Slider

UNDERWEARBOX.LT DĖŽUTĖS IŠPAKAVIMAS (RUGPJŪTIS)

9/04/2016

Pagaliau ši naujiena Lietuvoje jau ir mano rankose. Underweatbox.lt - apatinio trikotažo dėžutė. Labai panašu į kosmetikos dėžutes, kurios Lietuvoje jau yra pažįstamos, perkamos ir apsipratę, tik ši - apatinio trikotažo. Dėžutės kaina - 29 eurai, užsisakai, pasakai savo išmatavimus ir gauni liemenėlę bei kelnaites. Plius, dėžutėje randi dar visokių smulkmenėlių asmens higienai, skanėstų. Jų debiutinė  rugpjūčio dėžutė jau išsiųsta merginoms, aš taip pat ją turiu. Kviečiu pažvelgti į vidų.  

ĮPAKAVIMAS. Pati dėžutė nėra pati gražiausia. Sakyčiau, eilinė paprasta kartoninė dėžutė, apklijuota labai gražios spalvos lipnia juosta ir prilipdytas logotipas. Kadangi pašto darbuotojai nėra patys labiausiai siuntas branginantys žmonės, manoji buvo kiek aplamdyta, kad manau, kad reikėtų kiek saugesnės dėžutės tokiems dalykėliams keliauti pas pirkėjas. Bet, vidus labai daug nenukentėjo, tad čia tik patarimas ateičiai.


TURINYS. Pati pikantiškiausia dalis. Neslėpsiu, kad dėžutę gavau viena iš paskutiniųjų, todėl jau turėjau galimybę pamatyti jos turinį iš kitų merginų. Susigadinau staigmeną, na, bet išpakavimas vistiek buvo smagus. O ir atsiliepimų spėjau prisiskaityti. Bet gi labai jie visi neigiami, negražūs, smerkiantys šitą dėžutę, pozityvaus nieko neperskaičiau ir su nusivylimu ėmiau laukti savosios.


APATINIS TRIKOTAŽAS. Iš esmės trikotažas man patiko ir tiko. Su dydžiais viskas puikiai atitaikyta, kaip ant manęs pasiūta. Girdėjau, kad dauguma dydžiais nusivylė ar tai liemenėlės, ar kelnaičių, ar abejų. Man viskas tiko, nors net nenurodžiau tikslių skaičių (sakiau, kad nešioju 85B dydžio liemenėlę ir S/M dydį kelnaitėse, na, nepakankamai tikslu). Medžiagos kokybė, ypač kelnaičių, primena maudymosi kostiumėlį. Man tokios kelnaitės patogiausios ir labiausiai patinka, turiu tokių begales, tad - pliusas. Liemenėlė prilaiko krūtinę, turi šiek tiek pakietinimo, apatinės vielos stropiai apglėbia ir nespaudžia. Nusiskundimų neturiu, bet man nelabai prie širdies dizainas. Violetinė ir alyvinė spalvos ne man, realiai žiauriai tikėjaus juodo, raudono, tokio gundančio, žinot. Jeigu dar nebūtų tų tamsiai violetinių ornamentų, o viskas būtų vientisai alyvinė spalva - patiktų labiau. Tikiu, kad į tai dėžutės pakuotojai tikrai atsižvelgs. Na, nes kur čia tas moteris supaisysi. Vienos mėgsta violetinę, o kitos ne. Apatiniai skalbiasi gerai, neapsiburbuliavo, jokios detalės nenukrito ir siūlai neišlindo. Tikrai sunešiosiu. 


KITI PRIEDAI. Kaip ir pati dėžutė kartojo, jie nėra kosmetikos dėžutė, todėl visas dėmesys sutelktas tiesiog apatiniam trikotažui. Labai smagu, kad dėžutėje buvo dar ir visokių priedų. Šie taip pat buvo išjuokti. Dėl to kažkaip liūdna man, merginos. Nežinau, ar čia tos užsisakiusios merginos tokios išlepę ar čia aš per daug paprasta ir nesuprantanti kame čia blogis. Tie kiti priedai - dvi saldžios dovanėlės, kurias matote viršuje nuotraukose (juodo šokolado su lazdynais batonėlis (labai skanus!) bei persikų uogienė (niekada neragauta, bet taip pat patiko!)) ir asmens higienos priemonės. Idėja tikrai gera. Nes apatinis trikotažas ir asmens higienos priemonės - labai dera ir tinka. Gerbiu už idėją, tikrai. O saldžios dovanėlės taip pat apgalvotos, nes juk dėžutė skirta moterims. Smaližės pasitenkins uogiene, o ne tokios smaližės - juodu šokoladu. 


