Slider

VISKAS APIE MASKAVIMO PRIEMONES (CONCEALERS)

9/21/2016

Tik vienetai merginų gali pasigirti skaisčia, lygia veido oda be trūkumų. Kitos gi nebuvo taip apdovanotos, jų veidus "puošia" pigmentinės dėmelės, randai, matoma didžiulė diskoloracija, poros išsiplėtę ir primena apelsino žievelę. Tenka su tuo tik susitaikyti, na, o dienomis, kada nenorime jų matyti ant savęs, naudojame kosmetikos priemonę - maskuoklį. Kas tai ir kaip jis naudojamas, kokių rūšių yra ir kokį pasirinkti sau? Visa tai rasite šiame įraše.

MASKUOKLIŲ RŪŠYS


KREMINIS-PIEŠTUKINIS MASKUOKLIS. Dažniausiai atrodo kaip lūpdažis ir yra panašios konsistencijos bei tekstūros. Šio tipo maskuokliai puikiausiai tinka užmaskuoti dėmeles ir randus. Kadangi sunkiai sklaidosi, netinka jokioms kitoms vietoms, kai pavydžiui, paakiams. Juo reikia tepti tiesiai ant spuogelio ar randelio, išsklaidant tik aplinkui ir neliečiant realios maskuojamos vietos. Geriausia sklaidyti pirštais, kadangi, kaip ir minėjau - sklaidosi sunkiai, o šiltas pirštas sklaidymo
procesą palengvins.


KREMINIS MASKUOKLIS INDELYJE. Šie maskuokliai dažniausiai būna indeliuose, lengviau sklaidomos kreminės konsistencijos. Turi daug didesnį maskavimą, o jį valdyti galima sluoksniuojant. Be to, šį maskuoklį jau galima naudoti po paakiais, kad paslėpti jų pajuodavimą ir kitą diskoloraciją.


SKYSTAS MASKUOKLIS SU APLIKATORIUMI. Tokiose tūbelėse, kokiose būna lūpų blizgesiai, maskuokliai yra idealus variantas išlyginti odos toną. Jie gali būti naudojami be makiažo pagrindo, kadangi gerai sklaidosi ir puikiai susivienodina su oda. Šis maskuoklis jums gali pasiūlyti lengviausią tekstūrą ir maskavimą. Kadangi, kaip ir minėjau, nebūtinas makiažo pagrindas, šis maskuoklio tipas idealiausias pasirinkimas toms merginoms, kurios nenaudoja pudros, tik maskavimo priemonę. 

PIEŠTUKAS. Ir atrodo, ir yra kaip pieštukas. Gali būti ir labai kietos, ir minkštesnės kreminės konsistencijos. Dažniausiai naudojamas tiesioms linijoms brėžti maskuojant. Na, pavyzdžiui norint apvesti kontūrą aplink lūpas, kuomet jos padažytos lūpdažiu. Juo labai lengva ištaisyti netobulumus ir lūpos bus padažytos be priekaištų. Taip pat galima naudoti apibrėžti ir aplink antakius, šiems suteikus tvarkingų ir nepriekaištingų antakių efektą. 


SKYSTAS MASKUOKLIS TŪBELĖJE. Labai skystos kreminės tekstūros maskuoklis, labiausiai tinkantis paakių odai. Kadangi paakių oda yra labai plona, su ja reikia labai švelniai elgtis. Tokios tekstūros, kaip ir maskuoklio su aplikatoriumi, maskuoklis yra idealiausias variantas. Be to, puikus naudoti ir kaip akių vokų bazę tam, kad šešėlių spalvos labiau atsiskleistų ir laikytųsi ilgiau. 

ŠVIESĄ ATSPINDINTIS MASKUOKLIS. Jis neturi didelių maskavimo savybių, tačiau jo paskirtis - atspindėti šviesą. Jeigu niekaip negalite susitvarkyti su savo tamsiais paakiais, jums yra būtina turėti tokio tipo maskuoklį. Jis jūsų paakius padarys mažiau pastebimais, šviesesniais, labiau švytinčiais. Tad jeigu jūsų paakiai visuomet buvo tamsūs, arba patamsėjo nuo bemiegių naktų - paslėpsite tai su šiuo maskuoklio tipu. Šie maskuokliai primena parkerius, gali baigtis šepetėliu, rutuliniu aplikatoriumi ar kirstu silikoniniu aplikatoriumi. Atpažinti tikrai nebus sunku.

