Slider

PB DOVANŲ DĖŽUTĖ: RUGPJŪTIS

9/09/2016

Nors ir planavau bei jums sakiau, kad PB dovanų dėžutės turinio  įrašo atskirai nebus ir viskas bus talpinama puslapyje, greit susivokiau, kad bus nepatogu ten kelti begales nuotraukų, geriau bus tiesiog nurodyti įrašų nuorodas ir tiek! Todėl skubu jums pranešti, kad PB dovanų dėžutės, kuria yra apdovanojama aktyviausia šio blogo skaitytoja, laimėtoja jau gavo savo dovaną ir abi mes norime jums parodyti, kas gi ten viduje buvo. Smalsu? Kviečiu skaityti! 

Jeigu dar nežinai, apie ką aš čia kalbu, nueik čia ir pasiskaityk plačiau apie šią Peroksidinės blondinės dovanų dėžutę. Na, o jeigu jau su tuo seniai susipažinai, iš karto, be nusiblaškymų, tęsk skaitymą. Žodžiu, rugpjūčio dėžutės laimėtoja yra EVITA ŠRIUPŠAITĖ, kuri mano įrašus komentuodavo ir neegzistuojant šiam konkursui, visad pakeldavo nuotaiką ir šiaip buvo mergina, kurią matydavau čia visada. Rugsėjo dėžutę jau pradėjau pildyt, o dabar noriu parodyti, kas gi buvo Evitai skirtoje dėžutėje. Visos nuotraukos buvo padarytos pačios Evitos. 


EVITOS KOMENTARAS (neredaguota): Jeigu kas nors dvejojate, ar dalyvauti ar ne: nedvejokite. Galite gauti tikrai cool dalykų (kaip matote, hehehe). Mano make up'o žiniomis, make up'as atrodo geras (ar kaip apibūdinti cool make up'ą, nežinau). Man labai patiko skaistalų spalva! Knygą gavau tokią kokią norėjau nusipirkt jau gal gerą mėnesį (Dovile, tu skaitai mintis?), o baby lips'ą būtent tokią spalvą bandau vis laimėti kažkokiame konkurse, bet kol kas vis nepavyko laimėti. Hehehe, pagaliau aš jį turiu! Žodžiu viskas čiki piki.


Dėžutėje buvo: 2 x super maistas, pora dirbtinių blakstienų, lipdukai pranc. manikiūrui, šešėliai antakiams, šepetėlis popfeel, essence akių pieštukas (rudas), essence akių pieštukas (žalias), maybelline babylips lūpų blizgis, pleistriukai nuo inkštirų, catrice skaistalai, essence 3D akių šešėliai, essence akių šešėliai, ecocera užtvirtinamoji balta ryžių pudra, "LOOKBOOK. STILIAUS KNYGA MERGINOMS" knyga. 

O KOKIA JŪSŲ NUOMONĖ? AR BŪTUMĖT NUSIVYLĘ/APSIDŽIAUGĘ GAVĘ TOKIŲ DAIKTŲ? GALBŪT TURITE PASIŪLYMŲ TOBULĖJIMUI?

21 komentaras:

 1. Labai gerus dalykėlius sudėjai! Tikrai! Ypač ta Lookbook ir antakių šešėliai :D, jau gal du mėnesius ketinu nusipirkt! :D manau Evita turi būt be galo be krašto laiminga, kad gavo šiuos dalyku! :) o gal ne paslaptis, kaip buvo supakuota? Nes laaabai jau įdomu :P

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kadangi man taip ir nepavyko gauti dėžutės, į kurią tilptų knyga (turėjau didesnių, bet jos buvo gerokai per didelės...) tai viską supakavau į dovanų popierių, sudėjau į dėžutę, pridėjau burbulinio popieriaus, kad viskas saugiai nukeliautų, ir prie dėžutės priklijavau knygą, įvyniotą į tokį pat popierių. :D Dar viduje buvo pakarpytų mažų raudonų širdelių. Labai paprastai, nes gi įpakavimas vistiek bus suplėšytas, svarbiau, kas viduje. :)

   Ačiū už nuomonę, Sofija!