Dėžutėje taip pat radau ir BELATON skilinėjantį nagų laką. Spalva ne mano, man nepatinka ir, tikriausiai niekada nebus dėvima ir tikriausiai atiduota mamai, tačiau tai irgi yra tikrai gan reikalingas produktas, kurį gali pritaikyti kiekviena. Turint omenyje, kad jis nėra kažkoks paprastas, o skilinėjantis. Niekad tokio nebandžiau, labai bus įdomu nusilakuoti juo nagus. O gal ant nagų spalva visai patiks. 


Kaip ir minėjau, dėžutės turinį žinojau, bet labai apsidžiaugiau, kad gavau ne kaukę, o ELVITAL šampūną. Kai kurios gavo kaukę. Kaukių aš turiu be proto, o su šampūnais man sunkiau, dar neradau savo mylimiausio, todėl buvo smagu gauti dar nebandytą. O kvapas! M!


Na, labiausiai apjuoktas dalykas - mineralinio vandens buteliukas. Žinoma, jeigu būtų įdėta kokių nors sulčių ar šiaip gaivusis gėrimas, nemanau, kad kas būtų taip prie to buteliuko prisikabinę. Bet idėjus sveikiausią gėrimą - vandenį, kažkodėl visos prapliupo juokais. Tikrai kompaktiškas tas buteliukas, mielas prierašas... Kodėl juokinga? 


Toliau - ITS SKIN mėginukas ir RŪTA servetėlės. Servetėles naudoju kaip pašėlus, todėl tikrai sunaudosiu, manosios kaip tik ėjo į pabaigą. Mėginukus mėgstu visada ir bet kokius, todėl bus įdomu išbandyti ir šį. 


Dar dėžutėje radau vonios druskos ir FA muiliuką. Druskas labai mėgstu, naudoju visokiausias, bus smagu išbandyti ir šią, vasarą primenančią, žalią Juodosios jūros druską. Muilas taip pat nepamaišys, FA muiliukus mėgstu ir aš, ir mano šeimos nariai. 


Ir paskutinis dalykas - iklotų pakutis. Labai moteriškas dalykas, 50 plonų kasdieninių iklotų, kurie tikrai parankus dalykas, kurio niekad nebus per daug, o čia dar 50 vienetų. Dar nebandžiau, tačiau visos juk žinome jų paskirtį. 

FINALINĖS MINTYS: Žodžiu, iš atsiliepimų kaip ir supratau, kad dėžutė pasmerkta. "Kaina neatitiko turinio", "dydžiai neatitinka", "pridėta dalykų, kuriuos ir pačios galime nusipirkti". Leiskite pakomentuoti paskutinę citatą. O sakydamosi apatinio trikotažo dėžutę jūs ją sakėtės dėl to, kad negalite nusipirkti apatinio trikotažo? O kaip grožio dėžutės? Ar sakotės dėl to, kad negalite nusipirkti tušo, kremo ar dar ko nors? Ta prasme visose panašiose dėžutėse, manau, yra sudėta tai, ką ir pačios pirktumėme, dėl to ir renkamės tą dėžutę. Juk nesisakytumėte varžtų ir įvairių dydžių vinių rinkinio dėžutėje, jei įprastai to neperkat ir nenaudojat, ar ne? Na, čia tik pavyzdys, neįsižeiskit, naudojančios vinis ir varžtus. Dėl dydžių taip, liūdna, pati taip pat jaučiuosi kaip nuskriaustas vaikas, jei internetu gaunu rūbą ir jis man netinka. Čia įmonei tiesiog patarčiau atsakingiau rinkti dydžius, jei jie buvo renkami "daugmaž". Dėl kainos. 29 eurai nėra daug, atsižvelgus į dėžutės turinį (dviejų apatinis trikotažas, kuris retai kada kainuoja pigiai + kiti priedai), siuntimo ir pakavimo išlaidas (nors pakavimas gal ir nekainavo daug, siuntimas galėjo, nes dėžutė nebuvo pati lengviausia, kokią esu gavusi) bei pelną (juk neužsiimsi dėžutėmis, nes tai smagu, o neatneša jokio pelno).

