Slider

KAIP UŽSIDIRBTI PINIGŲ NEIŠEINANT IŠ NAMŲ

9/01/2016


Šį įrašą rašau ne tik toms, kurios dar nėra pilnametės ir įsidarbinti sunku, bet ir toms, kurios visad užsiėmę arba mokosi ir daugiausia laiko leidžia mokymo įstaigoj ir namuose. Taip, turbūt jau galvojate, kad siūlysiu rankdarbius. Taip ir darysiu, nes tai geriausias būdas užsidirbti! Pirma - rankdarbiai labiau  vertinami, ypač, jei yra vienetiniai, todėl kainas galite kilstelėti (ne be proto, žinoma), antra - vienintelis dalykas, dėl kurio jums teks palikti namus - nueiti iki pašto ir išsiųsti klientams jų norimą prekę. Taigi, šiame straipsniuke nurodysiu iš kur galite pirkti medžiagų rankdarbiams bei paliksiu keletą idėjų, kur link krypti, kad šis verslas būtų sėkmingas. Įdomu? Skaitykite toliau!

Pirmiausia pradėkime nuo to, kad reikės nuspręsti, kame esi gera, ką geriausiai moki (piešti portretus, nerti, megzti, verti karoliukus ir pan.). Jeigu piešimas nėra tavo stipriausioji vieta, portretų parduotuvėlės juk neatidarinėsi. Jeigu sunkiai sugraibai karoliukus ir jie tave veda iš proto, jais apsiimti taip pat neverta. Įvertink save, ką moki ir kas patinka, kuo mėgausiesi. Žiūriu, kad nūdienos internetas tikrai mirga nuo naujų jaunų rankdarbininkų ir -kių ir tai matyti tikrai labai smagu! Vadinasi, mūsų jaunimas dar talentingas, dar sugeba kažką ir savo rankom sukurti, ne tik leisti laiką prie kompiuterių ar vakarėliuose. Bet grįžtant prie tos daugumos, reikia įvertint pasiūlą. Pavyzdžiui, matau aš asmeniškai, kad labai populiaru gaminti chokerius, tad jeigu netyčia norėtum užsiimti jais ir tu, turėsi būti labai originali ir bus sunkiau prisitraukti pirkėjų, nebent siūlant mažesnes kainas, kas gali nuskriaust ir tave bei neduot pelno. Todėl turėsi sugalvoti kažką naujo ties šiais papuošalais, nematyto. Jei to nesugebėsi, galvok kitą idėją. Trumpiau - pirmiausia planavimas. Kuomet turėsi tikslią viziją, ką nori daryti (papuošalus, rankines, batus ar pan.), bus viskas lengviau ir paprasčiau.

Toliau - pradinis kapitalas arba kitaip biudžetas pradžiai. Šį tikrai turėsi turėti, kadangi iš nieko gražaus dalyko nepadarysi. Reikės ieškoti medžiagų savo rankdarbiams ir jas įsigyti. Kokios tai bus išlaidos tiksliai pasakyti negaliu, nes suma priklauso nuo begalės veiksnių: kokios tai medžiagos, iš kur jas pirksi ir pan. Medžiagų rankdarbiams galima ieškoti tam specialiose parduotuvėse, kioskuose, tačiau ne kartą ten užėjusi mačiau, kad kainos tikrai nėra menkos. Juk tai specializuota parduotuvė, siūlanti tik rankdarbiams reikalingus dalykus. Būtent todėl siūlau alternatyvą, kad kainos būtų švelnesnės paauglės piniginei (juk tu nori užsidirbti papildomų pinigų, kas automatiškai reiškia, kad jais nesi aptekusi, todėl riekia ieškoti išeičių). O ta alternatyva - įsigyti medžiagas internetu. Taip, nesu bandžiusi jų įsigyti ir negaliu šimtu procentu užtikrinti, kad prekės ateis kokybiškos ir nebus gėda jų pardavinėti, tačiau dalinuosi užtiktais dalykėliais, kurių, galbūt, nežinote, kaip ieškoti ar kur ieškoti. Peržiūrėjus medžiagas netikėtai gali kilti ir idėjų verslui, todėl kviečiu pasižvalgyti: 

TUŠTI BUTELIUKAI (10 VNT. TIK 1.36 $ + NEMOKAMAS PRISTATYMAS)
TERMOPLASTIKAS
PELĖDŽIUKAI (30 VNT. PAKELIS)
AKMENUKAI (100 g)
LAPIS LAZULI AKMENUKAI \ VIRVELĖS \ PAKABUČIAI SU UŽRAŠAIS \ PAKABUČIAI RAKTAI
JUODI KAROLIUKAI \ BALTAS AKMUO \ VIRVELĖS \ KAROLIUKAI-RAIDELĖS \ KAROLIUKAI \ PERMATOMI KAROLIUKAIKASPINĖLIAI
Tikriausiai sutiksite su mano pasakymu, kad papuošalus gaminti yra lengviausias (ne visada, tačiau daugumoje) ir vienas iš geriausių pasirinkimų, kadangi tai nėra labai sudėtinga, bei neatima tiek daug laiko kaip pavyzdžiui mezgimas ar nerimas. Tačiau ir šie amatai tikrai gali tapti jūsų papildomu pinigėlių šaltiniu, tereikia tai gerai valdyti ir žinoti, ką megzti. Bet apie tai šiek tiek vėliau. Kuomet praėjome papuošalus, noriu atkreipti jūsų dėmesį ir į drabužių sferą - dar viena terpė, kuri yra populiari ir visada bus, nes žmonės rengiasi ir rengsis ateityje, todėl patogu iš to darytis pinigus. Nesakau, kad turėtumėte imtis drabužių siuvimo. galite daryti tašytes, dėkliukus telefonams, dekoruoti jau esamus drabužius, gaminti antsiuvus, siūti kaklaraiščius, skareles ir pan. Pradėti nuo paprastų dalykėlių ir augti, jei seksis ir norėsis. 

