Slider

MANO SUSIRAŠINĖJIMO DRAUGĖ: STASĖ ŠARKIENĖ

6/27/2016


Sugalvojau padaryti tokį smagumą, kuris paįvairintų mano vasarą, nuspalvintų mano rudenį, sušildytų mano žiemą ir sutrumpintų pavasario laukimo laiką. Susiradau susirašinėjimo drauges. Vieną susiradau paskelbusi, kad man jos reikia, o kita tiesiog nusileido kaip kosminis laivas iš dangaus ir mane pasigrobė. Burundukas ir Stasė Šarkienė - mano susirašinėjimo draugės. 

Kodėl apie tai rašau jums? Dėl labai didvyriškos priežasties, mano mielos skaitytojos. Aš ne tik noriu pati bendrauti tikrais laiškais ir patirti tą džiaugsmą, tačiau ir įtraukti jus į šią veiklą. Esmė paprasta - savo bloge dalinsiuosi savo gautais laiškais, aptarsiu juos, parodysiu, kad turėtumėte pavyzdžių, įkvėpimo šaltinių. Kartais labai sunku sugalvoti, kaip laišką apipavidalinti, kokiu šriftu geriausia rašyti, ką paminėti ir, bliamba, KĄ APSKRITAI RAŠYTI?! Noriu jums parodyti, kaip atrodo tikri lietuviški laiškai, ką rašomės mes, paprastos mergaitės. Įrodyti, kad smagiau yra bendrauti, o ne konkuruoti, kuri atsiųs skanesnių saldainių.
Labai labai gaila, kad galiu tuo užsiimti vos tik su keliomis merginomis. Kad laiškai būtų malonūs skaityti ir šiaip vizualūs, į juos reikia įdėti daug darbo, kas reikalauja daug laiko ir širdies. Nors mano širdis didelė ir jos užtektų visoms, laiko turiu ne tiek ir daug, tad mano atsakymo reikėtų laukti po keletą ar net trejetą, o gal net šeštą mėnesių, kas tikrai neteiktų tiek malonumo susirašinėjant. Taigi, pirmasis patarimas - susiraskite daugiausia 3, bet ne daugiau susirašinėjimo draugių. Kad visoms spėtumėte skirti tiek dėmesio, kiek jos jo nusipelno. 

O šiandien noriu pasidalinti su jumis pirmuoju gautu laišku. Jis, tiesa, nebuvo planuotas, kad patektų į šitą rubriką bloge, tačiau taisyklės ir yra tam, kad būtų sulaužomos. Jau senokai Stasė Šarkienė paprašė mano adreso ir išreiškė nuoširdų norą parašyti man laišką. Ilgai jo laukiau, nes ji - labai užimta paauglė, turinti įvairiausios veiklos. Tokia pat pramuštgalvė kaip aš, Stasė pagaliau mane nudžiugino savo laišku (Stasė Šarkienė nėra Stasė Šarkienė, tačiau ji taip pasirašė savo atsiųstą laišką, būtent taip aš ją ir vadinsiu). Jis mane taip sužavėjo, kad be jokių dvejonių jį įtrauksiu čia, nes jis vertas būti parodomas, vertas laikyti pavyzdiniu! 


Štai visas voko turinys. O pats vokas - nu nereali idėja. Stasė ant popieriaus atspausdino pledo imitaciją, todėl vokas atrodo švelnus ir minkštas. Pirmą kartą matau tokį voką, kadangi jis yra jos idėja, jos darbas. Toks vienetinis, todėl mano laiškų kolekcijai pradėti - tikras saldainiukas. 


Voko viduje buvo du pilnai iš abiejų pusių prirašyti lapai, atvirukas su kačiukais, skirtukas, kurį galima pačiai nuspalvinti ir jos gamybos lipdukai, kuriuos galėsiu panaudoti rašydama laiškus! Jie man taaaip patiko, kad Stasės paprašiau jų įdėt dar, kiek tik galės! 