Sakykit, ar aš nepakankamai subrendusi suprasti, kame čia juokas ir apgailėtinas turinys? Būtinai nusiųsiu savo mintis ir patarimus šios dėžutės kūrėjams, patarsiu ir atskleisiu bent savo norus ir pastebėjimus ir padėsiu tobulėti. Eilinį kartą labiau nusivyliau kokios bjaurios gali būti merginos, nei pačiu dėžutės turiniu. Atleiskit, kad nukrypau nuo temos ir paprastame įraše apie dėžutę ėmiau filosofuoti ir pamokslauti, bet... gyvenimas gražesnis, kai bandai įžvelgt ką nors pozityvaus. 

AR JUMS, MANO SKAITYTOJOS, IRGI ČIA YRA BENT VIENAS JUOKINGAS DALYKAS? BLYN (ATSIPRAŠAU UŽ KEIKSMĄ), NENUVILKIT.

52 komentarai:

 1. Asmeniškai man, visiškai normalus turinys. Bet pati tokios dėžutės nepirkčiau, nes man apatiniai yra labai infividualus dalykas, juolab su dydžiais ar patogumu. Tiek :). Bet rimtai, iš ko čia šaipytis?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū dievui. Taip, čia pirkti ar nepirkti jau yra kiekvienos asmeninė nuomonė, sutinku tikrai tikrai!!! :)
   Nežinau, skaičiau merginų atsilipimus, daugiausia -ienių, tai jau subrendusios moterys santuokai, bet šitaip juoktis iš vandens buteliuko ar įklotų... nu nežinau. :)

   Panaikinti
 2. Su mielu noru jau geriau dėžutėje gaučiau vandens buteliuką, nei kokį gazuotą gėrima. Manau, kad tai, kas buvo įdėta yra iš ties geri ir praktiški daiktai. Aš taip pat nesuprantu, kitos gal tikėjosi, kad joms čia kvepalų, lūpų dažų pridės iš brangiausių firmų ar kas joms darosi? Dėžutė praktiška, viskas sunaudojama, o ne numetama. Labai patiko apžvalga, Dovile!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jo, matyt, jos tikėjosi kažko tokio VAU gauti, Victorios Secret apatinius, žinai. :D
   Ačiū dievui, kad bent jūs, mano skaitytojos nesat tokios varlės burbančios pastoviai kaip negerai yra viskas. Nerealios jūs!

   AČIŪ!

   Panaikinti
 3. O man viskas patiko. Apatinis trikotažas tikrai neprastai atrodantis (taip, gal norėtųsi kažko moteriškesnio, bet ir šį mielai sunešiočiau) , vandens buteliukas super mielas, įklotus naudoja nemažai merginų, o persikų uogienė kažkas toookio. Nagų lakas taip pat ne mano spalvos, bet hehe, sueitų.

  AtsakytiPanaikinti
 4. O man dėžutės turinys patiko, netgi labai! Visi dalykai reikalingi ir sunaudojami. Manau jau geriau praktiškos servetėlės ar muilas, o ne vinys :D Pats apatinis trikotažas tikrai gražus tik spalva nekažka. Manau tokia spalva tinka ir patinka vyresnio amžiaus moterims :') O kodėl mažas, kompaktiškas vandens buteliukas blogai tikrai nesuprantu.
  Ačiū, kad bent tu sugebi įvertinti paprastus, bet naudingus dalykus! ♡

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aha, spalva galėėėėtų būti šiek tiek žaismingesnė, pritariu tikrai, bet manau, kad tai tikrai pataisoma. :)
   AČIŪ JUMS, KAD IR JŪS TOKIOS <3

   Panaikinti
 5. Joo, man rodos kitų apžvalgas kur skaitei buvo gal kokios išlepusios rimtai, nu nes nieko juokingo or smthng aš čia nematau. Ir wtf nuo kada vanduo tapo juokingas dalykas? o.O

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nežinau... Pasaulis juda ir "tobulėja" šviesos greičiu, gal kažką praleidom. :D