SAGOS: SU ŠIRDELĖMIS \ ŽVAIGŽDUTĖS \ SU KATINĖLIAIS \ ĮVAIRIOS
AUDINIŲ ATRAIŽOS: 1 \ 2 \ 3 \ 4
Dabar labai trumpai apie tai, kaip paversti savo verslą sėkmingu. Aš pati nesu sėkminga verslininkė, na, aš visai ja nesu, tačiau manau, kad šitie patarimai tokie akivaizdūs, kad nepadėti negali. Pirmiausia, reikia atsižvelgti į tai, kas madinga. Dabar ant bangos socialiniai tinklai. Ar priklausomas nuo Instagram žmogus ar tiesiog mylėtojas nenorėtų tokios pieštukinės?


O jeigu ji dar vienetinė ir niekas kitas tokios neturės? Nerealu, pati tokios norėčiau! Toliau, apžvelgus madas ir trendus, klientų galima dairytis kolekcininkų tarpe. O kaip tie, kurie renka antsiuvus ir nori kuo unikalesnės kolekcijos ant savo kuprinės ar denim švarko? Jeigu jiems pasiūlytum tokius, ar jie galėtų atsisakyti? Kolekcininkai, iš širdies atsidavę tai veiklai, suplos tiek, kiek paprašysi, kad įsigytų tai, ko jiems reikia.

KAIP SIUVINĖTI ATNSIUVUS \ KAIP GAMINTIS LIPPDUKUS
Trečiasis patarimas - surask savo stilių. Nekopijuok jau esamų, stenkis būti unikali ir originali, turėti kažką savito ir nematyto, o ne gaminti tai, kas jau puošia kitų rankas ar kojas. Ne, taip sėkmė labai mažai garantuota. Savo darbais leisk žmonėms geriau atskleisti savo asmenybę. Rink taiklius užrašus, paveikslėlius. Štai, pavyzdžiui aš, mielai prie savo kuprinės prisiūčiau aukščiau esančius antsiuvus, na, o mano draugė mieliau tai padarytų su antsiuvu, ant kurio parašyta "I LOVE FOOD". Žodžiu, esmę, manau supratai. Ketvirtasis patarimas - mylėk ir tikėk tuo, ką darai. Tai yra kone svarbiausias punktas nekreipiant dėmesio į tai, jog jį paminėjau paskutinį (o tai padariau todėl, kad paskutiniai perskaityti dalykai įsimena geriausiai). Abejingumas ir neužtikrintumas niekam dar sėkmės neatnešė, todėl jei netiki tuo, ką darai, ilgainiui tai naudos neduoda. 

NIEKO NĖR BE DARBO, AR NE? AR UŽSIIMAT RANKDARBIAIS? KODĖL? AR PERKAT RANKŲ DARBO DAIKTUS? KODĖL?

12 komentarų:

 1. Jau buvau susigalvojus kad darysiu gėlių lankelius, bet po tavo straipsio supratau, kad tai jau per daug išsemta sfera ir man, tokiai neįpatingai unikaliai nieko naujo atrasti abejoju ar pavyks. Jau žinau ko šiandien visą likusį vakarą ieškosiu kiniečiuose :D. Galvosiu ką nors naujo! Šaunus straipsnis, manau praverstų ir antra dalis(apie tai kaip skleisti savo versliuka ir tt).

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Oi gėlių lankeliai tikrai išsemta, na, nebent darysi kažkokius vau. Galvok ką nors labiau vau. Sėkmės!

   Galbūt bus ir antra dalis! :)))

   Panaikinti
 2. Oj rankdarbiai tikrai ne man :/ šiaip labai mėgstu tokius paprastus diy, bet su rankdarbiais man niekad nesisekė... piešti žinoma nemoku o karoliukai ir kitos smulkios detalės didžiausias mano priešas :D nesutverta aš tokiems dalykams tad jei norėsiu imtis darbo teks galvoti kažką kito :/

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na, juk pakabinti pakabuką ant virvelės sugebėtum... ;D Čia tereikia rast geras priemones ir šiek tiek įgust. :)

   Panaikinti
 3. Aš kaip tik galvojau, kad man reikia pasidaryti apyrankę ir štai šis straipsnis!!!! Likimas sakyčiau. Seniai užsiėmu rankdarbiais ir niekada nenusivyliau. Nu ką reikia pradėt ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Neseniai pradėjau tartis dėl bendradarbiavimo su Lietuviška medžiagų parduotuve, tad jeigu pasiseks, pradėsiu! :) labai jau seniai norėjau užsiimti rankdarbiais, tačiau ar internete prekiaujant nereikia ten visokių licenzijų ir pan? :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Čia viskas paaiškinta. :) http://www.bznstart.lt/klausimai/teise/823/Noreciau-atsidaryti-menine-dovanu-parduotuvele-nuo-ko-pradeti

   Panaikinti
 5. Labai geri Patarimai! Bet aš labiau norėčiau užsiimti kažkuo su maistu :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Labai geri Patarimai! Bet aš labiau norėčiau užsiimti kažkuo su maistu :D

  AtsakytiPanaikinti
 7. Kazkada planavau nerti storo siulo riesines, serveteles ir zaisliukus (USB deklus). Poto sia minti pamirsau, o tu ja priminei! Aciu

  AtsakytiPanaikinti
 8. Perskaičiau ir kažkaip atsirado motyvacija kažka daryti tik dar nežinau ka :D

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015