   Panaikinti
  2. Ant kartoninės dežės (kuri buvo supakuota juodame popieriuje) viršaus ir apačios buvo priklijuota taip supakuota knyga ir super maistas http://i.talpix.lt/tRRwk.JPG (dar matosi truputį šonas ant kurio buvo parašyta "atidaryti čia"). Visas makeup'as dežėje buvo supakuota lyg tais tokiu pat popieriumi ir buvo įdėta daug tų "kukurūzų", kad nesusidaužytų ir širdučių buvo pilna. Deja, nuotrauką įpakavimo turiu tik vieną.

   Panaikinti
  3. Dovile, aplenkei mane su komentaru XD

   Panaikinti
  4. Stengiausi, nors mano pakavimo įgūdžiai yra labai... nekokie. :D Ačiū!

   Panaikinti
  5. Nu nemeluok, nemeluok :D pakuoji tikrai gražiai

   Panaikinti
 2. Dėžutės turinys tikrai geras. Man ypač patiko lookbook knyga, kadangi pati ja jau senai galvoju įsigyt :D Ta prasme viskas rugpjūčio mėnesio dėžutėj, mano nuomone, labai geri, reikalingi ir įdomūs dalykai. Man būtų labai įdomu išbandyt super maistą, pleistriukai inkštirams irgi būtų neprošal, o kur dar priklijuojamos blakstienos ir baby lips♡♡ Tikrai labai įdomus ir apgalvotas dėžutės visus! Šaunuolė :'))

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ohi tikrai nenusivilčiau gavus tokia dėžutę :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Aš būčiau šokinėjusi iš laimės 😂😂😂😂😂. Lookbook seniai norėjau nusipirkti, tačiau pufff radau bibliotekoje. Aišku gaila kad ne pačios. Nuostabi knygute , tikrai negailiu savo laiko ir dmagu skaityti (netgi 11 h. vakaro). Na merginos makiažo priemonių niekada nebus per daug , tad būčiau patenkinta ir viską naudočiau. Žalią tik prie žalios , mėgstamos suknelės. O tas maistas kaip į kokteilį ar ne? Nes kažką panašaus skaičiau kitame tiklaraštyje. Priemonę nuo spuogų privalo turėti kiekviena mergina ir (bent jau man) rwikia jų daugybę 😀😀😀. Pati turiu kažkokį tepaliuką ir spuogams ate ate .
  Dirbtinės blakstienos.... ar tiktų jei nešioju akinius?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Žinoma, kad tiktų. :D Akiniai nėra tai, kas draustų turėti ilgas blakstienas. ;D

   Panaikinti
 5. Žiauriai faina dėžutė, labai primena tą su apatiniu trikotažu :D nežinai, ką gausi, bet gavus džiaugiesi vos ne tris savaites :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Vien ta idėja su dežute buvo nuostabi. Manau visos nekantravom ne tik sužinoti kas laimės Rugpjūčio dežutę, bet ir sužinoti ką gavo laimėtoja. Aš kaip ir kitos pasikartosiu- Evita tikriausiai džiūgavo visą savaitę(jei tiek jau praėjo). O aš ir toliau stengsiuosi išlieti pasitenkinimą Tavo straipsniais ir beabejo bandyti laimėti! TU NUOSTABI, DOVILE! ♡

  AtsakytiPanaikinti
 7. Vaje vaje , net užėmė pavydas vien dėl knygos , bet dar nenusiperku.Tavo skonis absoliučiai nuostabus Dovile .

  AtsakytiPanaikinti
 8. Labai šaunūs dalykėliai. Pati neseniai sužinojau apie šį konkursą ir jis mane labai nustebino. Nedaugelis nori įteikti dovanelės skaitytojoms, juolab aktyviausiai, tad labai šaunus konkursas Dovile.

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015