   Panaikinti
 6. Kaip tu ir sakei, aš ir manau, kad tos "anos" (pavadinkim taip tas merginas kurių atsiliepimus skaitei) yra tikrai išlepę, nes galų gale, juk nenusipirksi niekur Lietuvoj gero apatinio trikotažo už 25eur! O čia dar ir kitų dalykėlių pridėta! Tai tikrai manau šias dėžutes sudarė atsakingai ir įdėdamos daug pastangų... Juk smagu gauti ne tik tą patį apatinį trikotažą, o ir staigmenėlių, tad vietoj to, kad peiktų jas, tegul džiaugiasi, kad išvis gavo!
  O spalvas, tai jooo... Galėjo paruošt kokias "įmantresnes" :) slabnos "biškį" :))
  Labai labai faina idėja įdėt tą džemą su batonėliu ir kaip sveikos gyvensenos akcentą - vandens buteliuką! Nu negaliu, kaip gražiai viskas atrodo👌🏻💓
  PS: Labai labai gražios nuotraukos💙

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. AŠ SAKAU TAIP IRGI!!! Čia labai sveiki ir užkandžiai ir tas vandens buteliukas... Tokia gaivi dėžutė, man tikrai patiko ji, kaip ir supratot iš apžvalgos. :)
   AČIŪ, SOFIJA !!!

   Panaikinti
 7. Man taip pat kaip ir kitoms, kaip ir tau nėra tikrai iš ko juoktis:D. Paprastutė, bet tikrai neprasta moteriška dėžutė. O šeip labai patiko aprašymas. Aišku apatiniu dizainas ir man nelabai patiko, bet juk svarbu jog būtu patogus ;).

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Vaikino/vyro neturiu, tad realiai man nusšivilpt kokia spalva, tik dėl savęs, žinai. :D Patogus labai, tai priekaištų neturiu jokių.
   Ačiū, Emilija, tu šauni. :)

   Panaikinti
 8. Hmmm, pasisakysiu kiek griežtokai. Kažkokia nesąmonė. Man labai apmaudu, kad žmonės bando darytis verslą iš mūsų pinigų ir tai labai matosi. 29 eurai tai nėra maži pinigai, mes dauguma nebeverčiame eurų į litus, bet kai paverti supranti, kad už tokią sumą pridėtą atsiprašau.... šūdukų. Fa muilas, nosinės, druska? Jūs rimtai, toks jausmas, kad nuėjo į Maximą ir nupirko... Žiaurus vaizdas, jei atvirai.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Va, tokios nuomonės visur. o jei nueitų ir nupirktų iš Eurokos ar Drogo jau būtų gerai? :) nenoriu ginčytis ir pyktis, bet juokingai skambat jūs su ta Maxima. O litus jau seniai, manau, reikėtų pamiršti ir nebeversti nieko, nes tai neturi esmės visai. ;)

   Panaikinti
  2. TURINT OMENYJE, KAD PRIEDŲ VISAI NETURTŲ BŪTI, JIE YRA GERI IR NEREIKIA ČIA JOKIŲ GRIEŽTUMŲ :)

   Panaikinti
 9. Normali ta dėžutė :D Nors man tokios nereikia (sunkiai apskaičiuoju dydį), bet tikrai nenusivilčiau tokią gavusi. O dar tas džemas, vis kažkas įdomiau nei saldainiai. Žodžiu, man patiko!

  AtsakytiPanaikinti
 10. Sutinku su ilovemanythings blogu. Nu grynai nesąmonė.. reikia dar taip išmąstyti tokius sudėt, o kita moteriškė sakė, jog tokį apatinio trikotažo komplektą matė gariūnuose. Saldumynai- viskas ok. Nu bet Fa muilas :DD galėjo TBS įdėt ar Lush, o ne Fa :DD Įklotai ir hig. paketai- aš nemanau, kad visom tiko ir patiko, nes kiekviena turi atsirinkusi savo "patogiausius" ar kaip pavadint. Vandens buteliukas? O jei siunta būtų trankoma ir tas buteliukas prakiurtų? Tikrai nepirkčiau ir dar pasijuokčiau :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Bet su tuo prakiurimu tai prajuokinai. :D

   Panaikinti
  2. Nu merginoss, gi Lietuvoj išvis nerastumėt GERO apatinio trikotažo už 25 Eurus, o dar čia pridėta įvairių dakykučių, kurie parduotuvėse kainuoja po penkis eurus, tai tikrai verta ;)

   Panaikinti
  3. Šis komplektas į "gerą" nė iš tolo nepanašus :D Ir firma, ir sudėtis slepiami. Už apatinius su nukirptomis etiketėmis tikrai niekas net ir 20eu nemokėtų.

