Slider

KAS YRA MANO KOSMETINĖJE?

9/30/2016

Šitokio tipo įrašus suprantu šitaip: parodai, kokius kosmetikos produktus nešiojiesi su savimi, kuomet kažkur eini. Iš to nauda dvejopa: kadangi imiesi rašyti, reikia fotografuoti. O jei fotografuoji, reikia ir susitvarkyti. Tad po ilgo laiko  mano kosmetinėje vėl yra bažnytiška tvarka. O skaitytojoms nauda: pamatyti, ką nešiojasi kitos, palyginti, įsimesti dar daiktų, apie kuriuos nepagalvojote arba išmesti porą nereikalingų. Kviečiu pažiūrėti į mano kosmetinės vidų, be to, įsigijau naują kosmetinę!


Nuo kosmetinės ir pradėsiu, nes tai gi - pats svarbiausias dalykas, į kurį viską kraunu. Anksčiau naudojau visai kitą kosmetinę, bet ji man tapo kiek per maža, be to, netilpdavo plaukų šepetys. Šią rožinę, blizgančią kosmetinę aš užsisakiau iš DRESSLINK parduotuvės.  Spalvų yra įvairių, dabar šiek tiek gailiuosi, kad nepasiėmiau auksinės spalvos. Tačiau ir ši rožinė tikrai yra graži ir man patinka. Nors kosmetinė neatrodo didelė ir tik vos didesnė už mano turėtąją, joje telpa daugiau, telpa ir šukos. Tas vidus yra šiek tiek platesnis, kalbu apie dugną. Be to, yra dvi atskiros kišenėlės, kurios šiek tiek padeda organizuoti daiktus viduje. Vienintelis minusas, kurį turėkit omenyje, jeigu kartais norėtumėte šios kosmetinės - blizgučiai bus visur. Kur prisiliečia kosmetinė, ten blizga. Gal po kiek laiko tas viršutinis blizgučių sluoksnis nusitrins, bet kol kas jis mane kiek erzina, nes blizga rankos, prilieti veidą, blizga ir jis, viskas blizga, žodžiu. Dėl tos priežasties geriau būčiau ėmusi šitą kosmetinę, nes užsisakydama dvejojau tarp jų abiejų.  O dabar pagalvojau, kad norėčiau ir šitokios, bet ne pasiėmimui su savimi, o paprasčiausiam pasidėjimui ant kosmetinio stalelio kaip dekoraciją ir kartu talpą kam nors susidėti. Manau, būtų tikrai graži detalė. 


Gerai, manau, kad jau pats laikas pereiti prie turinio, ar ne? Apskritai nešiojuosi nei per daug, nei per mažai. Kosmetinė pilna iki pat viršaus, bet negaliu atsisakyti nei vieno daikto. 


Taigi, nešiojuosi maskuoklį. Šepetėlio jam neimu, nes kur prireikia, pamaskuoju pirštu. Mat šis NYX maskuoklis yra gan kietos konsistencijos, tad daug geriau su juo sekasi žaisti, kai pašyla nuo pirštų. O pasiimu jį dėl to, kad mano oda riebi ir atsiradęs sebumas tarsi "nuplauna" maskavimą, padarytą iš ryto ar išeinant iš namų. Toliau - veidrodėlis. Manasis apvalus, dvipusis: viena pusė didina, kita yra normali. Nors dažniausiai bendrą reikalą pasižiūriu į telefono ekraną ar įsijungusi kamerą, kartais daug patogiau ir pravarčiau yra turėti veidrodį. Kitas dalykas - rankų dezinfekcinė želė. Manoji kvepia melionais, tai aš tepu ir tepu rankas, kad šios man kvepėtų. Jau priklausomybė darosi, patikėkit. O ją įsimetu dėl to, kad labai mėgstu užkandžiauti, valgyti obuolius ir kitus vaisius, tačiau sėdint autobuse kriauklės nėra, o rankos perdien tikrai susipurvina "nematomu purvu", tad žinant tą faktą man super nemalonu valgyti, kuomet suvoki, kad kartu su maistu į burną dediesi ir visokių gyvūnėlių. 


