargios. Jei jau oda jautri ir lepi, tai net ir šitas švelnus produktas jai nepatiks. Taip pat kliūna kaina. Vis gi ji tikrai gan didelė yra (15 eurų už pakelį), bet įsigydamos bent žinosit, kad tikrai veiks ir pašalins, šiek tiek sumažins įprastą plaukuotumą. 

Kur įsigyti - http://xhairbaltic.eu (nemokamas pristatymas), EUROKOS parduotuvėse (12 eu)

15 komentarų:

 1. Aš iki šiol kojų plaukelius depiliuodavau (ar kaip čia taisyklingai pasakyt?) - raudavau :P, tai, kad nuo skausmo nesuprakaituočiau (nes taip, aš taip į jį reaguoju, nes aš nepernešu to ne tokio kaip skausmo kurio čia mažuma, bet tokio lyg graužimo kaip nuo vilnos) turiu išeiti į balkoną (tarasa ar balkonas? Ir šito nežinau :D) ir ten tvarkytis :) dabar žinosiu ką naudot! Tik turbūt geriau pirksiu kremą, gal gali patart kokį pirkti? 😄
  Dabar dar įdomiau atsiverst tavo tinklaraštį, kai duodi tiek patarimų!!!💜

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kremai man nelabai patinka, esu išbandžiusi tik Avon ir Veet. Labai sausina, po to peršti odą. Nors kad greit pašalina labai faina. :)

   LABAI MALONU, AČIŪ!!

   Panaikinti
 2. Nu geras, tokio daikto negridėjau dar:D visad moki nustebint ir parodyt kažką naujo! Įdomiai čia viskas atrodoo, kažkaip sveikiau ir natūraliau. Aišku, čia man tik iš pirmo žvilgsnio toks vaizdas susidarė, nežinau kaip iš tikrųjų ten? Kiek laiko naudoji jau, jei ne paslaptis? Įdomu sužinot būtų koks ilgalaikis poveikis, minėjai, kad ne taip išsausina, kaip įprasti depiliavimo kremai? Ir man reiktų kažkaip tvarkytis savo kojas, nes dabar tai skutuu ir reikėtų manau man keist kažką ir bandyt kitaip tų kojų plaukelių atsikratyt. Kaip sakei - nuo šito molio auga retesni ir ne taip dažnai, o nuo skutimo priešingai x(

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Naudojau visą beveik vasarą. Ar tik ne liepos mėnesį gavau aš jį, bijau sumeluoti.
   Ne taip sausina, bet atauga gal tik keliolika valandų vėliau, nei su kremu depiliaciniu. Skiriasi tikrai nedaug, atauga gan greit, bet, kaip minėjau - retesni plaukai ir plonesni.

   Panaikinti
 3. Na tai žiauru... Pati tikrai to nedaryčiau nes ... bijau skausmo gabūt. Nežinau ar ateis toks laikas,kad rinkčiausi tokia skausmingą priemonę ):

  AtsakytiPanaikinti
 4. Manau susiviliosiu ir jei netyčia eurokose užmatysiu tikrai išbandysiu. Skutimosi peiliukai mano priešai, nes plaukeliai atauga labai greitai, o jie dar ir kojoms nelabai patinka. Tad iki šiol kenčiau raunamų plaukelių skausmą :D Ačiū!!! Tikiuosi radau alternatyvą plaukeliams šalinti 😅😏😏

  AtsakytiPanaikinti
 5. Keista matyti depiliavimo priemonę kuri šalintu plaukelius neskausmingai ir kaip tu nupasakojai, kad gan ilgam. Būtų visai įdomu išbandyti, tik ar ilgam užtenka to maišelio su moliu?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Oi, labai priklauso, kokias vietas depiliuoji. Jei šalinsi tik plaukelius virš lūpos, tau jo užteks labaaai ilgai. Jei nuo kojų, visgi, kojos yra gan didelis plotas, tai užteks vos 4-5 kartams. Labai priklauso, kaip pasakyt, nuo tavo apimčių ir kokias vietas depiliuoji. Bet, kaip minėjau, jie skalsūs, daug masės užsimaišyt nereik. :)

   Panaikinti
 6. Sudominai, jei uzmatysiu nusipirkt butinai isbandysiu ;-)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Įdomus produktas, visai norėčiau išmėginti :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Aš kažkaip nusiteikusi prieš tokius depiliacijos kremus ir visokias tokias priemones kurios lėtina augimą vien užtepus. Kad ir skausminga geriau renkuosi įprastą depiliaciją vašku. O jei nėra galimybės tenka darbuotis skustuku :D

  AtsakytiPanaikinti
 9. Ar teisingai suprantu, kad cia kaip tie depiliaciniai kremai kurie "nudegina" plauka ? Nes as jei tokius kojom naudoju tai tas pats kas skusti kojas, tiek pat "ilgai" neatauga :D

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015