   Panaikinti
 11. Aš irgi mąsčiau apie šią dėžutę, tik nesupratau, kas tai, bet tavo pagalba sužinojau ir tikrai nenusivilciau gavus tokią :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Sorry, autore, bet jeigu jums cia yra normali dezute, leiskite paklausti, su kuo lyginate? Ar zinote, kad tokie apatiniai aliexpresse kainuoa maximum 5 dolerius? O ar pagrindine surprise dezuciu esme nera didesnes vertes turinys, nei uzmoketa? Aisku, i priedus galima nekreiti demesio (as nenaudoju nei tokiu sapmpunu, nei muilo, nei iklotu - bet tebunie, cia juk tik priedas), pagrindinis dalykas yra apatiniai, kurie yra tiesiog apgailetini, toli grazu ne tokie, kaip juos aprasote. Ar jusu apatiniu etiketes nenukirptos? Pati gavau dezute ir tai yra labiausiai mane nuvylusi subscription box, kokia esu maciusi + apgailetina komunikacija is pardavejos bei izulus melavimai. O, kad priedai buvo skelbiami visai kitos firmos? Jau pavargau viska vardinti, bet cia yra niekas kitas, kaip beleko sukrovimas atbulomis rankomis ir nevykes budas pasipelnyti.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Man apatiniai patiko, nėra apgailėtini, galbūt dėl to, kad nesu prie Victoria Secret pripratus. :)))
   Etiketės nukirptos, bet, kaip aiškino pati įmonė, apatinius siuvo samdyta firma, kuri atsisakė mokėti už reklamą, todėl etiketes nukarpė. Be to, esą gavo apatinius prieš pat išsiuntimą, todėl nebeturėjo kada prisiūti savų etikečių, kurios nėr tokios svarbios, manyčiau. :D O kokios firmos priedų negavot?

   Nuvylė tai nuvylė, nebepirksit juk ir kitoms nerekomenduosit, bet tai nereiškia, kad kitoms irgi nepatiko. :)

   Panaikinti
  2. "apatinius siuvo samdyta firma, kuri atsisakė mokėti už reklamą, todėl etiketes nukarpė"

   Labai gerai pardavejams, kad kazkas patiki tokiomis nesamonemis.

   As, asmeniskai, kreipsiuosi i atitinkamas instancijas, kadangi dezute pirkau kaip dovana ir labai didele geda pries drauge, kad jai teko ispakuoti toki "dalyka", neskaitant prarstu pinigu. Kvieciu ir kitas nukentejusias prisijungti.

   Panaikinti
  3. Nežinau kokia čia gali būti gėda, aš asmeniškai tik labai apsidžiaugčiau tokią dovaną gavus ;)

   Panaikinti
 13. Aaaa, super retai komentuoju, bet (mano nuomone) tragedijų tragedija čia :DD

  AtsakytiPanaikinti
 14. O labai kvaila buvo tokia dežutę parinkti kaip dovaną draugei, juolab, kai tu tiksliai dar nežinai, nei kaip ji atrodys, nei kas joje bus. Karolinos komentaras tik prajuokino :D O tavo nuomonė bei reakciją į šią dežutę labai tinkama ir pozityvi, kas tikrai prideda žmogui tik gerų emocijų, priešingai nei bambėjimai ar tyčiojimasis iš tokių dalykų, kurie taip ar taip bus panaudoti.. :)