Pats laiško turinys labai įdomus. Kaip ir minėjau, jame du dideli lapai, kurie užpildyti pilnai iš abiejų pusių. Mėlynas popierius labai atgaivino karštą vasaros dieną, kuomet jį gavau. Ir šiaip toks gaivvus laiškas, kad negaliu. Popieriuose - trumpas, tačiau gan išsamus susipažinimo tekstukas. Daug apie ją sužinojai kaip asmenybę: ką mėgsta, ko ne, jos požiūrį į kai kuriuos dalykus, santykius su berniukais. Laiške pilna įvairiausių gražių detalių, dekoriuko. Nu tikrai matosi, kad į laišką įdėta ne tik daug darbo, laiko, bet ir širdies. Matosi, kad Stasei rūpiu ir ji nori man parašyti kuo geriausią laišką. Jai tai pavyko, nes likau apžavėta. Niekad gyvenime tokio laiško nesu gavus, sentimentaliajai mano pusei tai buvo kažkas tokio. Viską perskaičiusi ir išnagrinėjusi negalėjau nesėsti ir nerašyti atsakymo. 

O dabar - pagal visas taisykles, jūs turėtumete Stasės bloge žiūrėti, ką aš jai atrašiau, tačiau tai padarysite čia, pas mane, nes Šarkienė, kaip ir minėjau, užimtas žmogus, todėl labai džiaugiuosi, kad ji ras laiko man atrašyti, todėl nebenoriu lįsti į jos grafiką su mano atsakymo talpinimu savo bloge. Turint omenyje, kad ji ir taip labai mažai sugeba skirti laiko rašymui jame. 


Aš jai parašiau irgi nemažai. Taip pat du pilnus lapus iš abiejų pusių, tik tiek, kad rašiau langeliuose, tad teksto gavosi vos ne dvigubai daugiau, nei ji man parašė. O rašiau visko po truputį (jo, Dovile, truputį, tikrai truputis čia): atsakiau į jos klausimus, pakomentavau jos pamąstymus, liaupsėm apipyliau jos laišką ir išreiškiau savo begalinį džiaugsmą laikyti rankose Jos laišką (tai vos sutilpo pirmame puslapyje), pasipasakojau, kas man šiuo metu neduoda ramybės, paklausiau patarimo apie tai, nors ji apie tai nieko nenusimano (aš irgi, todėl įdomu diskutuoti), šiek tiek daviau saugios informacijos apie save (ką mėgstu, ko ne, požiūrį į literatūrą ir kita). 


Visiškai pamiršau nufotografuoti ir tik dabar atsiminiau, kad nepaminėjau, Jog Stasės šarkienės laiške buvo dar ir toks labai gražus lapelis, ant kurio buvo keletas klausimų. Ji klausė mėgstamiausio mano anime, citatos, liepė sukurti ketureilį, pasakyti, kokius tv šou žiūriu ir kokiu dinozauru norėčiau būti, taip pat pateikti 3 priežastis, dėl kurių ši vasara bus labiausiai awesome. Tad visus atsakymus pateikiau atskiruose lapuose ir lapeliuose, kuriuos matote viršuje, nuotraukoje. 


Aš jai porą klausimukų uždaviau tiesiog laiške, todėl atskirai to nebedariau. Tačiau ji neliko be užduoties - iš žurnalo iškirpau kažkokios merginos veidą ir liepiau jį rankiniu būdu paretušuoti. Nežinau, ką ji sugalvos su ja padaryti, tačiau tikiu, kad tikrai nustebins, nes ji išradinga šunsnukė, kurios išradingumo pavydžiu net aš. 


Idėjau keletą smulkmenėlių, kurie pagyvins laišką: savo gamybos bananiuką ir kiaušinienę, vanilės kvapo žvakutę (nes ji minėjo, kad patink kvepančios žvakės), du saldainiukus ir taip pat lipdukų paketėlį.


