Slider

KĄ DOVANOTI? DĖŽUTĘ SU MEILE

9/10/2016


Dažnai nežinome kaip nustebinti mums brangų ir mylimą žmogų vienokia ar kitokia proga, o kartais visiškai be jos. Sukame galvas, ieškome idėjų, klausinėjame kitų patarimo, ką gi dovanoti, kad ilgai atsimintų, būtų miela ir nuoširdu bei labai nesmogtų per piniginę (nors mylimam žmogui juk negaila nieko). Turiu jums idėją! 


Ši dėžutė, kurią galite užsisakyti facebook puslapyje "Su meile", man yra tikras atradimas ir lobis. Pirmiausia norėjau pabandyti ją pati, tik tada spręsti, ar verta kam nors dovanoti, ar ne. O verta tai tikrai. Pati dėžutė labai skaniai kvepia, yra labai graži, miela, o turinys - nerealus! Tiesa, pastarojo kūrėjai niekada neatskleidžia, užsisakai ir lauki, nežinai, kas bus viduje! 


Aš savojoje dėžutėje radau stiklainį kakavoje išvoliotų zefyriukų. Atrodo gal ir nepasakiškai, nes jie visi išsivartė stiklainy siunčiant, bet skonis - galima pirštus nusikąsti (net nebe nusilaižyti...). Be to, visada norėjau tokio stiklainio, dabar turėsiu (čia tik tarp kitko, chi chi). Be to, prie jo pririštas širdelės formos balionas. Ar gali būti kas nors mieliau?


Apskritai mano dėžutės tema buvo kakava ir cinamonas, nes viskas kvepia jais. Dėžutėje taip pat radau ir cinamono lazdelę bei šitą indelį su cinamonu, kurį galėsiu barstyt ant visko, nes literaliai taip ir darau. Dar vakar kepiau lietinius blynus su varškės ir cinamono įdaru. Nors buvo visas kalnas, šiandien jų jau nebėra. Labai fainiai, kad dėžutės kūrėjai taip taikliai pataikė ir ši dėžutė surado tikrą cinamono mylėtoją. Mano visas kambarys dabar kvepia juo, nėra geriau. 


Taip pat dar radau visokių gražių dekoracijų, kurias jau panaudojau savo kambariui papuošti. Širdelę įbedžiau prie vieno kaktusiuko, auksinę blizgią žvaigždutę pakabinau prie savo kosmetinio stalelio, o tas baltai auksines lazdeles sukaišiojau į vazonus. Atrodo nerealiai! Stiklainį su zefyriukais pastačiau dėžutėje tarp tų kirmėliukų, apdėliojau džiovintomis apelsinų skiltelėmis ir įbedžiau cinamono lazdelę. Puošia mano stalą kambaryje! 

Tai - ideali dovana net ir sau! Taip pat ir Valentino dienos proga antrai pusei, Tėvų dienos proga mamai ar tėčiui, seseriai su gimtadieniu, geriausiai draugei jūsų draugystės metinėms pažymėti ar bet kokiai kitai progai, ypač Kalėdoms. Jeigu šįmet mainysimės dovanomis mokykloje, jau žinau, kad pirksiu šitą dėžutę ir nereikės sukti galvos. A, be to, mielosios, įdėsiu jums dar keletą dėžučių nuotraukų-pavyzdžių, kad susidarytumėte ryškesnį vaizdą, ko gi laukti iš šių dėžučių: 

DAUGIAU NUOTRAUKŲ RASITE ŠTAI ČIA 
Dėžučių kaina svyruoja tarp 13-16 eurų, brangesnių jų puslapyje kol kas nematyti. Manau, kad tai puiki suma! Matosi, kad prie dėžučių yra dirbama labai kruopščiai, visos detalės apgalvotos, dera tarpusavy ir yra be galo be krašto šiltos. Kviečiu nebijoti investuoti ir pradžiuginti save ar savo artimą. 

AR JAU ŽINOJOTE APIE ŠIAS DĖŽUTES, AR SUŽINOJOTE TIK DABAR? BE TO, AR YRA ŠANSŲ, KAD ŠIĄ DĖŽUTĘ KAM NORS DOVANOSITE ATEITYJE?

