Slider

DROGAS HAUL + PIRMAS ĮSPŪDIS

10/10/2016

Labas, mano mergaitės! Kaip gi jūs laikotės? Seniai jau besikalbėjom, ar ne? Praėjo jau visos dvi dienos nuo paskutinio pasiplepėjimo, man tai toooks ilgas laiko tarpas, nes be jūsų aš nebegaliu. Žodžiu, šiandien - nauji dalykėliai iš DROGAS parduotuvės. Tikiu, kad tokia yra ir jūsų gyvenamojoje vietoje ar netoli jos, tad bus įdomu pasiskaitinėti, ar ne? Jei taip, kviečiu!

Mergaitės, iš karto labai atsiprašau, kad nuotraukos yra siaubingos kokybės. Pas mane taaaip tamsu, kad niekaip nesugebėjau rasti gero apšvietimo. Saulės nerasta, visuomet lyja, apniukę, o rašyti taip noriu! O kaip rašyti be nuotraukų... Norėjau laukan išlėkt, nes ten nors kiek geresnis apšvietimas, bet gi lyja be perstojo. Aha, pasiteisinimai nėr įdomūs, bet padariau ką galėjau, šį kartą atleiskit.

Taigi, mano dek. kosmetikos kolekciją papildė: MAYBELLINE MASTER CONTOUR kontūravimo pieštukas, BORJOUIS blakstienų tušas, LOREAL BROW MASTER GENIUS KIT priemonė antakiams ir MAYBELLINE DREAM BELNDER kempinėlė makiažo pagrindui, na, o į vonią nusinešiau ORGANIC SHOP PAPAYA kūno šveitiklį ir WELLNESS&BEAUTY skystą rankų muilą. Aš pradėsiu nuo pastarųjų, gerai? 

Žodžiu. aš visiškai nenaudoju tokio dalyko kaip muilas. Nei gabalinio, nei skysto, nei kokio tai kitokio. Kas man reikia, aš plaunuosi dušo želėmis. Net rankas. O priežastis tik tokia, kad na, muilas sausina, labai sausina. Mano veido oda riebi, bet viso likusio kūno - sausa ir visai nešvelni, jausmas perbraukus delnu - lyg per medžio žievę. Todėl ne tik kad maitinu ją visokiais drėkinančiais losjonais ir kremais bei sviestais, dar ir  vengiu ją sausint tokiom priemonėm kaip muilas. Ir į šitą muilą žiūrėjau nepalankiai, na nenorėjau aš juo nieko plautis, net rankų, kurios vėliau gali tapti sudiržusios ir sausos. Vien nuo tos minties nupurtė, bet vis gi ryžausi pamėginti. 


Įsipompavus produkto į delną, pirmiausia pasitinka labai labai malonus kvapas. Jis nėra super aštrus, kokį dažniausiai turi tie skysti muilai. Iš arčiau pauosčius net burnoje pajunti skonį to muilo, o šio kvapas toks švelnus, tai man labai patiko. 


Na, neišsausino jis man tų rankų, nieko, pabandžiau ir ant kojų pavartot, kurios dar jautresnės nei rankos ir, jei muilu paplaunu, jos ima taip pleiskanot, kad sniegas vidury rudens... Bet su šiuo stebuklingai tai neįvyko, net nustebau, tiesą pasakius. Jaučiu galvojat kas man pasidarė, kad jau pusę įrašo kalbu apie viso labo muilą, bet jūs nežinot, kaip sunku man savo odai rasti su kuo praustis. Ją lepūnėlę viskas varo iš proto. Taigi esu juo labai patenkinta. O ką daugiau pasakyt, muilas kaip muilas, plauna. ;D

Toliau - kūno šveitiklis. Jau minėjau, kad mano oda sausa ir greit keičiasi jos sluoksniai, tad kūno šveitiklis jai prižiūrėti yra tiesiog būtinas. 