SPALVĄ KOREGUOJANTYS MASKUOKLIAI. Ko gero geriausi jūsų draugai, jeigu jūsų veidas stipriai kenčia nuo diskoloracijos. Šie maskuokliai yra parduodami ir atskirai po vieną, ir visų spalvų rinkiniais. Svarbiausia yra žinoti kur kokią spalvą reikia naudoti, kad pasiektum norimą rezultatą. Geltona spalva yra skirta maskuoti lengvus paraudimus, pajuodusius paakius, tamsias dėmeles ant veido, mėlynes. Žalia spalva yra skirta maskuoti stipriems paraudimams, ji neutralizuoja raudoną spalvą. Violetinė spalva labiausiai tinka visokioms gelsvoms dėmelėms maskuoti. Jeigu paakiai pageltę arba jau pageltusi mėlynė, violetinės spalvos maskuoklis neutralizuos geltoną atspalvį. Oranžinė spalva neutralizuoja mėlyną, rožinė ir balta - suteikia švytėjimo.

PATARIMAI

 • Maskuoklį rinkitės vos dviem tonais šviesesnį, nei yra jūs oda. Per šviesus maskuoklis atrodys labai nenatūraliai ir, galiu teigti, juokingai. 
 • Maskuoklį naudokite po makiažo pagrindo. Taip, pirmiausia odą padenkite makiažo pagrindu, o tik tada imkitės maskavimo. Taip reikia daryti todėl, kad kai kurias dėmeles gali pamaskuoti ir pudra, kurios nereikėtų nuvertinti. Tik padengus veidą makiažo pagrindu galite pamatyti, ko ji neįstengė užmaskuoti ir padaryti tai su maskuokliu.
 • Nepamirškite užtvirtinti maskuoklio su biria pudra. Tam, kad jis laikytųsi ilgiau ir jo nesutrauktų bei maskuoklis nesubėgtų į raukšleles, pamaskuotas vietas papudruokite. 
 • Spalvą koreguojančius maskuoklius (žalią, mėlyną, oranžinę, violetinę, rožinę ir kt.) naudokite prieš makiažo pagrindą
 • Maskuodamos paakius tepkite maskuoklį trikampiu iki pat skruosto obuoliuko vidurio ir gerai išsklaidykite. Taip sukursite natūralesnį efektą. 


Maskuoklių rūšių, kaip matote, yra tikrai nemažai. Vieni geriau vienam dalykui pamaskuoti, kiti kitam. Todėl prieš renkantis maskuoklį reikėtų pirmiausia įvertinti savo odos būklę ir nuspręsti, ko jūs iš to maskuoklio norite. Dabar, kai žinote visų jų paskirtis ir tai, ką jie sugeba, bus daug lengviau pasirinkti sau tinkamiausią ir tokį, kuris nenuvils. Nes jeigu nusipirksite pieštukinį maskuoklį ir bandysite paslėpti savo netobulus paakius, jis jums nepadės tikrai nieko, nusivilsite visais maskuokliais ir sakysite, kad jie nė velnio neveikia. Dabar taip neturėtų nutikti, nes esate pakankamai gerai apšviestos šioje srity.

MANO TURIMI MASKUOKLIAI


Spalvų korekcijos paletę turiu jau labai seniai. Kaip matote, žalia, balta ir tokia gelsva spalvos mano labiausiai naudojamos. Na, o tą rudą kartais naudoju modeliuojant veidą. bet dabar jau nebe, nes turiu daaaaug geresnių tam priemonių. Toliau - maskuoklis-pieštukas iš Avon. Ne pats geriausias. Apskritai dekoratyvinė kosmetika iš Avon yra tikrai prasta. Kiek turėjau lūpdažių, šešėlių, visus teko išmest. Susidraugavau tik su skaistalais ir šiuo maskuokliu. Jis yra pieštukinis, bet tekstūra nėra labai kieta. Kreminė, gerai dengiasi maskuoja. Bet siaubingai erzina spuogus, nes turi stiprų kvapą. Tad jį paprastai naudodavau ant pigmentinių dėmelių ir kaip šešėlių bazę. Ir trečiasis - kreminis maskuoklis indelyje iš NYX. Nerealiausias. Pilnas maskavimas, nuostabiai dengiasi, gerai išsilaiko net netvirtinamas pudra. Be visa to, padengiau juo akių vokus (siaubingai riebūs jie pas mane) ir šešėliai išsilaiko visą dieną nesubėgę į raukšles!!! Taip, nė kiek neperdedu. Asmeniškai gavau dovanų iš NYX, kaip ir asmenišką pakvietimą į renginį, NYX pirmosios parduotuvės Lietuvoje atidarymą. Gaila, kad man Vilnius siaubingai toli ir aš niekaip nerasiu nei su kuo, nei kaip ten nusigauti. Na, bet gavusi porą produktų iš NYX, aš juos išbandžiau ir įsimylėjau visus. Jaučiu, kad jau žinau naują savo mėgstamiausią brandą. Kada tik Vilniuj būsiu, būtinai apsilankysiu ir NYXe! Arba bandysiu gauti šio brando kosmetikos per tarpininkes, kurios Vilniuj gyvena. Nes na, rimtai super ir asmeniškai man labai patiko.