13 komentarų:

 1. Dėžutė atrodo tikrai labai rudeniška ir skani! Puikus atradimas! O ypač tiems, kas dievina kakava! Aš esu viena iš jų! 😍😍

  AtsakytiPanaikinti
 2. Šiaip šauni idėja ir jau geraiausios draugės gimtadienis labai arti ir aišku pradedu dairytis dovanėlės, bet geriausiai draugei dovanėlę norėčiau padaryti(surinkti) pati, nes ji man yra labai artimas žmogutis, o nežinant turinio būtų baisu :). Jo kakava is love, kakava is life <3

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tikrai nežinojau apie šį puslapį ir tavo dėka jau žinau :D, o šiaip pradedant skaityt šitą tavo įrašą, maniau pasakysiu, kad ir pati gali pasidaryt tokią (na taip gali), bet anaiptol, aš bent jau, tiek mielų dalykėlių nesugalvočiau :P ir šian mano tėvų 17-noliktos metinės, su sese galvojom ką padovanot ir va, nežinojau tokios svetainės, tai padovanojom tik gėlių ir pusryčius :D (kurių jie taip ir nevalg, nes buvo sotūs nuo kavos, kurią atnešiau ryte į lovą :D, nors man tai ne problema :D pati suvalgiau 🌝) labai gražiai sugalvojo! Pagyrimas jiem už tai, kad taip sugalvojo, papeikimas man už bukumą :D, ir pagyrimas tau už įrašą!!😛
  Pasižarščiau šiandien aš pagyrimais ir papeikimais :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Pastebėjau , kad vis labiau daugėja tokių dėžučių madoj , tik vis su kitokia tema . Na tikrai mielassss turinyys, bet padovanočiau tokią dėžutę tik kritiniu atveju, jei nebesugalvočiau pati ką padovanoti .

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai gera idėja šitos dėžutės! Man, bent jau tavo dėžutė, kvepia kalėdomis. Nežinau, kodėl, tačiau apelsinai, cinamono lazdelės labai kvepia kalėdomis. Šiaip labai miela dėžutė. Manau, kad aš tokios dėžutės nepirkčiau, tačiau idėjų ką galiu padaryti pati tikrai pasisėmiau. Visad įdomu kai pristatai kažką naujo ir nematyto!!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Pastebėjau tavo skiltijė :Laukiu šių suntinių... Apžvelgiau ir man patiko! Atrodo labai mielai.... ir fantastiškai. Tikrai šitą arsisiūsiu kaip dovanėlę sau per gimtadienį :).
  Cinamonas, cinamonas, cimamonas... Aš esu pakvaišusi dėl arbatos su cinamonu ir obuoliais. Vien kvapas toks rudeniškas ir šiltas. O pati arbata irgi nereali. Tęsiant cinamino temą kaip patrakus ieškau cinamoninių kvepalų, tačiau yra tik vyriškų.... Kas per šūdas? Turbūt reikės įsigyti keletą kvepalų tobulam kvapam sukurti: cinamono, vanilės, šokolado, kietmedžio ir morengų... Netikiu , kad viename buteliuke viskas tilptų.
  Tą cinamono induką sunaudočiau per savaitę... obuolių pyragams! Kieme milžiniška obelis ir gali kepti, kepti ir kepti.
  Laba diena, kam nepatinka zefyriukai? Nesu sutikusi nei vieno žmogaus kuris galėtų atsispurti jų žavesiui 😂😂😂.
  Stiklinis stiklainis (?) yra apsigyvenęs mano namuose ir dėl manęs. Esu vienintelė kuti verda uogienes ir saro kitus skanumynus, tad neišsiversčiau be jos...
  Uffff cinamonas

  AtsakytiPanaikinti
 7. Blem kaip užsinorėjau dabar kakavos su zefyriukais :D Šiaip žiauriai ger įdėja dovanai :). Reiks kažkam tokia užsakyt arba net pačiai sukomponuoti.. Žiauriaiiii faina būtu <3

  AtsakytiPanaikinti
 8. Mielesnės dovanėlės ir nesugalvotum, viskas suderinta, užsimaniau dabar pat sau ir seseriai užsisakyti :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Straipsnis puikus, matosi, kad įdedi daug darbo juos rašydama. Taip pat dėžutę užsisakiau savo draugei gimtadienio proga.:)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Straipsnis puikus, matosi, kad įdedi daug darbo juos rašydama. Taip pat dėžutę užsisakiau savo draugei gimtadienio proga.:)

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015