  AtsakytiPanaikinti
 15. "Etiketės nukirptos, bet, kaip aiškino pati įmonė, apatinius siuvo samdyta firma, kuri atsisakė mokėti už reklamą, todėl etiketes nukarpė. Be to, esą gavo apatinius prieš pat išsiuntimą, todėl nebeturėjo kada prisiūti savų etikečių.". Jūs gal juokaujate? Suprantu, kad 18 metų panelė dar nesuvokia ką rašo, nors tokiame amžiuje jau turėtų suprasti :D Visų pirma didžiausias absurdas aiškinti, kad kažkokia firma atsisakė reklamos, todėl nukirpo etiketes, o dar juokingiau, kad ant kitų siūtų produktų "nespėjo" prisiūti savo etikečių ir pasivogti kitų darbo. Kuo toliau tuo absurdiškiau.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Atsiprašau? :D Jūs dabar imsit prikaišioti mano amžių ir sakyti, jog nesuvokiu, ką rašau, vien dėl to, kad man patiko dėžutės turinys ir viską tikrai sunaudosiu? :D Šiuo pasakymu pasirodėte, kad ir pati nesat subrendusi pakankamai. Baisu. :D

   Panaikinti
 16. Gal jos vandens nevartoja ... Man tai visai zaviai susiziurejo dezutes turinys.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na, bent jau viena pozityvi nuomonė po šitos pikčiurnų audros. :D

   Panaikinti
 17. nu nežinau.. man tai gaila būtų 30 eurų mokėt už tokią dėžutę.. na gerai, tarkim priedai čia nėra pagrindinis dalykas bet tada jau geriau išvis jų nebūtų, o būtų daugiau investuota į apatinius, nes dabar toks vaizdas, kad paskutinę minutę surinkta iš bet kur, primena tuos swapbox'us, kur atsiranda tokių, kur sudeda viską, ką turi namie ir nenaudoja :D apatinių kokybė jau vien iš nuotraukos matos, kad nieko gero, bent jau spalvą būtų parinkę kitą, nes nu alyvinė yra mažiausiai perkama spalva :D o kur dar šnekėt apie nukirptas etiketes ir komentarų trynimas, be to, tu rašei, kad siuntėjai sutinka, kad nukirptos etiketės, bet kažkodėl fb tai neigė, sakė nieko nežinantis :D nu žodžiu neblogą bizniuką pasidarė :D galit ir man sumest po 30 eurų, užsakysiu gražesnių apatinių :D
  žinok, Dovile, šįkart kiek nuvylei, nes atrodo, jog nupirkta ta tavo apžvalga, nes kol kas nemačiau nei vieno tokio super atsiliepimo kaip tavo :)ir ne, nėra išlepusios tos, kurios blogai atsiliepė, tiesiog kai moki 30 eurų, tai ir tikiesi bent patenkinamos kokybės ir pastangų

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O, stebinat ir jūs mane, tik, nelabai gerąja prasme. Visų pirma, nuvyliau dėl ko? Kad turiu savo nuomonę, kuri yra kitokia nei 98% kitų? Ar tai kažkas tokio blogo, nuodėmingo? Turėt kitokią nuomonę? :) Antra, nupirkta apžvalga.. :D Gerai, kad nesumąstėt pasakyt, jog turbūt esu viena iš savininkių ir bizniaus dalių. :D STRAIPSNYJE NĖRA JOKIOS REKOMENDACIJOS AR NUTEIKIAMŲJŲ ŽODŽIŲ "PIRKIT, ĮSIGYKIT, NENUSIVILSIT, IMKI, NEDVEJOKIT". STRAIPSNYJE YRA TIK MANO ASMENINĖ, MANO VIENOS NUOMONĖ IR KLAUSIMAI, KODĖL TURINYS YRA JUOKINGAS, NES MAN NE. Koks super atsiliepimas, panele, Inga? :D Aš tik pozityviai stengiausi surasti pliusių ir nenuteisti tos dėžutės. AR MINĖJAU, KAD PIRKČIAU DAR KARTĄ? AR MINĖJAU, KAD JI SUPER IR TOBULA? NE! Žiūriu, kad nelabai mokat skaityt arba labai blogai interpretuojat tai, ką skaitot. :)

