Slider

VISKAS APIE ANTAKIUS IR JŲ MODELIAVIMĄ

9/27/2016


Merginos, jei nuoširdžiai ir atviraujant, tai būdama jaunesnė niekada negalvojau, kad kažkada dėl antakių būsime pamišusios. Manau, kad tik šių pastaruojų poros metų eigoje komplimentų rūšių klasifikacijoje atsirado naujas "tavo gražūs antakiai" komplimentas. Patikėkit, anksčiau niekada gyvenimo to niekur aplinkui nesu girdėjus. Tad jeigu jau pamišę, tai pamišę iki galo. Išsiaiškinkime, kaip teisignai reikia prižiūrėti ir modeliuoti antakius.

ANTAKIŲ FORMAVIMAS PINCETU

Ko gero pats lengviausias ir ilgiausią efektą turintis antakių formavimo būdas namuose. Žinoma, jeigu jūs niekada nesate pešioję antakių ir jų formavusi, geriausia būtų apsilankyti pas profesionalią kosmetologę, kuri išmano savo darbą ir tiesiog antakių korekciją nusipirkti. Tačiau jeigu tam dėl kažkokių tai priežasčių ar noro nebuvimo atlikti nėra galimybės, visa tą procedūrą galite atlikti ir pačios. Tik svarbu prieš tai žinoti keletą dalykų, kad procedūra tenkintų ir netaptų katastrofa, po kurios nenorėsite niekur eiti iš namų. Taigi:

Pirmiausia noriu pakalbėti apie paveiksliukus ir patarimus, kurie po internetą pasklidę tikrai labai plačiai ir vos ne kiekvienoje svetainėje ta informacija yra tik iš dalies teisinga. Kairėje matote būtent tą paveiksliuką, antakių pešiojimo žemėlapį. Pirmasis skaičiukas reiškia, kad jūsų antakio pradžia turi sutapti su jūsų šnervės pabaiga. Netiesa. Tai gali suveikti siauras šnerves turinčioms panelėms ir vaikinams, bet pasaulyje yra žmonių, kurių nosys yra plačios, todėl antakių formavimas pagal šnerves gali baigtis ne idealiai, kaip turėtų būti. Net ir nuotraukoje kairėje, nosis akivaizdžiai yra susiaurinta programomis, jog atitiktų antakio pradžią. Deja, mes realiame gyvenime nosies susiaurinti vienu paspaudimu negalime. Taigi antakio pradžia yra jūsų pasirinkimo reikalas. Reikia žinoti tik tai, kad kuo arčiau jie yra vienas kito (abiejų antakių pradžios, turių omenyje), tuo jūsų nosis atrodo siauresnė. Kuo jie toliau vienas nuo kito, tuo nosis atrodo platesnė. Tad čia didelė klaida pešioti antakių pradžią pagal šnerves dar ir dėl to, kad jeigu ir savaime turite labai plačią nosį, išėmus pradžias ties šnervėmis, nosis atrodys dar dvigubai platesnė. O to nesiekia nei vienas, todėl padarius išvadą - pradžios pešiojimas nuo nosies priklauso tik tiek, kokią iliuziją norite sukurti. Skaičiukas 2 rodo, kur turėtų būti jūsų antakio linkis. Kažkokiu kampu nuo nosies vidurio. Vėl gi, jeigu kada bandėte ar pabandytumėte prisidėti liniuotės galą prie nosies vidurio ir tada antakio, pastebėtumėte, kad nustatyti kur tiksliai turėtų būti linkis yra labai sunku. Tai tiesiog priklauso kokiu kampu pridėsite liniuotę. Ją galima sukinėti, todėl atrodo, kad tas linkis  turi būti ir ten, ir šen. Toks matavimas yra klaidingas. Apie linkius žinokite tiek: padalykite antakį į tris lygias dalis. Linkis turi būti trečiojoje dalyje. Kuo jis aukštesnis, tuo jūsų akys atrodo didesnės prasme į aukštį. Galbūt teisingiau būtų galima išsireikšti, jog jos atrodys apvalesnės. Kuo linkis žemesnis, tuo akys atrodo didesnės į plotį, platesnės. Tai galite pastebėti paveiksle žemiau.


