Slider

QUESTION TAG 1

9/18/2016


Sveikos! Taigi pamaniau, kad būtų visai smagu padaryti klausimų-atsakymų įrašą, kuriame atsakinėčiau į tikrai jums rūpimus klausimus. O kad sužinočiau, kas jums įdomu, laiko tarpą laikiau apklausos nuorodą blogo dešinėje, kur galėjote užduoti vieną arba daugiau klausimų. Jų prisikaupė jau tikrai nemažai, todėl pabandysiu į viską atsakyti!


Kaip tu semiesi idėjų naujiems įrašams? Na jų temoms? Tavo draugės pasako kas joms įdomu, ar tu pati rašai tai kas įdomu tau?
Su mano įrašais, jų idėjomis ir rašymu yra taip: sugalvojau, ką parašyti, atsisėdau ir parašiau bei paskelbiau. Jei atsisėdus sakiniai nesirašo, niekas man nesigauna, tiesiog spaudžiu "uždaryti" mygtuką ir laukiu, kol man į galvą vėl šaus kokia mintis. Įkvėpimas dažniausiai ateina kartu su mano gyvenimu. Jei artėja koks gimtadienis ir sugalvoju, ką dovanoti, pasidalinu čia. Jei kokią dieną labai gražiai (sau) apsirengiau, skubu fotografuotis ir rašyti OOTD įrašą. Jeigu suradau kokių triukų, kurie palengvina gyvenimą - dalinuosi. Jei į rankas gavau gerų makiažo produktų, netrunku juos apžvelgti savo bloge. Gyvenant įvairų ir spalvingą gyvenimą, apie ką rašyti idėjų niekada netrūksta. Ir, žinoma, rašau tik tai, kas man pačiai įdomu. O man draugės žino, kad rašau, bet per daug į tai nesikiša, dažniausiai realiai klausia patart kokį produktą veidui ar pan. Jos man temų tiesiogiai nesiūlo, bet klausia, o aš darausi išvadas, sumuoju ir pamatau, kas labiausiai domina. 

Kokia tavo ateities blog'o vizija? Kokių žmonių negali apkęsti? Koks turėtum būti, kad taptum tavo draugu? Ką manai apie tylius, ramius, vakarėlių nemėgstančius žmones? 20 tavo mylimiausių knygų... ir tiek filmų :))
Noriu, kad blogas visada su manimi liktų, būtų parašytas mano CV. Realiai, studijuodama, galvoju, kad norėčiau į kokią kosmetikos parduotuvę įsibrukt, padirbt, tad, manau, šis blogas man tikrai padėtų, nes vėl gi - patirtis neįkainojamas dalykas. O šiaip, net ir išsimokius mano visas darbas ir gyvenimas virs internete, kompiuteryje, tad tikiu, kad peroksidinė blondinė visada bus su manimi. Nenoriu jos tiesiog numesti. Nors, ką gali žinoti. Kalbant apie žmones, negaliu pakęsti veidmainių, melagių, nemandagių žmonių, kurie tiesiog negerbia aplinkinių. Negaliu toleruoti ir smurtautojų, alkoholikų ir kitų priklausomybių turinčių žmonių (išskyrus rūkymą, man tai niekad netrukdė). Be to, pastaruoju metu pastebėjau, kad vis labiau atsiriboju nuo neįdomių, savo nuomonės neturinčių ir gyvenime nieko nesiekiančių žmonių. "Ai, eisiu į profkę, pasimokysiu du metus ir šausiu į anglus" - ne, tokių žmonių šalia savęs norėčiau kuo mažiau. "Pasistengsiu, išlaikysiu kaip nors egzaminus ir studijuosiu, kur jau seniai svajoju" - o, kitas reikalas, tu įdomus. Taigi, padarius mažas išvadėles, turi būti priešingas, nei išvardijau ką tik. Tai yra būti nuoširdus, nepiktnaudžiauti svaigalais, būti įdomus, siekiantis tikslų, kalbėtis su manim, o ne apie mane. Žmonės, kurie nemėgsta vakarėlių, nemėgsta didelių žmonių susibūrimų, švenčių, triukšmo, man yra patys mieliausi ir įdomiausi. Aš juos noriu tyrinėti, jie savy paprastai kažką daugiau turi. Eik jau sau, nevardysiu tiek, atsivželgiant ir į tai, jog nemėgstu išskirti mėgstamų, ir į tai, jog visada pamirštu pavadinimus. Žinau filmą, knygą, galiu papasakot, bet kaip vadinas - ne. Tai paminėsiu paskutinį matytą filmą - "Trečiojo reicho žlugimas" (istorinis apie A. Hitlerio valdymo paskutines akimirkas) ir knygą "Altorių šešėly" (pati mėgstamiausia knyga, skaitysiu dar ne vieną kartą, įsimylėjau pagrindinį veikėją).