Šis ypatingas savo kvapu. Tikrai, saldus papajų kvapas tiesiog varo mane iš proto ir kada ateinu į vonią, net nepatingiu atsidaryt pakuotę ir pauostyt. Gerai ir tai, kad gan ilgai kvapas išlieka ir ant odos, bet tas išlikimas nėr stebuklingas. Ir nereikia, vistiek prisitepu kremų, losjonų, kurie taip pat dažniausiai turi savo specifinius kvapus. Šveitiklis kaip šveitiklis - šveičia. Bet kas jį daro išskirtiniu iš kitų - neskauda. Vėl gi, grįžtant prie mano odos problemų ir lepumo, tai aš turiu gal tris šveitiklius dabar, kurie išdalinti šeimos nariams, nes tiesiog tos granulės yra per didelės ir man skauda šveisti odą, o po nušveitimo peršti. Kad ir netrinu stipriai, o masažuojant, aš negaliu naudot jų. Šito šveitiklio granulytės smulkios ir patrynus tarp pirštų spėjau, kad mano kūnui patiks. Ir buvau teisi. Taigi - rekomenduoju. 


Kol kas tiek apie kūno priežiūros priemones. Dabar prie linksmesnės man pačiai dalies - dekoratyvinės kosmetikos. Kaip aš ją myliu! Priglausčiau pas save viską! Šiandien emocijos tiesiog pilasi pro kraštus mano puodo, atleiskit. ;D

Antakiai! Mėgstama mano makiažo dalis. Aš be antakių negaliu, man antakiai yra viskas, aš labai mėgstu su jais eksperimentuoti ir it vaikas džiūgauju, kai gaunu kažką naujo išbandyti, kas skirta būtent jiems. Šiandien mano rankose - LOREAL BROW ARTIST GENIUS KIT. 


Matot, net nebeiškenčiau, pirmą nufotografuot reikia, o po to bandyti, bet negalėjau, pirmiausia puoliau prie šitos priemonės iš visų ir mėginau. Eilinį kartą nugalėjo smalsumas. Kairėje pusėje - vaškas - dešinėje - šešėliai. Maža paletė turi ir spec. šukeles antakiams šukuoti (kitame gale - šepetėlis antakiams) bei pincetą jiems pešioti. Iš karto pasakau - šepetėlis niekam tikęs, per minkštas ir nieko su juo man nepavyko padaryti. Šukelės pasiteisino, kadangi savąsias turėtas aš sulaužiau, tai dabar sėkmingai naudoju šitas. Pincetas nepatogus, nes super mažytis, visų antakių tvarkytis su jais tikrai nesitvarkyčiau, bet pastebėjus plaukelį ir neturint po ranka įprasto pinceto, šis padarys savo darbą. 


Tiesą sakant perbraukus pirštais tiek per vašką, tiek per šešėlius - nepamačiau nieko. Ta prasme buvau nusivylus, galvoju, jokios pigmentacijos, ką aš čia turiu daryt su šia priemone? Ogi man labai patiko, kai pamėginau jau ant antakių. Visų pirma vašku reikia suformuot antakius, juos sušukuot, kad plaukeliai stovėtų tvarkingai ir gražiai. Tai padarius aš ėmiausi šešėlių ir jie prilipo prie vaško, palikdami šiek tiek spalvos ir  to tikrojo šešėlio. Nes, realiai, ant antakių nieko nesimato. Nė nematyti, kad ant jų yra kažkokio tai produkto. Super dalykas natūraliam įvaizdžiui sukurti. Labai patiko, dabar naudoju kasdien. (Daugiau bendro vaizdo nuotraukų pamatysite žemiau! O čia laimė atsispindi akyse, negalėjau susikaupus nusifotografuoti...;D)

Ką čia imam toliau... galbūt dabar apie blakstienų tušą. Žodžiu, aš dėl savo blakstienų nesu taip išprotėjusi, kaip dėl antakių, bet geras tušas kosmetinėje dar niekada nepamaišė. Dabar turėjau galimybę išmėginti BOURJOIS VOLUME REVEAL blakstienų tušą, kuris, pagal gamintojus, turėtų suteikti apimties. 


Pakuotė labai įdomi, ne apvali, tokia labai brangiai atrodanti, turi veidrodėlį, kuris didina tris kart, tad man labai patinka žiūrėt į save pro jį. Ir labai priverčia antakius pešiojant, nes padidina, lengviau matyti viskas. 


Tušas tikrai nesuteikia apimties. Bent jau man. Konsistencija lengvutė, šepetėlis smulkutis, puikiai atskiria ir pailgina blakstienas. Dozatorius labai gerai veikia, tad ištraukus šepetėlį iš buteliuko neturiu atskirai pavalyt perteklių ant servetėlės, nes šepetėlis nebūna aplipęs tušu be proto. Vis gi su mano blakstienom sunku jums parodyti, ką gali šis tušas iš tiesų. Nes mano blakstienų daug ir jos tiesios, tad jų net nepadažius, jos būna sulipę, susipynę ir kitaip daro netvarką. Tad aš tiesiog jas užriečiau, kad man būtų lengviau parodyti, kaip šis tušas draugauja su blakstienomis. 