Iš esmės merginos akys yra vienodos, tačiau žmogaus akis sunkiai tai suvokia vien dėl antakių. Taigi kurti iliuzijas labai lengva, pasididinti akis ar jas papaltinti nereikia net operacijų. Ir kad tai nėra programų triukas, aš patikrinau vieną nuotrauką uždėdama ant kitos. Akys tikrai vienodos abejose nuotraukose. Toliau. Skaičiukas 3 rodo, kur turi baigtis jūsų antakis. Iš čia nelabai ir suprantu, kur jis turi baigtis. O jūs? Taigi apie antakio ilgį pasakysiu tik tiek, kad jis turi baigtis šiek tiek už akies. Ta prasme pešiodamas/modeliuodamos antakio ilgį turite vis pasžiūrėti į veidrodį. Antakis turi įrėminti akį ir šiek tiek už josios išeiti, tačiau jokiu būtų to nepadaryti per daug. Pakanka vos vos. Klaida yra per ilga linija ir per trumpa, net nesiekianti akies kampučio. Per ilgos antakių "uodegėlės" kuria liūdno žvilgsnio efektą, o pr trumpos - pikto. Turėkite tai omenyje. 

TEISINGAS PEŠIOJIMAS IR KITI PATARIMAI
 • Ar skauda? Taip, nes mes rauname plaukelius iš odos, o tai, kaip žinia - skauda. Ypač pirmą kartą arba netinkamai paruošus odą. Tačiau skausmas sumažėja antakius pešiojant ne pirmą kartą. Kuo daugiau pešiosi, tuo mažiau skausmo jusi. Bet kol oda ir tu apsiprasite, skausmą sumažinti gali ledo gabaliukas arba idealiausias variantas - antakių pešiojimas iš karto po karšto dušo ar vonios. Iš pagarintos odos plaukeliai bus lengviau išraunami, kartu ir su mažiau skausmo.
 • Pieštuku galite nusibrėžti norimą formą. Taip, kad nepersistengtumėte, pirmiausia pieštuku ryškiai nusipieškite formą, kurios norėtumėte. Tada stebėkite save veidrodyje ir tobulinkite trafaretą iki idealiausio ir jums tinkančio varianto. Na, o tuomet jau galite girebtis pinceto ir pamažu dirbti. 
 • Antakiams pešioti idealiausias apšvietimas - dienos šviesa. Geriausia tai daryti atsisėdus prieš langą su didinančiu veidrodėliu. Taip pavyks atsikratyti visų plaukelių, nes juos puikiai matysite.
ANTAKIŲ MODELIAVIMO PRIEMONIŲ RŪŠYS

PIEŠTUKAS. Ko gero pati geriausiai jums žinoma antakių priemonė, ar ne? Antakių pieštukai nėra kažkas naujo, tai labai sena produkto rūšys antakiams modeliuoti. Pieštukas geriausiai tinka merginoms, kurios turi natūraliai plaukuotus antakius, tačiau jiems reikia šiek tiek prisilietimo iki tobulumo. Taip pat pieštukai yra nepamainoma priemonė juos formuojant ar prisipiešiant netikrų plaukelių. Ši piemonė taip pat yra kone viena lengviausių, kas liečia naudojimą Jų būna įvairių: drožiamų ar išsukamų. Tačiau jų paskirtis viena - užpildyti ir suformuoti brėžiant linijas.
ŽELĖ. Taip, ne tik mūsų plaukai ant galvos turi tokią priemonę, bet ir mūsų antakiai. Jos esmė yra suvaldyti netvarkingus plaukelius, kurie nepaklusniūs ir visuomet susivėlę, išsirikiavę kas sau. Želė gali būti su spalva arba bespalvė. Želė, turinti spalvą, ją suteiks ir antakiui. Bespalvės želės tik sutvirtina plaukelius niekaip kitaip nepakeisdamos antakio spalvos. 
VAŠKAS. Čia taip pat pridėsiu ir tuos vadinamuosius "pomade", kurių vertimo į lietuvių kalbą niekaip nerandu. Taigi vaškas ir pomade skirtas toms, kurios nori labai nepriekaištingų, pilnai užpildytų ir nuspalvintų antakių. Tokių, kokius dažniausiai matote instagrame (pavyzdys). Vaškas (arba pomade) ne tik sulipina, sutvirtina, bet kartu ir nuspalvina antakius. Tiesa, su šiomis priemonėmis reikia išmokti dirbti. Tai nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti. Su šiuo dalyku galite išgauti ir natūraliai atrodančius antakius paprasčiausiai kietu kirstu šepetėliu brūkšniuodamos ir piešdamos plaukelius. 

ŠEŠĖLIAI. Skirti antakiams, kuriems reikia be galo daug užpildymo ir plaukeliai yra reti. Taip pat tiems, kuriems reikia spalvos. Antakių šešėliai yra kone geriausias pasirinkimas natūraliai labai šviesius antakius turinčioms merginoms. Dažnai antakių šešėlių paletėse kartu būna ir vaško jų tvirtinimui bei sklandesniam šešėlių padengimui, ilgesniam išsilaikymui.


