Slider

MAKIAŽAS PAGAL TAVO AKIŲ SPALVĄ

10/03/2016


Jeigu mėgstate eksperimentuoti su spalvomis makiaže, tikriausiai esate pastebėję, kad vienos spalvos jums tinka labiau, o kitos mažiau. Sakydama tinka, turiu omenyje tai, kad su vienokiu makiažui jūsų žvilgsnis atrodo apsiblausęs, išsiderinęs, išplaukęs, o su kitokiu - stiprus, gundantis, intensyvus ir prikaustantis. Taip yra dėl spalvų žaismo. Jeigu norite sužinoti, kokios spalvos tinka prie jūsų akių, skaitykite toliau!


Taigi aš išskirsiu tik tris pagrindines akių spalvas: mėlyną, žalią ir rudą. Kad ir kokio atspalvio jūsų akys yra (žydros, pilkos, gelsvos, žalsvos, karamelinės...), jos vistiek priklauso kažkokiai šeimai iš šių trijų pagrindinių. Prisiskirkite save prie vienos iš jų. 

Jeigu norite išryškinti savo mėlynas akis, vokams naudokite oranžinės spalvos visus atspalvius ir giminiškas spalvas (ruda, rusva). Šios spalvos puikiai pasitarnaus dieniniame makiaže. Kuriant vakarinį makiažą, atsiminkite, kad jūsų mėlynas akis dar labiau išryškins ir mėlynos spalvos šešėliai (ypač žydros), taip pat neapsiriksite, jei pasirinksite violetinę spalvą. Tinka ir metališki atspalviai (ir sidabro spalva, ir aukso). Mėlynoms akims taip pat labai tinka, jas paryškina ir suteikia gyvumo - tamsiai mėlynas blakstienų tušas. Nors tai gali nuskambėti neįprastai, tačiau yra tikrai labai tamsiai mėlynų blakstienų tušų, į kuriuos žiūrint, kartais sunku pasakyti, ar tai tamsiai mėlyna, ar juoda. Mėlynumas matyti tik tam tikrame apšvietime, kas ir suteikia mėlynoms akims papildomo žavesio. 
Mano akys yra mėlynos ir aš, asmeniškai, labai myliu žemės tonų šešėlius. Būtent todėl, kad kontrastas tarp mano šalto atspalvio akių ir šilto atspalvio šešėlių, labai išryškina mano akis ir žvilgsnį. Taip pat labai mėgstu rožinę spalvą, raudoną, nes jos taip pat labai išryškina manųjų akių mėlynumą. Tiesa, nevengdavau ir mėlynos spalvos šešėlių, bet su jais labai sunku pritaikyti apsirengimą ir visą likusį makiažą, tad likau prie žemės, rožinės ir raudonos atspalvių. 

Rudaakės gali būti palaimintos, nes joms tinka bet kokia spalva. Kad ir kokius šešėlius naudosi, jei turi rudas akis, jos žibės. Labiausiai tinka aukso spalva, jos atspalviai. Tamsiai ruda, samanų spalva taip pat yra tos spalvos, kurios leis rudaakėms parodyti savo žvilgsnio žavesį. Jeigu tavo akys ne tamsiai rudos, o šviesios, venk juodo akių pravedimo. Geriau naudok tamsiai rudos spalvos pravedimą, kad tavo akys būtų neužgožtos, o paryškintos ir dėmesio centre. 

Kalbant apie rudų akių savininkes, man gražiausiai jos atrodo su tamsiu, juodu makiažu. Be to, manau, kad rudoms akims labiausiai tinka aukso blizgesys. O šiaip, rudaakės man labai gražu, pati irgi neatsisakyčiau tokios spalvos akių. Jos užburia. 