Pačioje laiško pradžioje nupiešiau ją, šone šiek tiek informacijos apie laiško rašymo dieną. Per daug nieko neapkroviau šį kartą, laiškas labai švarus ir tvarkingas, kad būtų malonu skaityti. Kaip su klaidomis? Oi, visi jas darome, tad pribraukymų ir raidžių taisymų pas mane pilna ir nė kiek dėl to nesijaudinu. Ypač jų padaugėjo po antros laiško rašymo valandos, nes pavargau, tačiau liautis negalėjau, buvai užsidegusi pabaigti. 


Viską sukišau į paprastą voką, nes gražių tiesiog neturėjau šį kartą, tačiau papuošiau, užklijavau spaidermeno lipdukus ir vienoje, ir kitojo voko pusėje ir įvardinau jį kaip laiško remėją bei apsaugininką. Lai pašto darbuotojai bijo jo ir su šiuo voku elgiasi atsargiai, nes jie ten belenkaip juos mėto, laiškai dažnai ateina purvini visi, sulamdyti. Dėl šventos ramybės voką ir lipdukus dar sutvirtinau lipnia juostele, kad gink dieve, niekas nepasileistų vokui atsiklijavus ar žmogus voras nenukristų, keliaudamas pas Stasę. Labai tikiuosi, kad jai patiks! 

Laišką rašiau: apytiksliai 6 valandas
Naudotos priemonės: juodas želinis rašiklis, flomasteriai, lipalas, baltas popierius, languotas popierius, dekoratyvinė juostelė, lipni permatoma juostelė, lipdukai, žirklės, žurnalo iškarpos. 

AR STASEI ŠARKIENEI PATIKO MANO LAIŠKAS SUŽINOSIU TIKRAI, TAČIAU AR PATIKO JUMS? KAIP (SKANIAI, NESKANIAI) SUSISKAITĖ ŠTAI TOKIO TIPO ĮRAŠAS? AR VERTĄ TĘSTI? BEJE, AR TURITE SAVO SUSIRAŠINĖJIMO DRAUGĘ IR LABAI TRUMPAI: KĄ APSKRITAI MANOTE APIE SUSIRAŠINĖJIMĄ LAIŠKAIS?

34 komentarai:

 1. Manau Stasė bus super laiminga! Ir dėl laiško, ir dėl liaupsių. ;-) Man labai skaniai susiskaitė įrašas, įkvepiantis toks, nekantrauju tęsinių. Ir taip, susirašinėjimo drauges turiu net 2. Pirmoji ilgaamžė (virš 2 metų kartu :'), o su kita visai neseniai pradėjau bendrauti, dar neaišku kaip čia bus. Susirašinėjimas laiškais yra labai įdomus dalykas, gali atskleisti savo kūrybiškumą, eksperimentuoti stiliais, mėgautis bendravimu ir išsikalbėti, susipažinti su naujais žmonėmis. Nors kartais, ypač pradžioj bendravimo, šiek tiek tingisi rašyti, bet užsivedus nerealiai smagu. :-) O šiaip, mane vis dar stebina kaip kai kurios merginos spėja susirašinėti su 5-9.. :-D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. labai gerai, kad skaniai susiskaitė!

   šiaip jo, kas per velnias, kokio lygio jos yra magės ir burtininkės, kuomet turi apvalų skaičių draugių ir spėja su jomis visomis pasikeisti laiškais? aš tikiuosi, kad su dvejomis spėsiu, nes tikrai, man kiti mokslo metai - paskutiniai abitūroj, egzaminai bus, tai tik tikiuosi, kad viskas paeis ir neteks atsisakyti šito smagumo.

   man kaip tik nuo pradžių kažkaip norisi, degu noru rašyti, daryti, turiu jau daugybę idėjų priekin, tik nežinau, žinan tsave, reikės kovoti su tingumu toliau, bet gal ne, nežinau. :D ir dar, reik pasižymėt dieną šitą, kada pradėjom susirašinėt, kad metų ar pusmečio sukaktis galėtumėm paminėti, smagu kaip, šventė, proga! :3