Sveika Dovile. Seniai žvalgiausi tokio pobūdžio tag'o/straipsnio tavame tinklaraštyje ir pagaliau jo sulaukiau. Mano klausimų nebus daug, tačiau tai- ką norėčiau sužinoti apie tave (♥): 1. Kokių muzikinių stilių dažniausiai klausai? Ar apsistoji ties vienu pasirinkimu, o gal esi įvariapusiška? 2. Esu skaičiusi, jog savą profesiją norėtum sieti su maketavimu, dizainu ar kažkas panašaus (galbūt apsirinku), tačiau kaip susidomėjai šia veikla? Kas patraukė rašytis straipsnius? 3. Dažnas atvejis, kai susidomiu tavo ,wishlist'' straipsniais. Domiesi ir mada ir dekoru. Ties kokiu stiliu esi apsistojusi dabar? Ar mieliau vaikaisi ,,trend'us'' ar išlieka mergina, besirenkanti pati? Sėkmės dirbant ir puoselėjant savą hobį‼ -Tavo nuolatinė skaitytoja ♥
Labas! Patikėk, aš klausau visko. Universalus skonis pas mane, aplinkinius dažniausiai šis pasakymas erzina. O manęs kaip tik ne. Kodėl aš turiu pasirinkti mėgti tik vieną ar kelis muzikos žanrus, kai jų tiek daug ir įvairių? Mėgstu iš gyvenimo imti viską, ką galiu, o jeigu galiu klausyti visokią muziką, tai kodėl gi ne? Klausau viską nuo Rihannos iki Nicki Minaj, nuo Twenty One Pilots iki Linkin Park, nuo Srillex iki Mocarto. Taip, aš klausau ir klasikinę muziką! Ypač, kuomet kuriu grožinius tekstus. Mane įkvepia. Gali sekti mano pagal nuotaiką pilnėjantį grojaraštį irsusidarysi vaizdą, kad tikrai klausau nevienodą muziką. Grafiniu dizainu (maketavimas įeina, tu teisi) susidomėjau būdama trylikos metų. Ieškojau veiklos prie kompiuterio, tuo metu dar buvo populiarūs ir gyvi visokie forumai. Užtikau vieną grafikos dizaino temos forumą, prisiskaičiau, prisižiūrėjau kitų darbų, na, ir pati pabandžiau. To užteko, užsikabinau, tobulėjau ir visas nuėjo lig to, kad dabar su tuo noriu sieti savo ateitį. Straipsnius rašyti patraukė Teenage dreams bloge buvusios talentingos merginos. Jį užtikau irgi netyčia, dėl ko labai džiaugiuosi, nes jeigu ne jis, galbūt, aš čia dabar jums net nerašyčiau. Pamačiau, kad jos gerai rašo, pamaniau, kad gal ir aš galiu. Pasirodo, jog taip. Tęsiau viską, tobulėjau ir štai aš čia. O, labai smagu, kad mano wishlistai yra įdomūs ne vien man pačiai. Domiuosi aš viskuo. Nuo politikos iki kambario dekoro. Tiesiog žingeidi ir smalsi mergina esu jau nuo gimimo. Nežinau, realiai, nesuprantu ar aš iš viso esu dar apsistojusi ties kažkokiu stiliumi. Kaip ir visą vasarą, taip ir dabar dar kol kas ieškau savęs. Už sėkmę nedėkojama, bet pasakysiu nuoširdų ir didelį ačiū! 