Pati mėgstamiausia mano akių spalva! Jau kurį laiką planuoju įsigyti žalios spalvos akių lęšius, kad bent trumpam galėčiau pasidžiaugti šia spalva. Žalios spalvos akių savininkėms patarčiau viena: eksperimentuokite su violetinės spalvos atspalviais. Violetinė yra ta spalva, kuri išryškins jūsų akių grožį, Šviesesnė, tamsesnė, abiejų jų junginys - tai, ką turėtumėte išmėginti. Taip pat, kaip ir su mėlynomis ar rudomis, jūs galite naudoti ir žalius akių šešėlius, bet, vėl gi, tik rudaakėms bus lengva prie viso likusio makiažo pritaikyti savo rudą spalvą. Tiek mėlyną, tiek žalią yra sunkiau suderinti, tačiau nieko nėr neįmanomo, ar ne? Prie žalių akių taip pat puikiai veikia raudona/rožinė. Efektas garantuotas. Reikėtų vengti sidabrinių atspalvių.

Jei atsitiks taip, kad visgi įsigysiu tuos žalius lęšius, niekada niekada nuo akių nenusiimsiu raudonos spalvos šešėlių, nes man šis įvaizdis pats gražiausias iš visų galimų variantų. O jų daug, tad galit jaust, kaip labai šiam įvaizdžiui simpatizuoju ir kaip ilgai apie jį svajoju. 

KOKIOS SPALVOS JŪSŲ AKYS IR KAIP PRIVERČIATE JAS SPINDULIUOTI?

23 komentarai:

 1. Mano akys žalios ir niekada nebūčiau patikėjusi, kad man gali tikti violetinė spalva, o tai sužinojau studijų metu, kai grupiokė padarė makiažą, ir akių makiažui naudojo, būtent violetinę, tai tikrai pati nustebau pamačiusi rezultatą ir kitos grupiokės labai gyrė. Tad merginos nebijokite spalvų, nebijokite eksperimentuoti!:)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Pirmiausia, tai labai pavydu žalių akučių! :D
   Antra, esi labai labai teisi ir dėl violetinės, ir dėl to, kad nereikia bijoti eksperimentuoti. Taip, prieš einant mokyklą/darbą, gal to ir nereikėtų daryti, bet būnant namuose ir turint laisvų minutėlių sau, manau, reikėtų jas išnaudoti tokiems eksperimentams, kurie tikrai gali nustebinti. Šaunus požiūris, Simona! :)

   Panaikinti
  2. Sveikutė. Šiais laikais labai lengva pakeisti akyčių spalvą su lęšiais, nes pati kartais pasvajoju apie mėlynas :)))) Grįžtat prie violetinės, tai sugebėjau savo žaliaakę draugę įtikinti išmėginti šią spalvą na ir ką gi rezultatas buvo puikus, ji liko nustebinta, o aš nudžiuginta, kad įrodžiau jai, jog spalvų bijoto nereikia. Be to, ji nešiodavo žalios spalvos lęšius, dėl regėjimo, tad vaizdas buvo dar gražesnis. :)) Sutinku su tavimi, kad toks makiažas netinkamas mokyklai, darbui, bet šventei puikus pasirinkimas!:)) Pasinaudodama proga, norėčiau padėkoti tau už įdomius įrašus, nenustok, nes manau tau puikiai sekasi:)

   Panaikinti
 2. Mano akys rudos ir galiu pasakyt, kad ant jų vokų užtepus mėlynos arba violetinės spalvos šešėlių (kad ir kaip gražiai), jos visada atrodys kaip su fanaru... O šiaip mano mama sako, kad mano akys violetinės, nes keičia spalvą.. Šiap jooo... Nes, kad ir dabar jos tapo žalios.. Aha, ką tik pasižiūrėjau ir jos rimtai žalios ir ne tos gražiosios žalios, bet tos rudžalės :D, o šiaip tai, dar iki dabar nesidažau akių vokų šešėliais (tik kartais paeksperimentuoju)...
  PS: Dabar įkeldinėjau naują nuotrauką į savo naują įrašą bloge, per tą laiką užėjau į tavo ir nušvito naujas įrašas :D WOW

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aha, su violetine spalva reikia atsargiai, bet nekalbu apie tą šaltą violetinę. Kalbu apie violetinę su rožiniu atspalviu. Ir jo, su ja reik mokėt dirbt, nesiginčiju... :D
   O, sutapimai! :D

