Slider

ROOM DECOR WISHLIST

9/08/2016


Drabužiai, batai, kosmetika, mokyklos reikmenys... Ir visiškai nieko apie tokius pat smagius dalykus kaip dekoracijos kambariui pagyvinti. Aš nebepamenu kada perstumdžiau savo kambarį ir pakeičiau jo temą, tad manau, jog nauji mokslo metai mane įkvėpė ir tam padaryti dabar pats laikas! Kada viską įvykdysiu ir ar apskritai įvykdysiu - nežinau, tačiau pasiplanuoti ir pažiūrėti į priekį niekada nėra blogai, ar ne?

Ne tik nauji ir paskutinieji mokslo metai (po to savo kambarį paliksiu ilgam laikui) mane įkvėpė kambario persitvarkymui. Iš tiesų tai užsukau į DRESSLILY parduotuvę, kurioje jau apsipirkinėjau, ir pamačiau, kad atsirado HOME skiltis. Arba ji jau seniai buvo, tik aš, nesidomėjau tada tuo ir nepastebėjau. Na, žodžiu, pamačiau ir pavarčiau skirtukus bei kategorijas ir visko užsinorėjau, susikūriau viziją naujos kambario temos. 

Pradėsiu nuo lovos. Taigi, jau seniai noriu ir dabar dar labiau noriu ne tik kad baltos patalynės užvalkalų, bet taip pat ir šilkinės. Skaičiau, kad geriausi tokie užvalkalai, kadangi jie ne tokie aštrūs plaukams, be to, veidas, trinamas į įprastinės patalynės medžiagą linkęs greičiau senti. Aš nenoriu pasenti, todėl šitai būtų idealu! 

šilkiniai patalynės užvalkalai
Toje parduotuvėje pamačiau ir daugybę pagalvėlių bei jų apvalkalų. Jų taip pat visa gausybė ir tokių gražių, kad jau nebegaliu net apsispręst kokią temą daryčiau. Priėjau išvadą, kad arba vandens temą arba džiunglių/egzotišką. Nes nei vienai, nei kitai negaliu atsispirti...

1 \ 2 \ 3 \ 4 \ 5 \ 6
1 \ 2 \ 3 \ 4 \ 5 \ 6
Prie mano vandens temos pagalvėlių, dar labai tiktų ir mano akiai patiktų ta antklodė, kuri imituoja undinėlės uodegą. 

undinėlės uodega (žydra)
Tęsiant mano vandens temą (kuri dabar dominuoja ir man vis labiau patinka bei neišeina iš galvos), tai ant staliuko būtų labai graužu padėti štai tokią stiklinę. Į vidų, žinoma, pilčiau ne skystį, o kokius nors karoliukus ar akmenukus. Turėtų atrodyti žiauriai gerai ir būti įspūdinga dekoracija!
stiklinė-undinėlės uodega
Savo egzotiškajai temai taip pat radau nerealiai gražių puodukų! Vienus pripilčiau akmenuką ar karoliukų, į kitus pasodinčiau gėlyčių mažų ar sukulentų. 

1 \ 2 \
Nežinot kaip labai norisi išbandyt tuos sienų lipdukus! Ar jie rimtai taip kietai atrodo ir šiaip, ar suteikia tokią mielą atmosferą ar ne. Gaila, kad pas mane sienos ne vienspalvės ir turi tapetus, bet atrasiu kokią vietą, kur užklijuot. Šitai turiu išbandyti before I die. Žodžiu, prisirinkau visokių, kurie tenkintų ir vieną, ir kitą temą, bei papildomų, kurie tiesiog šiaip yra labai gražūs.

1 \ 2 \ 3 \ 4 \ 5 \ 6
Tai tiek kol kas mano norų ir idėjų, kas liečia mano kambarį ir jo dekorą. Visai neseniai minėtus lipdukus tikrai įsigysiu, kadangi jų kaina nėra didelė, o noras ir smalsumas begalinis ir šimtus kartų lenkia kainą.

Jeigu įdomios pirkėjų nuotraukos, jas rasite čia.

KO REIKIA NE JUMS. O JŪSŲ KAMBARIUI ŠIUO METU?

17 komentarų:

 1. Ta undinės uodegos antklodė... Čia must have man. Viskas. Reikia! Kai tik turėsiu galimybę, būtinai ją įsigysiu! Aš, asmeniškai, rinkčiausi vandens tematiką, ji man tokia artimesnė. O į tuos puodukus su gyvūnais tai nerealiai gražiai kaktusiukai turėtų atrodyti! Labai labai norisi daugiau įrašų apie kambario dekorą, nes tavo skonis nepriekaištingas viskam :3

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jo, vandens tema ir man tokia artimesnė, nes aš žuvytė ir kad ir kaip tai obvious skamba, man patinka vanduo ir viskas, kas su juo susiję! Net gi tokios tematikos tatuiruočių noriu, o tai pasako daug.

   O, ačiū laaabai, Emilija, ir pati pagalvojau, kad šita tema pas mane mažai kalbėta, tai pasistengsiu dažniau. Ačiū ačiū!!