*koks yra tavo pats pats mylimiausias produktas plaukams? ir kodel? *ar turi kokia nors arbata kuri yra tavo megstamiausia ir galetum visiems ja rekomenduoti?
Šiuo metu tokie produktai yra du. Pirmasis - ELVITAL ARGININ RESIST šampūnas ir to paties ELVITAL EXTRAORDINARY OIL aliejukas. Šampūnas patinka dėl to, kad jis yra tiesiog labai didelis gelbėjimosi ratas riebiems plaukams. Maniškiai - riebaluojasi žiūrint, o plaunant šitu šampūnu galiu dvi paras džiaugtis gražiais plaukais. O aliejukas labai sustabdė mano plaukų slinkimą, esu siaubingai dėkinga už tai. Be to, skaniai kvepia. O iš arbatų rekomenduoju LIPTON  braškių skonio juodą arbatą, leiskit gerai gerai pritraukt bei užsibaldykit pienu. Nėr nieko skaniau, sakau. 

Kiek laiko trunka parašyti vieną įrašą - nuo idėjos vystymo iki momento paspaudžiant mygtuką "Paskelbti"?
Labai labai įvairiai. Būna, kad įrašą parašau per mažiau nei pusvalandį, nes žodžiai tiesiog liejasi, klaviatūrą klauso ir rašau net nežiūrėdama ką. O būna, kad lyg ir noriu rašyti, žinau, ką noriu pasakyti, bet nesigauna, pirštai it sustingę, neklauso, mintys nesidėlioja ekrane. Tada galiu ir visą dieną rašyti vieną paprastą įrašą. O vidutiniškai tai trunka apie parą laiko; sugalvoti, surinkti medžiagą (sugalvoti ką rašyti, padaryti ir suredaguoti nuotraukas), parašyti ir viską patikrinus, iš visų kampų peržiūrėjus, paskelbti.


Komentuodama kitų blogų įrašus ar kažką panašaus rašai lietuviškomis raidėmis ar ne? Kaip tu mokais? Kokie tavo pažymiai? Tu manai, kad svarbiau yra rezultatas ar pastangos? Kokie tavo santykiai su tėvais? Ar buvai paauglė maištininkė, kuri neklauso, bėga iš namų? Jei galėtum rinktis studijuoti betką bet kuriame pasaulio universitete ką rinktumeisi? Kodėl?
Visada stengiuosi rašyti su lietuviškais rašmenimis, kad nekiltų keblumų skaitant, bet kuomet komentuoju telefonu, dažniausiai tai darau be lietuviškų rašmenų, nes tiesiog pas mane patogesnė klaviatūra, kuomet nėra lietuviškų raidžių. Mokausi pakankamai gerai, mano pažymiai 7-10. Žinoma, pasitaiko ir žemesnių, bet tai ne dėl to, kad nemoku ar man galva neišneša, o dėl to, kad patingėjau susikraut į galvą, ką reikėjo arba tiesiog pamiršau. Be pastangų nebus rezultato, todėl, žinoma, svarbiausia pastangos. Mano santykiai su tėvais labai geri, sutariu tiek su vienu, tiek su kitu. Su mama tai mes iš viso esam neišskiriamos draugės, kalbamės apie apskritai viską, nėra jokių tabu temų. Su tėčiu mažiau, bet kiek kalbam ir bendraujam, tai vyksta draugiškai. Apsipykimų ir apsišaukimų būna kaip ir kiekvienoje draugystėje ar santykiuose. Ne, nebuvau paauglė maištininkė, kuri bėgdavo iš namų. Būtent todėl mano 2016 to do sąraše gali pamatyti punktą :pabėgti iš namų:, kurį jau sėkmingai įvykdžiau. Man nebuvo priežasties bėgti iš namų, nes mama mane ir taip visur leisdavo. Apie neklausymą... prieš 3-4 metus tikrai labai pykdavomės su mama, rėkdavau ant jos ir liepdavau nelįst, nes tiesiog toks amžius buvo, sunku buvo valdytis. Būtent todėl dabar tuos metus noriu atpirkti ir būnu su mama, kol dar galiu būti. Kad ir dabar galiu studijuot bet ką, tik kad mano talentai ir sugebėjimai leidžia ne viską. Vis gi vistiek pasirinkčiau grafinį dizainą, kurį ir rinksiuos. Mano noras per didelis, kad jį nugalėtų toks pasiūlymas. 