Kiti dalykėliai. Kūno purškiklis iš AVON. Nerealiausio kvapo purškiklis. Slyvų ir vanilės. Kvepia grynai taip, kaip dauguma automobilių salonų, o automobilio salono kvapas yra bene vienas mano mėgstamiausių, tad aš nerealiai jaučiuos, kvepėdama kaip jis. O įsidedu dėl to, kad mėgstu kvepėti. Kas nemėgsta? Blakstienų tušas. Retai kada man jo prireikia, nes nesu mėgėja peraplikuoti tušą daug kartų per dieną. Tai man atrodo tikrai nereikalinga, tačiau atsitinka taip, kad koks krislelis ar vaikinas įkrenta į akį, ji ašaroja, tušas pasiplauna ir tiesiog jo reikia po ranka. Purus šepetėlis pas mane kosmetinėje tam, kad būtų su kuo aplikuoti birią pudrą. Veidas mano retkarčiais ima siaubingai blizgėti, tad išsigelbėjimas tik toks. Na, arba iš naujo peraplikuoju maskuoklį, tad jį vėl reik užtvirtinti. BB kremas/pudra kosmetinėje visada tokia, kokia tą dieną pasidažau. Vėl gi - verksmo atveju arba kaip aš labai mėgstu - su rankove nusivalyt pusę veido atveju. Šepetys bei gumelės taip pat pas mane kosmetinėje randa sau vietos, nes, na, kaip gi be jų? 


Kaip ir minėjau,kad man dienos eigoje reikia tramdyti veido blizgesį, įsimetu ryžių pudros testerį iš ECOCERA. Maža pakuotė, kuri neužima daug vietos, o pačio produkto reikia labai nedaug, tai kam dėtis tą kompaktinės pudros pakuotę? O kokia diena be vazelino? Šiuo metu nešiojuosi savo favoritus: born lippy iš THE BODY SHOP ir BABY LIPS DR. RESCUE balzamus. tą bodišopinį naudoju tada, kuomet norisi šiokio tokio raudonumo ant lūpų, o beibilipsas tiesiog tada, kai noriu atgaivinti lūpas, nes jis tikrai gerai gaivina ir turi tokį šaldantį efektą, kas man labaaai patinka! A, galbūt neakcentavau nuotraukose, tačiau įsimetu ir nagų dildę, nes turiu ilgus nagus, o jie kartais lūžta. Nieko nėr blogiau už nulūžusį ar nuskilusį nagą, kuris visą dieną kabinasi prie drabužių ar plaukų, tad be dildės neapsieisi. Ir paskutintas dalykas: vatos diskeliai. Nelaimėms ir klaidoms taisyti.

Štai ir viskas! Ačiū, kad perskaitei, geros tau likusios dienos, drauge! 

O KOKIUS DALYKUS TU NEŠIOJIESI SAVO KOSMETINĖJE? KOKIA JI?

17 komentarų:

 1. Mano kosmetinė yra iš aliexpress. Paprasta kinietiška kosmetinė, tačiau man ji patinka 😍https://m.aliexpress.com/item/32505304123.html#autostay manosios spalva rožinė.
  Savo kosmetinėje visų pirmą visada turiu šukas ir plaukų gumyčių. Nešiojuosi dezodorantines ir šlapias servetėles. Iš kosmetikos priemonių šalia savęs visada turiu maskuoklį, blakstienų tušą ir rietikli. Pastarojo beveik niekad neprisireikia. Bet būna visokių atvejų, o mano blakstienos labai ilgos ir tiesios. Taip pat visad turiu bespalvę antakių želę kuri padeda sutvarkyti mano garbanotus antakius :D Nepapseinu ir be maskuoklio, ir be kelių priemonių lūpoms, nes savo lūpas labai myliu ir saugau nuo visokių pavojų pučiant vėjui 😏😏

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O, kokia cute kosmetinė! Tikrai, man patinka. :))
   Be to ir turinys geras, apgalvotas. Šauniai! :)