   Panaikinti
 3. Ojj kaip mielaa girdėt, kad kažkam patinka žalios akyss^^ Net geriau pasijaučiau kažkaip, niekad nemaniau, kad kažkas mėgsta žalias akis, ar kad kas nors jų norėtų, bet va - maloniai nustebinai!
  O ir dėl šešėlių daug naujo sužinojau - man tinka rožiniai, raudoni? Niekad nebūčiau pagalvojus, bet ateity būtinai išmėginsiu. Ir klausimėlį vieną turiu - kaip prie žalių akių atrodo rudi/rusvi (ar įvairūs nude atspalvių) šešėliai, tokiam lengvam dieniniam makiažui? Nes kažkaip noris tas akytes paryškint, bett į mokyklą juk nesidažysi rožiniais šešėliais.. :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Žinoma, nude visada tinka, jums visoms tinka viskas, tik kalbama čia apie pačios akių spalvos išryškinimą. ;)

   Panaikinti
  2. Aaj, tuomet okeii, nes tie rusvi atspalviai šešėlių man paaaaatys gražiausii! Ir žiauuriai dabar įdomu pasidarė kaip su raudonais šešėliais atrodyčiau, jau turiu idėjų makiažui ;D

   Panaikinti
 4. Mano akys tikriausiai skaitosi žalios, samanų kinda spalvos XD

  AtsakytiPanaikinti
 5. Mano tai rudos, tamsiai rudos. Pasisekė man skaitosi 😥😍 sunkiausia su mėlynais šešėliais. Atrodo gražiai, bet pačuai pasidaryt sunku :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Tas jausmas kai negali nusakyt savo akių spalvos....

  AtsakytiPanaikinti
 7. Wow,nesitikėjau,kad mėlynom akim tinka tokie šešėliai.Ačiū už tokius patarimus kokie šešėliai tinka man ir kitom akim.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Wow,nesitikėjau,kad mėlynom akim tinka tokie šešėliai.Ačiū už tokius patarimus kokie šešėliai tinka man ir kitom akim.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Visų pirma H5 - žalios akys yra kažkas nerealaus, dalykas, kurio norėčiau labiau už viską (nu gerai, gal ne viską, bet rimtaaaai gražumėlis)
  Aš mėlynakė-pilkaakė. Niekada per daug nesidomėjau šešėliais, pavyzdžiui ryškūs man atrodė net gi negražūs. Bet šią vasarą išbandžiau tokius kreminius-rudus (čia ir yr tos žemės spalvos, ar kaip? xd), tai visai gražu. c: Deja, deja, jau antrą savaitę gipso dėka negaliu nei normaliai antakių, nei blakstienų pasidažyt, na, o apie šešėlius net kalbos nėr:D

  AtsakytiPanaikinti
 10. Tas jausmas kai mano viena akis i zalia spalva o kita i melyna :')

  AtsakytiPanaikinti
 11. Tas jausmas kai mano viena akis i zalia spalva o kita i melyna :')

  AtsakytiPanaikinti
 12. Labai geras irasas!pasirodo ,jog nors ir nezinojau kokie seseliai tinka melynakems pataikydavau i desimtuka..:-D

  AtsakytiPanaikinti
 13. Mano akys irgi mėlynos ir aš labiausiai mėgstu visas "nude" spalvas, nes jos yra universalios ir dažniausiai iš tokių šešėlių paletės galima nesunkiai susikurti tiek dieninį, tiek vakarinį makiažą (Kartais dar pavyksta rasti ir neblogų šešėlių antakiams). Su ryškesnėmis spalvomis eksperimentuoti man nelabai sekasi (Ypač su raudona, nes nemaišant jos su kitais atspalviais, pvz., ruda, bent jau mano akys atrodo labai pavargusios), bet vis dėlto man visai patinka tas kontrastas tarp mėlynų akių ir žalių šešėlių. :D

  AtsakytiPanaikinti
 14. Mano akys pilksvai melynos ir kazkodel nelabai man tinka melyni atspalviai, o vat rudi, zemes spalvos isryskina akis :) Nors siaip man visada atrodo, kad ryskiausios akys yra rudos ir ryskink tu melynas kaip nori vistiek taip efektingai kaip rudos jos neatrodys, cia jau gelbes nebent spalvoti lesiai :D

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015