   Panaikinti
 2. pagaliau pagaliau pagaliau įrašas šia tema! jo laukiau nuo tada, kai pamačiau, kad ieškai susirašinėjimo draugės, kadangi esi labai kūrybinga, numaniau, kad laiškai ir jų apipavidalinimas mane tikrai nustebins ir įkvėps. pamačius Stasiukės laišką aš tiesiog išsižiojau,nujaučiu kiek džiaugsmo tau jis suteikė,nes matosi,kad įdėta visa širdis ir daugiau, kad stengtasi ir jai tai puikiai pavyko. man taip pat patiko ir tavo laiškas, labai estetiškas pasisveikinimas,ta angry šarka, taip pat gražiai apipavidalinta informacija apie dieną. taip pat man patiko kiaušinienė bei bananas,rankų darbo daiktai visada pradžiugina širdį:) manau,jog verta tęsti tokio tipo įrašus,kadangi čia galima pasisemti tiek idėjų! na, o aš susirašinėjimo draugės šiuo metu neturiu,bet galvoju kurią dieną parašyti vienai merginai,kurios pasiilgau. o apskritai susirašinėjimas laiškais yra cool labai dalykas,man patinka,užima laiko,kai nėra,ką veikti,suteikia tiek daug emocijų! žodžiu,viskas labai liuks ir jūs merginos labai liuks:))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. sakiau sau - jei bent vienas žmogus pasakys, kad verta tęsti, tai tą ir darysiu. :D tad ačiū, jeigu kitiems jie užknis (šio tipo įrašai), galės aplenkt.

   ačiū, jo, mes esam labai fainos, todėl tuo įkvėpsim ir jus, nes negražu fainintis vienom pasislėpus. :D ačiū, ačiū!

   Panaikinti
 3. Tęsk!!! <3 Davei gan daug idėjų, ačiū labai! Šiandien gavau du laiškus: iš jau gera drauge spėjusios tapti Armandos ir iš merginos, kuri gyvena Prancūzijoje. Dar laukiu laiškų iš Didžiosios Britanijos. O pati išsiunčiau į Graikiją ir Indoneziją. Dabar tik galvoju, kurios iš šių užsieniečių merginų "nusimuilins". Ech, bus kaip bus. Man, pavyzdžiui, laiškai yra kažkas tokio ♥

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ok, tęsim!

   laiškai kažkas tokio yra ir man. ta prasme, kaip galima nemėgt gauti tokių laiškų, kaip pvz. Stasės Šarkienės? neįsivaizduoju, mano galva tiek neišneša visai.

   o tau sėkmės su draugėm, nesustokit. :)

   Panaikinti
 4. Wow! Puikus įrašas, taaaip įtraukė.. Perskaičiau vieną pastraipą, nušokau prie kitos, tačiau vėl sugrįžau į ankstesnę, dar kartelį perskaičiau ir toliau tęsiau. Taip visada darau, kai nenoriu, kad kažkas baigtųsi..
  Abu laiškai tiesiog nerealūs, stebina jūsų abiejų fantazija, skonis, raštas (jėz, noriu ir aš taip dailiai rašyt..), kruopštumas ir nuoširdumas.. Skaitydama užsidegiau parašyti savo geriausiai draugei, kuri gyvena kitame mieste, tačiau užklupusios mintys, ką jai rašyti, kokiomis temomis kalbėti, užgesino mano užsidegimą. Manau, daugumai pradedančiųjų būtų naudinga ir malonu išvysti daugiau tokio tipo įrašų su patarimais, pavyzdžiais ir panašiai!
  Žodžiu, visas šitas įrašas, laiškai, VISKAS VISKAS yra verti dešimties balų! Ir šiaip.. AČIŪ už įrašą bei sėkmės! <3

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. labai ačiū, tau, Monika! tikrai labai nudžiuginai mane tokiu komentaru, nudžiuginsi ir Stasę, kai jai duosiu leidimą įeiti į mano blogą :D

   dar kart - ačiū-ū-ū!