1. Koks Tavo ūgis? 2. Kiek įrašu dažniausiai turi paruošusi iš anksto? 3. Kiek laiko ir pinigų skiri tinklalapiui? Manau tiek. Tęsk savo nuostabius įrašus!
Mano ūgis, pagal naujausius matavimus, kuriuos atlikau prieš mokyklą - 1.71 metro. Ir ne, nesijaučiu aukšta, ir ne, nemanau, kad keistai atrodau su aukštakulniais. Dažniausiai neturiu paruošusi įrašų iš anksto niekada, bet buvo tokių laikotarpių, kuomet buvau paruošusi 4. Tai buvo kažkurį vasaros mėnesį. O dabar tie paruošimai vyksta dažniau, nes mokykla, tad savaitgaliais stengiuos padirbt kiek galiu ir sumąstau, kad savaitės bėgyje galėčiau paskelbti. Laiko skiriu tikrai daug, pinigų labai minimalų kiekį, jeigu neskaitysime prizų. Jei įskaičiuosime ir prizus bei visokius konkursiukus ar loterijas, išleidžiu tikrai nemažai. Bet turiu vien blogo reikalų fondą, tad savęs nenusiskiraudžiu, leidžiu tiek, kiek galiu. 

Kai patiri sunkumus, bandai išlikti pozityvi ar iškarto prarandi pozityvą ir tampi surūgus? :)
Pirmiausia, manau, reikėtų atsižvelgti į sunkumų sudėtingumą. Jeigu problema tikrai sudėtingai išsprendžiama, pozityvo neprarasti būtų net gi šiek tiek nesąžininga iš savo pusės. Aš turiu teisę liūdėti, galiu būti surūgus, jeigu tai daryti yra dėl ko. Kaip tik turiu labai gerą pavyzdį. Vakar dariau matematikos namų darbus. Visiškai nieko nesupratau, bet nepraradau vilties, visko nenumečiau ir neverkiau apsikniaubus pagalvę (kaip daryčiau prieš 3 metus). Susiėmiau, ėmiau sakyt, kad joks šlykštus matematikos uždavinys manęs neprivers verkti ir nesugadins pakilios nuotaikos, kurią visą dieną jau nešioju ir širdy, ir and veido. Pailsėjau, vėliau grįžau prie uždavinio ir, spėkit ką? Taip, išsprendžiau. Ir kaip vėliau sužinojau mokykloje - teisingai vienintelė iš klasės. O jeigu patiriu tokius sunkumus kaip susipykimas su artimu žmogumi, jo liga ar pan., tada pozityvas nors ir kerbena kažkur viduj, jo nesimato nei ant manęs, nei pati suvokiu tokį jaučianti. 