Ta prasme aš negaliu jų net normaliai užriesti, nes jų tiek daug, kad visos nesutelpa į rietiklį, o jei ir sutelpa, keistai užsiriečia, nes lipa kita ant kitos. Žodžiu, čia mano mažytės problemos. Grįžtant prie pačio tušo, labaaaai patogu dirbti, nebyra, lengvai plaunasi, nedirgina akių. Sluoksniuot nepatariu, pasistenkit greit padirbt ir norimą rezultatą išgaut su vienu sluoksniu. Na, nebent jūsų blakstutės nėr tokios tankios kaip mano, tada viskas gerai, darykit pagal save! :)

Liko tik du dalykai. Labai gaila, nes su jumis galėčiau iki vidurnakčio plepėtis apie tai, kas mane vežą - kosmetiką. Taigi priešpaskutintas dalykas - kontūravimo pieštukas iš MAYBELLINE. O, apie šitą priemonę girdėjau įvairių nuomonių. 


Kontūravimas man patinka, tai moku ir mėgstu daryti tiek šlapiomis, tiek sausomis priemonėmis. Ši gi - tokia per vidurį. Nei labai šlapia, nei sausa. Ši priemonė yra tokia, kurią patarčiau pradedančiosioms, kurios tik mokosi ir eksperimentuoja su kontūravimo menu. Dirbti labai paprasta, nereikia jokių papildomų priemonių ar įrankių. 

Myliu šią priemonę. Dabar su niekuo kitu nebekontūruoju, tik šiuo pieštuku. Nusipieši ką reikia, pirštukais išskirstai pagal poreikį, nes labai lengva "dozuoti" kiek nori skirstyt, kiek palikt. Iš pradžių, pamačiusi šį pieštuką tiek internete pas kitas merginas, tiek gavusi į rankas, nesupratau kaip aš jį čia naudosiu, kai ant to paties pieštuko yra dvi spalvos. Tačiau jomis piešti yra daug lengviau, nei gali pasirodyt. Ir laikosi tikraaaai ilgai. Net nustebau. Man su juo viskas gerai, tik va esu girdėjus, kad odą sausina. Taip, turiu sutikti, kad MAYBELLINE produktai (ne visi, bet kiek teko pačiai mėginti ir girdėti aplink) yra nelabai draugiški sausos odos savininkėms. Mano riebi, tai nepastebėjau jokio sausinimo, o jei ir sausina, tai taip ir reikia tiems mano spuogams, dėl to nepergyvenu. Kaip būtų su šiuo produktu - nežinau. Ar sausintų, tikrai negaliu pasakyti. Pasitepiau ant kitų savo sausėjančių kūno dalių, bet jokios žalos nepastebėjau. Visgi, teigti, kad nesausins negaliu, nes koja tai ne veidas, oda skiriasi. 

Iš esmės myliu MAYBELLINE firmą, bet turiu produktą, kuris mane tikrai nuvylė. Tai - kempinėlė makiažo pagrindui DREAM BLENDER. Kempinėlė kieta, net sušlapinta nesuminkštėja tiek, kad būtų patogu dirbti. Turiu originalią kempinėlę (beauty blender), tai su šia nieko tokio panašaus nepaveiksi, kaip su tuo pirmtaku. Labai gerbiu MAYBELLINE firmą, kad pamėgino sukurti pigesnę alternatyvą, tačiau šis įrankis tikrai netinkamas makiažo pagrindui, kadangi siaubingai jį mėgsta. Turiu omeny, kad neekonomiška, sugeria labai daug skysto pagrindo į save. Pudrą ne skirsto, o stumdo. Puikiai tiktų sugert pudrą, jei netyčia padaugintumėt.  Taigi labai tikiuosi, kad MAYBELLINE dar pabandys ją perkurti perskaičiusi atsiliepimus ir turėsim pigesnį variantą, kuris atstos tą brangų. Kol kas taip nėra. A, be to, man ši kempinėlė atlieka kitą funkciją: labai patogu su biria pudra "užrakinti" maskuoklį. Tas smailus kempinėlės galiukas leidžia paimti pudros ir paskirstyt ją ant užmaskuotų vietų, kurios super mažos. Naudoju ne pagal paskirtį, bet naudoju, patogu būtent tam vadinamam baking'ui. 