DAŽAI. Yra specialiai antakiams (dažniausiai kartu ir blasktienoms) skirti dažai, kuriais nudažius antakius spalva išlieka ir po plovimo. Tai tas pats, lyg dažytume galvos plaukus, efektas toks pat. Jais galima dažyti antakius ir namuose savarankiškai. Svarbu įsigyti kokybiškus dažus ir laikytis instrukcijoje nurodytų patarimų.
KITI. Yra dar ir ekstra rūšių priemonių, kurios skirtos antakių modeliavimui bei formavimui. Galima nusipirkti trafaretų, skirtų antakių užpildymui palengvinti. Taip pat tai gali būti highlighter'is skirtas naudoti po antakiu, na ir taip pat galima sutikti antakių priemonę kaip kreidelę. Apie ją galėsite sužinoti šiek tiek vėliau, kuomet kalbėsiu apie savo antakių rutiną. Man tai yra nepamainoma priemonė, todėl jeigu norite sužinoti apie ją daugiau, skaitykite toliau. 

ĮRANKIAI
Modeliuojat antakius nereikia daug. Viskas, kas jums bus naudinga - kirstas kietas šepetėlis ir antakiams šukuoti skirtos šukelės. Jos padės sušukuoti antakius ir įvesti tvarką, na, o kirstas šepetėlis yra pats patogiausias formuojant antakius, kad ir kokią priemonę rinksitės naudoti.

MANO ANTAKIŲ RUTINA


Nesakau, kad mano antakiai nepriekaištingi ir tobuli, tačiau jie tikrai nėra prasti, kuomet juos susitvakau su kosmetikos priemonėmis. Ką darau? Pirmiausia sušukuoju juos, kad pamatyčiau tarpus, praretėjimus.


Sušukavusi imuosi kirsto šepetėlio ir savo Loreal brow artist produkto. Šepetėliu pasiimu produkto ir apsibrėžiu kontūrus. Brėžti pradedu nuo antakio vidurio link galo, po to su tuo pačiu šepetėliu, neimant produkto dar, sugrįžtu atgal ir labai žvelniu judesiu nubrėžiu liniją antakio apačioje.


Svarbiausia yra nepersistengti ties antakio priekiu. Jį reikia palikti kaip galima labiau neliestą. Kitas žingsnelis, kurį darau - pasiimu tą patį Loreal brow artist produktą ir jau be šepetėlio, tiesiog visa kreidele užpildau visą antakį palikdama nepildytą tarpą priekyje. Tai labai svarbu, kad skirstant produktą po visą antakį, per daug neužtamsinčiau priekinės dalies. 


Paskutiniai potepiai. Kitoje pusėje Loreal brow artist esančiu šepetėliu išsklaidau produktą visame antakyje, tuomet pamažu ir švelniu judesiu tai darau iš antakio pusės link priekio, tuomet iš apačios viršun. Išsklaidžiusi, visokius nelygumus, pasitepliojimus ir kita paslepiu maskuokliu. Pasiimu jo šiek tiek ant kisto šepetėlio (kito, ne to pačio) ir apibrėžiu aplink antakius. Tuomet išsklaidau, kad nebūtų aštrių linijų. Štai ir viskas! Galiu patikinti, kad pasitreniravus ir pabandžius ne vieną kartą tikrai tai padaryti yra lengva. Daugiau nenaudoju jokių produktų, tvirtinančių želių ar pan., nes jie pas mane ir taip visą dieną laikosi puikiai. 

JEIGU DAR TURITE KOKIŲ NORS KLAUSIMŲ APIE ANTAKIŲ MODELIAVIMĄ, PALIKIT JUOS KOMENTARUOSE! 

16 komentarų:

 1. Mano antakiai yra labai labai vešlūs tad su forma sunku. Pati pešiojuos namuose nes nenoriu dažyti ilgalaikiais ir savimi labiau pasitikiu(nors nerurėčiau :D). Užpildymui naudoju šešėlius, su ombre efektu viskas gerai, bet neišeina išsipešiot antakių taip, kad būtű arba ne per didelis tarpas arba ne per siauras. Nes jei palieku vos daugiau plaukelių priekyje tai atrodo kaip be 5min suaugimas ir tas taaaaaip nervina. Heeelp tobulų antakių savininke!!!!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tiesiog kaip ir patariau - su pieštuku nusibrėžk trafaretą ir žiūrėk, slink po milimetrą ir stebėk kaip atrodo. Tik patenkinta trafaretu imkis pešiojimo.