Su kuo panaikinti moteriškus ūsus?
Kaip ir visus kitus nepageidaujamus plaukelius: peiliukais (skusti), depiliacinėmis juostelėmis ar kremais, o jeigu jie nėra tokie siaubingai  vešlūs, tiesiog nusipirk dažų, kurie yra skirti veido plaukelių šviesinimui.

1.Šuo ar katė? 2.Esi mačius porno filmą? 3.Komedijos ar romantiniai filmai? 4. Senieji ar naujieji rašytojai? 5.Ar esi save įsivaizdavus skraidant kosmose? 6.Sapnavai kada nors savo vestuves, su kokiu nors keistu asmeniu? 7. Ar kada planavai mesti blogo rašymą? 7.Kaip prižiūri savo plaukus? 8.O kūną? 9.Pats keisčiausia gauta dovana? 10. Pats keisčiausias dalykas kurį darai tu ir niekas daugiau?

Šuo. Tik dėl to, kad galima išmokyti dalykų, galima eit į lauką kartu pabėgiot. O su kačiukais smagu miegot. Bet vistiek šunys, aš kaip aktyvi, man jų gyvenimo būdas artimesnis. Apie grožį ir mielumą nekalbėsiu, nes ir vieni, ir kiti be galo prašosi glostomi ir mylimi. Taip, esu mačiusi pornografijos. Buvo pas mus klasėje berniukai pamišę, siuntinėdavo mums, merginoms, nuorodas visokias. Pakaitomis. Vieną kart tikrai gerą meme atsiunčia, o kitą kart trumpus pornografinius filmukus ar scenas. Ir be to, juk aš smalsi, man buvo įdomu ir visiškai apie tai kalbėti man nėra sunku ar nemalonu. Vis gi gal labiau linkčiau prie komedijų. Romantiniai irgi gerai bet jeigu taip rinktis, tai žiūrim komediją. Jeigu tie rašytojai nelabai seni (kaip antai Donelaitis), tai aš mieliau juos skaityčiau, nes klasika įdomiau, seni laikai man įdomiau, nes naujuosius matau šiandien. Bet ir modernieji rašytojai turi kambarėlį mano širdy. Siaubingai bijau kosmoso, man kažkokia fobija, negaliu apie jį nė pagalvoti. Jau vien pažiūrėjus ilgiau į žvaigždėtą dangų ir užsisvajojus man pasidaro nemalonu, aš imu panikuot. Kas liečia sapnus, tai ko tik aš nesu prisapnavus. Taip, esu sapnavusi ir savo vestuves, kurių, realiai, aš visiškai nenoriu gyvenime. Apie blogo rašymo metimą pagalvoju reguliariai po kartą per mėnesį. Taip profilaktiškai apžvelgiu kas kaip,ar dar noriu, ar tai man dar teikia džiaugsmo, ar sugebėsiu dar dominti skaitytojas, ar ar ar... Manau, kad tokia analizė yra naudinga, kad jeigu kas nebegerai ir nebesinori rašyti, kad nenuodytum nei savęs, nei skaitytojų. Kai imi kišti bet ką ir tau visiškai neberūpi adresatas, kuris visa skaitys, tai jau nebegerai. Apie savo plaukų priežiūrą rašiau kiek aukščiau. Ta prasme, ką naudoju. Daugiau nieko jiems nedarau. O kūną tiesiog prausiu, šveičiu šveitikliais, lepinu kūno losjonais ir sviestais. Pati keisčiausia gauta dovana? Visos pakankamai normalios ir nekeistos. Bet, galbūt, viena tokių keistesnių - eilėraščių apie mane knyga. Ją parašė mano pirmasis vaikinas, dabar jau ex. Ironiška, bet neberandu aš jos. Tikrai nepamenu, kad būčiau atsikračiusi, bet gal tai ji mane pametė. Manau, kad tik aš viena tai darau ir niekas daugiau - atsigulusi į lovą specialiai laikau sulenktas kojas, kad galėčiau jausti tą malonų jausmą, kuomet jas ištiesi. Neklauskit. 