Visus produktus galite rasti savo miesto DROGAS parduotuvėse. Ačiū DROGUI už galimybę išbandyti visus šiuos dalykėlius ir pasidalinti su jumis! 

AČIŪ, MERGAITĖS, KAD SKAITĖT. KĄ NAUJO JŪS TURIT, KĄ REKOMENDUOJAT PABANDYTI?

22 komentarai:

 1. EEEEEEE, aš ir dėl antakių išprotėjus :DD dabar aš nusižiūrėjus šitus: , tik jau tai, kad negaliu dar parsisiųst jų... :( O tie tavo irgi tooookie tobuli *_* ir dar šitie pieštukai: nu NEGALIU tiesiog :D, dabar rašyt taip inirtingai rašau nuo jų noro, kad net pati nesuprantu ką rašau :D..... Jie visi antakius padaro natūralius, ko nepadaro mano essense šešėliai, o kitų nerandu Eurocosse, o tik jis mano miestelį yra (okeh, ką tik yra parašiau įra....):'). Šiaip visi daiktai tokie awesume *_*, tik, kad va aš šveitiklių nenaudoju, nes mane nuo tokių visokių dalykų beria... Ir atvirkščiai nei tu - nenaudoju dušo želių, o viskam naudoju tik muilą :D.
  Ir dar pabaigai klausimas: Tu viską pirkai, ar tau davė išbandyti DROGAS? :) tiesiog smalsumas mane pasiglemžė, nes dar galvojau - klaust, neklaust :D
  Ech, nu dar paklausiu :D, man sesė neseniai padovanojo akių šešėlius, kaip manai, jeigu juose yra tinkama spalva mano antakiams, jie veiktų kaip antakių šešėliai? Turiu omenyje ar ilgai laikytų ir pan :P?
  Ačiū iš anksto už atsakymus! <3

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. neįdėjau nuorodų -_-, antakių šešėliai: http://m.banggood.com/3-Colors-Waterproof-Lasting-Eyebrow-Kit-Makeup-Shading-Powder-Brush-Mirror-Palette-Comestic-Set-p-1064939.html ir antakių pieštukai: http://m.banggood.com/4-Colors-Waterproof-Eyebrow-Pencil-Pen-Brush-Makeup-Cosmetic-Beauty-Tools-p-1016964.html

   Panaikinti
  2. Labas, Sofija, tu kaip visada ir dažniausiai pirmoji. :) Myliu tave už tai. :D

   Viską man davė išbandyti Drogas. :) Net nesuprantu kodėl, aš su šiuo blogu keliauju taip toli, kad tokie laiškai kaip Drogo, kuris nori draugauti yra kažkas tokio nežemiško. Aš gaunu tokius laiškus, perskaitau, atsakau ir man kaip sapnas iš kurio nenoriu pabusti.. .:D

   Jeigu jie yra geri šešėliai tai taip, juos gali naudoti ir antakiams. Tik jei nėra jokio žėručio, būtinai matiniai turi būti, kitaip juokingai atrodysi. :D Pabandyk, pažiūrėk, nežinau kokie tai šešėliai ir kaip jie laikos, tad vienintelis kelias į žinojimą - bandyti. :))))

   Prašom ir ačiū tau!

   Panaikinti
 2. Ši plaukų spalva tau nerealiai tinka!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tas kontūravimo pieštukas tikras aukselis... Žadu nusipirkti kūno šveitiklį. O gal žinai kainas?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kainos gali skirtis bet kontūravimo pieštukas - 8-10 eu. Šveitiklis 3-4 eu turėtų būti.

   Panaikinti
 4. God, Dovile, KOKIE TAVO GRAŽŪS ANTAKIAI... :D
  O šiaip mielai išbandyčiau ir šešėlius, ir tušą. Kontūravimo priemonių prisibijau, nes neįsivaizduoju ką ir kaip daryt :D O šveitiklis dėl kvapo, manau, nepatiktų. :(