   Panaikinti
 2. Mano irgi vienas iš favoritu yra The Body Shop born lippy bet gaila savji pameciau kazkur:( o pati nešiojiuos vazelina retkarčiais jaigu dažausi kompaktine pudra ,šepety ir maža buteliuka kvepalu :). Beje klausimas iškilo toks: ar geras tas nyx maskuoklis?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nerealus maskuoklis!
   Jis man netrūkinėja, be to, nereali šešėlių bazė, aš vietoj jos naudoju šį maskuoklį ir mano ne tik kad šešėliai tobulai dengias, bet kaip ilgai išsilaiko. Aš nustebus. Labai labai taupau, nes auksas čia. :)

   Panaikinti
  2. Dėkui ! Dabar manau kad ryt važiuosiu pirkt :D

   Panaikinti
 3. Aš kosmetinės nesinešioju nebet į atskirą skirelį turiu įsimetus dilde, kvepalų, šepetį ir koki vazelinuka. Graži kosmetinė!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tortilija, panele, nepamiršk parašyt man kur nors: el. paštan, feisbukan ar kur. Noriu tau dėžutę išsisųti. :)

   Panaikinti
 4. Aš nešiojuosi tik kelis dalykus 😄 Tai pirma - vazelinas; plaukų kumytės ir šepetys (mažas) - po kūno kultūros kitaip neišsigelbėčiau.... :'); antakių šešėliai - jeigu draugė sugalvoja man nuvalyt antakį ar po fizinio pamokos (mano veidas ir visas kūnas labai linkę prakaituot 😃) nuo prakaito nusivalo šešėliai :')); nosinės; JOKS'as nuo gerklės uždegimų; maža pakuotė kvepaliukų; rankų kremas ir viskas :D kai surašiau, supratau, kad čia nelabai mažai :)).
  Aš kosmetinės nesinešioju, o tiesiog sumetu viską į vidinį kišenėlį kuprinės, nes vis tiek po to viską išmėtyčiau po kuprinę :DD (nors gal jau laikas ir kosmetinę pradėt naudot...)
  O tavo paskatinta, dabar pradėsiu jau tikrai kosmetinę, maskuoklį ir rankų dezinfekcinę želę nešiotis 😄
  Puikus įrašas!!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Jėzau, kada tu spėji tiek daug straipsnių kelt? Stebinii gerąją prasme!:)
  Tavo kosmetinė labai miela ir mergaitiška tokia, plius man rožinė gražiau nei auksinė. O ir viską labai gerai sutalpini tu joje.
  Pas mane kosmetinėj šiek tiek bardakėlis toks, tai ten visokiausių daiktų būna įsimetu, bet pagrindiniai dalykai, kurių niekad neišimu - blakstienų tušas (jei vėluodama namie nespėju - mokykloj pasidažau), antakių pieštukas bei šešėliai (būna per dieną nusitrina tie antakiai, o po treniruotės iš vis jų nelieka:DD), maskuoklis, vatos diskeliai, blakstienų rietiklis, ausų krapštukai (ir man tų paašarojimų pasitaiko, tai reikia gi kažkaip tušo likučius nuvalyt aplink akis), dar ir BB kremą nešiojuos, bet net nežinau kam, nes paskutiniu metu nenaudoju jo visiškai, tai reiks išsiimt. Ir ačiū, kad priminei - būtinai vazeliną įsidėsiu, nes vis pasigendu kur nors išėjus, o grįžus vėl užmirštu įsimest:D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jūs mane motyvuojat, visada sulaukiu komentarų, todėl ir įrašus smagu kelti. Jei nereaguotumėt į tai, kad parašau, matyt, tų straipsnių taip dažnai ir nebūtų... Kad keliu dažnai čia ir jūsų nuopelnas! :*

   Panaikinti
 6. Mano kosmetinė iš AVON rožynė joje turiu: Tangle Teezer plaukų šepetį, gumelę, bet kokį tušą, Carmex lūpų balzamą, kvepalų meginėlį, Golden Rose lūpų kreidelę spalva 15 (labai patinka ir spalva ir tekstūra), nagų dildę ir dar kokį daigčiuką įsimetu. :*

  AtsakytiPanaikinti
 7. Kokia tobula kosmetinė. Savo kosmetine dažnai aš nesinešioju, bet joje yra kvepalai,lupų balzamas,tušas ir gumelės.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Kokia tobula kosmetinė. Savo kosmetine dažnai aš nesinešioju, bet joje yra kvepalai,lupų balzamas,tušas ir gumelės.

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015