   Panaikinti
 2. Nežinau ar man prireiks juos pešiotis... bent keletą metų. Mano yra galima sakyti aukso viduriukas tad nei per vešlūs nei per reti :) . Tiesą sakant naudoju bespalvę želę kad jie būtų tobuli (užtenka ir plaukų kurie nuo mažiausio vėjo susidraiko).
  Tavo antakiai pasakiški!!!!! Bet tokiooooooo platumo. Galbūt man taip atrodo nes mėgstu natūralumą...
  Lauksiu sekančio įrašo ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Man itin sunku su jais, mano antakiai yra labai reti (sesers ir mamos tokie pat), tad visos trys kovojam su tuo, iš pradžių buvo sunku, bet kai pasitreniruoji, pasidaro vis lengviau kontroliuoti tą plaukelių trūkumą, jį nuslėpti.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Man tavo antakiai žiauriai gražūs. Tu taip puikiai moki juos susitvarkyti 😍😍 Mano antakiai yra labai banguoti. Ta prasme jie raitosi kaip tik nori :D gerai kad yra toks dalykas kaip antakių želė 👍 gerai, bent tiek, kad mano antakiai gana tankūs ir tamsūs tad be bangavimosi papildomų problemų nėra :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Aš tau pati ne kartą rašiau (tiksliau komentavau😄), kad tavo antakiai bjutiful🙌🏼, tai laukiau tokio įrašo😄
  Šiaip aš pati turiu labai retus ir gana šviesius antakius, tai kiekvieną rytą juos dažau šešėliais ir jau galiu paskyt, kad mėnesį treniravausi ne veltui - jie darosi vis panašesni į gražius😃... Pieštuko nenaudoju, nes nenoriu jų ryškių, noriu tik, kad matytūsi, tai ryškinu labai nedaug ir esu pasirinkus lygiai tokią pačią šešėlių spalvą, kaip mano plaukai :D
  Pritariu tam, kad geriausias apšvietimas dienos šviesa, bet kažkaip man dar geresnis pasidarė Palangos Vėtros viešbučio kambarių apšvietimas :DD - kiekvieną kartą kai ten nuvažiuodavau ir pasidažydavau - antakiai išeidavo beveik tobuli👌🏻😃

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tokių paranormalumų irgi būna, sutinku su tavimi. :D
   Ypač man makiaže (ir plaukuosenas darant) viskas puikiai gaunas, kai nesistengiu, dažausi namuose ar nesiruošiu niekur eit. Tada tobulai viskas.. :D

   Panaikinti
 6. Wooow, ta prasme tavo antakiai yra goals :D
  Gal gali kažką patarti mano retiems antakiams? Šiaip esu šviesiaplaukė, tai ir antakiai nėra tamsūs, todėl dažau su šviesiu pieštuku ir šešėliais, bet didžiausia problema - tai kad tie patys priekiniai plaukeliai yra reti ir nelabai ilgi, tai kažkaip nelabai atrodo su tuo ombre prieky, bet kai padarau ryškiau, vėl prastai būnaXD nežinau, pas tave labai graži ta antakių pradžia, o pas mane tokios net nėra.. :DDD

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū! ❤️
   Na, jo, kiekvienai merginai asmeniškai reikia atrasti būdą tvarkytisavo antakius, kad jie gražiai atrodytų, kadangi kiekviena mes su jais skirtingais vaikštom. Nė nežinau ką patart, pamatyčiau, pabandyčiau pamodeliuot, tada gal pasakyčiau ką daryt, o dabar... belieka tik palinkėt sėkmės ir kantrybės neprarast ir atrast kaip juos susitvarkyt! :D❤️

   Panaikinti
  2. Dėkui, prireiks tos kantrybės tikrai. Na jo, pas kiekvieną vis kitaip, ką jau čia bepadarysi.. :DD

   Panaikinti
 7. Man visai nesiseka savo antakius susitvarkyti pačiai savarankiškai... visada tenka keliauti į grožio kliniką. Na, bet gal dar pabandysiu pagal jūsų šį įrašą.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Sveika😊
  Mano antakiai yra labai vešlūs ir tamsūs ir aš net neįsivaizduoju, ką su jais reikia daryti, nes kolkas su jais nieko nedarau. Bet neseniai pastebėjau, kad jie ITIN BAISIAI ATRODO. Ir net nežinau kaip juos susitvarkyti. Padėk..😭

  AtsakytiPanaikinti
 9. Ar galima 12 metų mergaitei pesiotis antakius?

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015