  AtsakytiPanaikinti
 5. PAGALIAUUU IR VĖL HAUL'AS!! Negaliu, kaip dievinu aš juos pas tavee (ir belenkaip pavydžiuu, matydama kiek visokio gėrio turii;> )
  Aš nesuprantu, kaip tu savo bloge atspėji mano mintis, bet tai vyksta jau tikrai nebe pirmą kartą :DD Kaip tik norėjau artimiausiu metu eit į kokį eurokos'ą ar drog'ą ir atnaujint savo kosmetinę. Ir, kaip bebūtų keista, man reikia būtent kokios nors priemonės antakiams, kas labiausiai ir patraukė dėmesį šitam tavo straipsnyy. Dabar antakiams naudoju šešėlius essence ir pieštuką kažinkokį papigiaj, bet norisi kažko natūralesnio, panašiai kaip šitas tavo Brow Artist Genius Kit'as. Šiaip mano antakiai labai reti, ypač pradžioje, tai jei nenusipiešiu aš jų, atrodau kaip be antakių ;( Manai tiktų man šis rinkinys? Ar geriau kažką kito rekomenduotum?
  Nenustok ir toliau manęs bei kitų skaitytojų džiuginti savo straipsniais!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na ne, šis rinkinys labiau tokiems pakankamai pilniems antakiems kaip maniškiai. Jeigu tavieji reti, patariu įsigyti kokį gerą pieštuką. Negaliu parekomenduot tiklsiai kokį, nes pati nenaudojau jokio dar.

   Ačiū! <3

   Panaikinti
  2. Dėkuii, reiks paieškot kokio nors;)

   Panaikinti
 6. Dieve brangus, Dovile, kokios tavo akys gražios. *-*
  Ir įrašas labai patiko, + geros nuotaikos tądien buvai? Labai jaučiasi pozityvumas, o tai žiaaauriai gerai! :D Laukiu sekančio įrašo :')

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū tau!
   Jo, labai geros. :D DŽiugu, kad galėjau to pozityvo perteikt ir jums. <3

   Panaikinti
  2. Teko girdėti, kad kontūravimo pieštuko iššviesinančioji dalis nelabai atlieka savo darbą, o kaip tau pasirodė? ^^

   Panaikinti
  3. Kodėl? pašviesina pakankamai, tikrai kontūruojant nereikia, kad ryškiai skirtųsi spalvos, jos turi susiliet, viskas labai gerai su iššviesiančiąja dalimi!! :)

   Panaikinti
 7. Kazkada norejau isigyti antakiu seseliu, taciau per swapbox gavau antakiu tusa, tad nenusipirkau :D Turiu konturavimo palete, bet nelabai naudoju, nes beveik nemoku. Ka ten reik sviesint, o ka tamsint? Maciau ta sveitikli, taciau nenusipirkau. Atrodo puikiai, o jis stambiagrudis? Matosi/jauciasi grudeliai? :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ką šviesint, ką tamsint matai nuotraukytėj ir dar yra įrašas apie kontūravimą atskiras. :)
   Jaučiasi, matosi, bet neskauda šveičiant, kaip ir minėjau įraše.;)

   Panaikinti
 8. Labas, Dovile, gal galėtum parašyti įrašą (o gal jau esi parašiusi, bet nerandu), kuriame tiesiog padarytum būtinų/rekomenduojamų makiažo priemonių sąrašą kiekvienai merginai? Šiuo metu tuštinu kosmetinę, išmetu senas priemones ir žvalgausi internete naujų, bet man ten toooks tamsus miškas, ypač dekoratyvinė veido kosmetika, nežinau nuo ko pradėti, ką pirkti ir ko ne, jaučiuos taip beviltiškai:D

  AtsakytiPanaikinti
 9. Prisidedu prie pagyrų tavo antakiukams nes savuosius truputį apleidau tad mastau apie įsigijimą tavo aprašytos loreal priemonės :)) o tas maybilino kempiniukas man iš karto pasirodė toks nepatogus ir kietas vien iš pažiūrėjimo tad geriau renkuosi vienkartinius kempiniukus pudros dengimui :))

  AtsakytiPanaikinti
 10. man ta kempinele taip nepatogiai atrodo, idk why:D siaip ka noreciau pasakyt, tai kad tavo antakiai yra goals;) ta konturavimo dalykeli su mielu noru nusipirkciau, reiks eit i parduotuve darytis manau, nes jau senai dairaus kazko butent tam reikalui, o cia dar ir easy aplikuot, ir patogus. nu super vienzo.;)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Antakiai tai super nupiesti! Mano atradimas siuo metu yra bellapierre lip and cheek stain, nu labai fainas reikalas, rekomenduoju isbandyti :)

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015