   Panaikinti
 5. Tikrai gerai! Įrašas tikrai skanus, o gal ir aš ieškosiu susirašinėjimo draugės!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ačiū!
   patariu tikrai ieškoti ir linki uatrasti tokią, kuri tave labai mylėtų ir daug širdutės įdėtų rašydama. :)

   Panaikinti
 6. nuostabiai <3 taip pažiūrėjau ir pagalvojau - gaila, kad jau išsiunčiau savąjį tau. Pasisėmiau idėjų ir supratau, kad mano maždaug trys valandos laiko nevertos tiek ;-D
  super žodžiu

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. nieko, nieko, pupa mano, aš tau irgi ne kažką nuostabaus atsiunčiau. įsivažiuosim, pamatysi. :)

   Panaikinti
  2. Ah, man patikti tavo požiūris :>

   Panaikinti
  3. tai, kad nėra dėl ko stresuoti ar jaudintis, pradžia visad sunki, kad ir ko besiimtum ;)

   Panaikinti
  4. Taaaip, prisimenu galų gale ir savo pirmą swap'ą :-D

   Panaikinti
 7. labai labai labai fainas irasas, pasisemiau ideju :)
  Matosi kad jus abi idejote labai daug darbo

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ačiū!]
   yes, ne tik darbo, bet ir kruvino prakaito. :D man net ranką skaudėjo, iki šiol negaliu paimt parkerio, skaud. :D bet buvo verta, ji to verta!

   Panaikinti
  2. dar kaip tau to skirtuko uzpavydejau, nu toks fainas atrodo :D hehe

   Panaikinti
  3. yep, nusisplavinsiu ir naudosiu tikrai, niekam neatiduosiu!

   Panaikinti
 8. Dovile, dabar gailiuos, jog dėl vasarų malonumų, neskaičiau tavo tinklaraščio. Negaliu patikėt, kiek idėjų yra pas žmones, ypač pas tave ir tavo šauniąją susirašinėjimo draugę. O apie laiškų draugę, taipppp taip taippp, nuostabu tokią turėt, nes kalbu iš patirties! Nors rašome temomis, kurios liečia mums, tad laiškų lauki vos ne kiekvieną sekundę... tikrai verta rašyti laiškus, net jei atrodo, jog neteksi rankų :dd

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aha, ne tik manojo nebeskaitai, nebepakomentuoji savo nuomonės man svarbios, bet ir savo apleidai!!!!!!!!

   Panaikinti
 9. Labai įdomus įrašas ir pabai vertingas. Pasisėmiau daug įdėju, brt mano ABI susirašinėjimo draugės dingo ie dar vienu metu :d. KODĖĖĖL?!?! Jei kas norit rašinėtis laiškais, parašykit savo feisbuką komentaruose. Labai noriu naujos ;(((

  AtsakytiPanaikinti
 10. Laiškai tikrai nuostabūs, tiesiog tobulai atrodo. Tekstas taip pat nuostabus, labai smagiai susiskaitė. Tikrai tęskit savo veiklą, nes laiškai yra nuostabiai geras būdas susirašinėti :)Lauksiu kitų tavo įrašų :D

  AtsakytiPanaikinti
 11. Dovile, nu tu tai tikrai kažkas nerealaus! O Stasė irgi naujas atradimas man. Labai šaunus atradimas, che. Pasisėmiau idėjų, ačiū! Atrodo, jau ne pirmi ir ne antri metai, kaip laiškais susirašinėju, o vistiek bėgant laikui išmoksti naujų dalykų. Lauksiu naujų tokio tipo įrašų!

  AtsakytiPanaikinti
 12. Kokios jūs kūrybingos ir originalios! Man niekada nekiltų tokios idėjos. Gal ir man reikės pabandyti tokią veiklą. :)

  AtsakytiPanaikinti
 13. Kokie faini ir gražus vokeliai bei laiškeliai. Pačiai reiks pabandyti pasirašinėt su kažkuo. Dainos idėjos tikrai. Sėkmės Jums!

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015