JEIGU DAR TURITE KOKIŲ NORS KLAUSIMŲ, SUSIJUSIŲ SU MASKUOKLIAIS, PALIKITE JUOS KOMENTARUOSE!

12 komentarų:

 1. O prie kurios dalies priskiriamas essense maskuoklis pieštukas, tačiau jo viduje skysta :D ta prasme jis neatspindintis šviesos, o kreminės, gan standžios tekstūros, ant pačio galiuko šereliai su kuriais reikia priemonę paskurstyti ir pasukus iš kito galo (kaip vazeliną) pro tuos šerelius išsiskiria maskuoklis? :)) jis šiaip nelabai maskuoja (ypač paakių -_-), bet laabai gerai sulygina paraudusią ir nusėtą smulkių (taip smulkių, nes stambių irgi nemaskuoja :D) spuogelių :P
  Ir dar vienas klausimas, ar tikrai verta ir kiek maždaug kainuoja tas maskuoklis indelyje iš NYX? :P

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tavo turimas maskuoklis manau priklauso ŠVIESĄ ATSPINDINČIŲ MASKUOKLIŲ grupei. Jei būtumei pasakiusi pilną maskuoklio pavadinimą, būčiau pasakiusi tiksliai. Tačiau iš apibūdinimo sprendžiu, kad būtent šis, kadangi minėjai, jog nelabai maskuoja, be to, tokioje tūbelėje su tokiu aplikatoriumi dažniausiai būna šio tipo maskuokliai.

   Kainos nežinau kokia ji bus Lietuvoje, tačiau panaršiusi internete radau įvairias kainas. Nuo 5-8 eurų. Tai tikiuosi, kad Lietuvoje irgi bus panašios kainos. Realiai, NYX kosmetika nėra pigi, bet nėra ir labai super neįperkama. Ta prasme į gerus dalykus reikia investuoti ir jiems pasitaupyti, so... :)

   Panaikinti
 2. Ačiū kad atsakei visus klausimus. Beje net nežinojau, kad reikia tepti trikampiais :).
  Lauksiu sekančio įrašo ir kaip visada viskas tobula!
  Beje ar toj nuotraukoj su paakiais Bethany Mota?

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tu esi pati nerealiausia blogere😍😍 apie maskavimo priemones tikrai sužinojau daugiau.Nors oda nesiskundžiu vistiek kartais norisi užmaskuoti vieną kitą spuogelį. O šiaip kokio prekinio ženklo maskuokliai geriausi, tavo nuomone?(be nyx, nes man iki vilniaus ://)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Iš brangesnių: „L’OREAL“ MASKUOKLIS: True Match Touche Magique. Girdėjau apie jį tik gerus atsiliepimus (kaina apie 10 eu) ) Rasi Douglas parduotuvėje. Pati nemėginau šito.

   Blogerių išgirtas „MAYBELLINE“ MASKUOKLIS: Instant Age Rewind Eraser, deja Lietuvoje neparduodamas, bet gali rasti čia http://eu.feelunique.com

   Ir žinoma „ESSENCE“ MASKUOKLIS: Stay all day, taip pat daug kurių giriamas, palyginus labai saugi sudėtis, kaina maža (apie 3 eu) :)

   Panaikinti
 4. Labai ačiū už rekomendacijas! "ESSENCE" maskuoklį esu išbandžiusi, tačiau mano odai jis nelabai patiko :/ Apie "MAYBELLINE" maskuoklį ir aš girdėjau daug tik mąsčiau užsisakyti ar ne. Dabar abejonių dėl jo kaip ir nebeliko ;))

  AtsakytiPanaikinti
 5. Maniau, kad žinau pakankamai apie maskuoklius, bet suklydau. Dabar po perskaityto tavo straipsnio pagaliau suprantu, kokius maskuoklius kur geriausia ir tinkamiausia naudoti. Tikrai informatyvu ir nebedarysiu makiažo klaidų, ačiū tau už patarimus :)

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015