Na štai, klausimai jau baigėsi. Stengiausi neišsiplėsti ir atsakyti trumpai bei aiškiai, kad nepabostų skaityti. Jeigu norite ko nors paklausti kitam tag, tai galite padaryti štai čia

10 komentarų:

 1. Truputį prajuokino pats galas: "stengiausi neišsiplėsti", bet aš kaip tik džiaugiuosi, kad išsiplėtei, nes neturiu ką veikti lig tol kol mano draugė malonės man atsiliepti ir aš ją pakviesiu į lauką, kad galėčiau įteikti jai gimtadienio dovaną. Čia apie mane toks weird faktas, bet šiandien 'švenčiu' savo geriausios draugės ir šuns gimtadienius :D.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na, žinok, jeigu nebevaldyčiau savęs, man neužtektų viso įrašo vienam klausimui atsakyti, kadangi mėgstu plepėti, pasakoti iš toliau, apžvlegti klausimą iš visų pusių ir kad mane teisingai suprastų. ;D

   O, sveikinu abu!

   Panaikinti
 2. Paskutiniam klausime, atsigulti sulenkus kojas - aš irgi šitą dalyką darydavau prieš kelis metus 😄 Arba specialiai atsiklot ir pagulėt keliolika minučių, o tada šiltai užsiklit ir taiiipp geeera😍, o dabar tik stengiuosi kuo greičiau užmigt😃
  O aš tai kažkaip nebeandu visiškai idėjų ką rašyt😞 Artėja gimtadienis, tai dar dovanas aprašysiu, galvoju savo svajonių kambarį, bet ai... nėr naudos su tokiais įrašais😩, o tu šaunuolė, dvylikta klasė, patys sunkumai ir dar tandi laiko rašyt!👏🏼🍌

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Pati stebiuosi kaip randu laiko. Bet man kol kas labai sekasi suderinti ir mokslus, ir blogą ir kitus pomėgius, tai labai dėl to esu patenkinta! Aš jau gavau pirmąjį pažymį - 10 iš anglų monologo. Manau, kad taip pradėjus metus man tikrai viskas bus čiki.

   O, juk tiek daug temų yra rašyti! ir svajonių kambarys, nors tau atrodo, kad nenaudingas, man tokius įrašus smagu skaityti ne dėl naudos, o dėl pramogos. Manau, kad turėtum rašyt, jei nori. Svarbiausia, kad tau bus smagu, o bet koks įrašas visad ras savo skaitytoją. ;)

   Panaikinti
 3. Jaučiausi lyg beskaitydama kokį interviu su žinomu žmogumi. :D Buvo labai įdomu, ir beje... radau savo klausimą. :P

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O, man pačiai dar neteko duoti rimto interviu. Gal kada gyvenime nusišypsos tokia proga... :D Ačiū tau!
   O, smagu, tikiuosi, kad atsakymas tenkino. ;)

   Panaikinti
 4. Šaunuolė! Kai kurie klausimai bent jau man atrodė ... nekažką. Buvi smagu apie tave skaityti ir sužinoti naujo! Ufff tau praėjo tas laikotarpis, o man dar tik prasideda...
  Ir ačiū už patarimą dėl matematikos...
  Lekiu spręst!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Buvo labai įdomu skaityt ir sužinot apie tave daugiau! Esi tikrai įdomi. Būdama 1.71 tikrai neturėtum jaustis aukšta. Tada kaip man jaustis būnant 1.80?? ;D
  Aš turiu labai kvailą ir nelogišką baimę, dėl kurios atsigulsi į lovą niekad neištiesiu kojų :DD

  AtsakytiPanaikinti
 6. Blemba, Dovile, buvo žiaauriai įdomu skaityti! Kuo daugiau tokių įrašų tavo bloge. Tu toks įdomus žmogus atrodai, negaliu!! <3

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015