   Panaikinti
 2. Mano kambariui reikia jau seniai keistis (nors jį perstumdau kas savaitė :D), tad sienas nudažyčiau baltai, užklijuočiau sienų lipduką - juodą medį, arba tą tavo pasirinktą raganosį - laabai gražuu😍, savo lovos patalynę pakeisčiau į baltą šilkinę (nes neseniai užsinorėjau baltos patalynės, tad jau perrengta, bet ne tokia graži kaip būtų šilkinė :( ), pridėčiau taip pat tokių pagalvėlių kaip tavo pasirinktos tos su jūra ir pan (taip, ačiū, nes davei žiaaauriai gerų idėjų😍), užuolaidas pasikeisčiau į ilgas - baltas, bei prisidėçiau dar daugiau laimės medžių ant langų (nors ir dabar jie užima mano pusę kambario) ir kilimą pasikeisčiau į tokį baltai melsvą 😍 OMG, kaip užsinorėjau dabar💕 Viso šitoooo, negaliuuu, jau sugalvojau ko tėvų prašyt gimtadieniui, nes jie vis kamantinėja ko noriu😂💎
  Nu negaliu, aš sergu kambarių tobulinimo liga ir vien dėl to pati nerašau tokių įrašų, nes nu TIEK prirašyčiau, kad ohhh...
  Tikiuosi nenuvarginau su savo šituo ILGU (per gražiai pasakyta 😂) komentaru.
  PS: tą undinėlės uodegą jau senokai planuoju siųtis, tik dabar ieškau tinkamos medžiagos☺️

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ai ir virš savo naktinio staliuko pasikabinčiau tokį gražiais rėmais veidrodį😍💎💎💎💎

   Panaikinti
 3. Aš jau vis kalbinu mama kada gi perstatysime kambari. Kadangi virş naujos stalo vietos noriu pradėti daryti visokius diy ir kitaip jaukiai įsikurti! O dėl sienų lipdukų taipogi man nekažkaip nes ir pas mane visur tapetai.

  AtsakytiPanaikinti
 4. O aš kažkaip šiuo metu nelabai turiu idėjų kaip pakeist, na tiksliau turiu šiokią tokią idėja, bet mano dabartiniame kambaryje negalėčiau to padaryt, nes turiu dalintis su sese jį ir blah blah blah, so yeah XD
  Man vienai tikriausiai nepatogiai atrodo ta undinėlės uodega, nes pvz kiekvieną kart einant kažkur nusiiminėt ir užsidėt, o kol užsidedi atrodo nukrisi ir pnš XD ir šiaip man nepatinka stuff kurie primena miegmaišius nes man jie nepatinka, kaip kiti gali mėgti juose miegot :'))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš irgi pasiimčiau tik dekoracijos tikslu, kadangi man fobija kažkokia irgi. ypač miegmaišių :D

   Panaikinti
 5. Aš tai norėčiau gauti savo seną seną vaikystės svajonę, tai tas žvaigždes, kur prisilipini prie lubų, jos per dieną prisigeria saulės šviesos ir naktį, lyg žvaigždutės, spindi... :3

  AtsakytiPanaikinti
 6. Vandens tematika tikrai puiki idėja! Man visada labai liūdna kalbėt apie savo kambarį, nes aš tokio neturiu :D Dalinosi su sese, bet nieko, jai irgi paskutiniai metai ir kambarys atiteks man :)))) Galėsiu jį tvarkyti kaip noriuu. Na, bet ir dabar mano kambario pusė yra tokia kokios ir noriu. Šviesiai, labai švelniai rožinės sienos, viengulė, juoda, metalinė lova, spinta atstoja ant nuluptos šakos sukabinti rūbai, šalia lovos sapnų gaudykle. Žinoma norėčiau, kad tas kambarys priklausytų tik man ir galėčiau išnaudoti visą erdvę, bet dar reikia palūkėti...

  AtsakytiPanaikinti
 7. Man reikia naujos lovos, nes jau pernelyg paaugau. Sapnų gaudyklęs kurią po truputį kuriu, lentynėlės visoms mano įdėjoms, naujų baltų užvalkalų, sieninių lipdukų (radau tobulą pas Bethany Mota. Ir pagalvėlių kurios jau keliauja pas mane.

  AtsakytiPanaikinti
 8. O aš norėčiau savo kambariui vienos temos lovos patalynės , gražios atskiros šiukšliadežės , bei neprošal ir 3D lipdukus pabandyt :))

  AtsakytiPanaikinti
 9. Jau įsivaizduoju kaip nuostabiai atrodytu😍 Savo kambarį jau beveik įrengiau liko tik kelios detalės :). Metaline balta dvigulė lova, šviesaus medžio spinta, baltas stalas, siena prie stalo apklijuota piešiniais ir nuotraukom, baltas fotelis, ir mažas staliukas prie jo. Ant sienos dar taip pat bus gitara be viršutinėa dalies i viduje lentynėles ... Ir dar visokiu ten dekiraciju pilna. Šeip žiauriai gražiai turėtu atrodyti tavasis kambarys 😍

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015