   Panaikinti
 18. Nežinau, mane tai trikdo autorės pašaipa moterims, kurioms neįtiko apatinių kokybė. Gal jos prie Victoria Secret pripratusios? Ir t.t.
  Aš nesu pripratusi, nesigėdiju ir pas kinus paieškot, ir turguje, ir vidutinių kainų parduotuvėse (pvz., H&M tikrai rastum pigiau, gražiau ir geriau), sunkus darbas atrasti pigius, gražius ir kokybiškus, tačiau įmanoma. Šie gi nė iš tolo nepanašūs į kokybiškus. Pardavėjų kalbos apie reklamą ir etiketes iš vis absurdiškos. Man atrodo, kad net negalima pardavinėti produktų, ant kurių nenurodyta sudėtis.
  Vanduo, paketai ir fa muilas patys iš savęs nėra juokingi, bet jie yra nuviliantys. Radusi vandens buteliuką dėžutėje su tokiu aprašymu aš irgi kikenčiau. Būtų užtekę šokolado, nes dabar priedai ne pridėjo vertės, bet vizualiai viską dar labiau nupigino.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O, pas mane jau renkasi ir blogerės vilkės. :D
   Šiaip nemėtau tokių replikų, bet buvau nusivylusi ir išprovokuota, dėl to išsprūdo, nemaniau, kad ką nors tai gali įžeisti, atsiprašau, jei tai įvyko. :)

   Panaikinti
  2. O blogietės vilkės, tai dėl to, kad nuomonė nesutampa? Juk nieko neįžeidinėju, tik sakau, kodėl (greičiausiai) daugeliui moterų ta dėžutė nepatiko.

   Panaikinti
  3. Paskaitykit dar kartą, nerašiau jokio "blogietės", rašiau BLOGERĖS. tai yra tinklaraštininkės, asmenys, kurie turi BLOGą. :D

   Panaikinti
 19. Reziumuojant, tai niekada nemaniau, kad negalėsiu turėti SAVO nuomonės ir jos rašyti SAVO tinklaraštyje. Ačiū, davėt peno pamąstymams, kad gal iš viso neverta stengtis ir rašyti, nes juk vistiek mano nuomonė jums atrodo nupirkta. Labai liūdna, tiesą sakant, labai. Jei man patiko, kad gavau muilo, šampūno ir vandens, vadinas kažkokia ne tokia esu, papirkta, girianti be reikalo. Dar ir dabar sėdžiu su išplauta galva tuo šampūnu. Nėr ko kaltint, savo noru į tai investavote pinigus, galėjot plačiau pasidomėti, pasiklausinėti, palaukti apžvalgų. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nesinervink, Dovile ;) tikrai yra daugiau palaikančių tave, nei tokių negatyvų, kurie pasireiškė po šitu įrašu ;)

   Panaikinti
 20. Nu Dieve baikit. Nesuprantu kam jūs perkat tas dėžutes tikitės rasti super gerų, kokybiškų ir brangių prekių? Atsimerkit taip nebūna. Jeigu norit gerų, super kokybiškų daiktų eikit, vaikščiokit po parduotuves ir pirkit. Manau, kad šios dėžutės tikslas nėra padovanoti jums geriausių prekių. Ši dėžutė skirta praskaidrinti dieną, sukelti šypseną, nustebinti. Gerai šį kart gal nevisas nustebino iš gerosios pusės. Nu, bet pabandėt, nepatiko tai ir sėdėkit toliau prie kompų ekranų, vaikais apsikrovusios ir amžinai nepatenkitos. O ne rašykit piktus komentarus po pozytivios, jaunos, nuoširdžios merginos įrašais. Sėdėkit ir tylėkit.

  AtsakytiPanaikinti
 21. Pikčiausia yra net ne faktas, kad už 30 eurų gavo žmonės 15 eurų vertės aplamdytą dėžę, kuri panaši į tas su makaronais, tačiau pardavėjų apgailėtina komunikacija ir savo kaltės neigimas bei komentarų facebook puslapyje trynimas. Jei jau yra nepatenkintų, tai reikėtų ieškoti kompromisų ar bent atsiprašyti viešai tų nuviltų merginų. Bet gi yra visai priešingai, vinted forume esamos ir potencialios klientės niekinamos įmonės atstovės pasisakymais...

  AtsakytiPanaikinti
 22. Tikriausiai tokios superpozityvios panelytės džiaugtųsi ir šikpopieriaus rulonu ar bulijono kubeliu, juk praktiška! Gėda turėtų būti blogerei. Būkit Jūs patenkinta ta dėžute, bet negi kvailomis laikote visas ir galvojate, jog nesimato atkaklaus noro pakeisti požiūrį į dėžutę? Antraip nebūtų tokios pašaipos dėl merginų, kurios liko nepatenkintos.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. :DDDDDDDD Man gėda dėl to, kad naudoju gautus dalykus ir pasakiau savo nuomonę? :D Panele, Vaida, atsisėskit, dar kartą sav komentarą perskaitykit ir gėdikitės, nes tikrai yra dėl ko. :)
   ta pašaipa, beje visiškai neapgalvota ir pasakyta iš inercijos.. joje nėra intencijos pakeist jūsų nuomonę. Aš parodžiau, pasakiau kas man patiko, kas ne, pasakiau pastabas, kurias norėjau. :)
   Turbūt labai nusivylusi gyvenimu esate, jei aš jums keliu pyktį. "Tikriausiai tokios superpozityvios panelytės džiaugtųsi ir šikpopieriaus rulonu ar bulijono kubeliu, juk praktiška!" kad perzinti jus.. TAIP TIKRAI DŽIAUGČIAUSI :)

   Panaikinti
 23. NIEKO NEŽINAU, AŠ NORIU TOKIOS!!!! O TOS KURIOS NUVERTINO AIŠKIAI BUVO BLOGA DIENA

  AtsakytiPanaikinti
 24. praslinkau pro komentarus... nesuprantu, kodėl visi taip aršiai reiškia savo nepasitenkinimus ar kažkokius visai neteisingus spėjimus. :) mano manymu, ne kainoje esmė - kam įperkama, tam gerai! juk čia visai kaip swapbox'as, tik pats sumoki - juk nežinai, kas tavęs toje dėžutėje laukia. čia visai kaip momentinė loterija, džiaugsmas ar galbūt nusivylimas. :) aš įsivaizduoju, kaip smagu atidaryti dėžutę ir akimis nardyti tarp visų dovanėlių!

  oi, Dovile, manęs visiškai NEnuvylei - rašei savu, įprastu stiliumi ir aiškiai išdėstei savo nuomonę, man labai įdomiai ir skaniai susiskaitė. na, pati dėžutės tikriausiai neužsisakinėčiau, kadangi tokie dalykai kol kas pernelyg labiausiai nedomina.

  kas dar čia... ai, o ko čia visi ant FA muilų užsisėdo? normalus ir geras muilas, su kuriuo tikriausiai kas trečia plauna rankeles. ;)

  žodžiu, Dovile, aš tau iš visos širdies linkiu nenusiminti, ne visiems patiko, tačiau svarbiausia - kad tau prigijo ir ačiū už puikų įrašą! :)))

  p.s. o buteliukas telpa į rankinę?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ai, kažkaip juokinga, kai ant manęs puola, nes nusivylė dėžute, o aš ne. Joms pikta dėl to ir puola mane lyg aš būčiau tą dėžutę komplektavus, rinkus kas į ją bus įdėta... Oi juokinga. :D

   Jo, telpa. :D

   Panaikinti
 25. Atsiprasau kad rasysiu ne LT raidem.
  issakau savo nuomone:
  visu pirma, kodel toks uzsipuolimas ant Doviles? Ta prasme, ne ant pardavejos kuri viska dare betkaip, o ant reziuomutojos DOVILES? Kodel po siuo irasu pakomentavusios piktos merginos taip ja uzsipuole vien del to nes ji issake savo nuomone? Kodel jus, arsios komentuotojos negalite elgtis kaip komentuotojos is uzsienio - argumentuoti kodel nepatiko, ir graziai issakyti savo nuomone? Ne,reikia uzsipulti visiskai nieko deta zmogu... o beje del dezutes - tikrai galejo pardaveja labiau pasistengti viska ipakuoti, ir siaip man nelabai patiko pats trikotazas. Ir pardaveja nemandagi... zodziu.Bet kuo merginoms uzkliuvo sampunas ir muilas? Taip, galbut negeriausi priedai, bet vistiek, bent jau jie bus sunaudoti o ne gules stalciuje. Ir jeigu labai norit ant ko nors uzsipult tai pulkit ant pardavejos, o ne ant reziumuotojos. Rimtai, toks jausmas kad grizom atgal i SSRS, ir dabar net savo nuomones savo bloge negali issakyt...
  zodziu, nesinervink Dovile del nepagarbiu komentuotoju :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū, labai džiaugiuosi, kad yra dar tokių žmonių kaip tu. Didžiuojuos ir gerbiu tave. :)

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015