Slider

DIY: VAKARINIS MAKIAŽAS SEA BEFORE THE STORM

6/20/2016


Iš karto pasakau: neesu jokia profesionalė ar kokius makiažo kursus baigęs asmuo, todėl dažausi taip, kaip pati sugalvoju ir neliepiu jums taip pat daryti, tiesiog noriu pasidalinti kaip tai darau aš. 

Taigi, šiandien sugalvojau su jumis pasidalinti savo sugalvotu vakariniu makiažu, kurį pavadinau "sea before the storm", kadangi makiažas labai mėlynas ir tikrai man primena jūrą prieš audrą. Šis makiažas tinka vakarėliams, šventėms ar fotosesijoms. Kasdieną vaikščioti taip pasidažiusi negalėčiau, nes paprasčiausiai makiažas yra per daug tamsus.


Pirmiausia, žinoma, prie akies kampučio užsiklijavau lipnios juostelės, kad išgaučiau gražią šešėlių uodegėlę. Galima naudoti ir kortelę ar storo popieriaus iškarpą (pridedate prie akies norimu kampu ir tada akies voką dengiate šešėliais). 


Akies voką padengiau šviesiai mėlynomis ir balta spalvomis. Šviesią mėlyną dėjau prie pat voko dalies ir į linkį, dar šviesesne padengiau visą voką ir šiek tiek virš jo, na, o balta spalva padengiau likusią dalį iki pat antakio. 

Tuomet pasiėmiau LOREAL mineralinius šešėlius, apie kuriuos rašiau čia. Taip pat pasigriebiau labai labai plokščią šepetėlį ir pasiėmusi labai nedidelę dalį produkto nubrėžiau liniją prie pat balsktienų augimo linijos ir šiek tiek pratęsiau už akies kampučio. Nubyrėjusių šešėlių nenuvaliau, kad žinotumėte, jog kartais taip nutinka ir jūs ne vienos tokios, kurios labai "prisišiukšlina" besidažydamos šešėliais. Beje, tai įspėjimas, kuris sako, jog pirmiausiai būtinai darykitės akių makiažą ir tik po to denkite veidą pudra, jei ją žadate teptis. 


Toliau - skystu akių pervedimu nubrėžiau plonytę liniją ties blakstienų augimo linija ir pratęsiau iki pat šešėlių linijos. Tai padariau dėl to, kad sukurti dramatiškesnį įvaizdį ir šiek tiek labiau patamsinti makiažą. Beje, pastebėjau, kad šešėliai geriau laikosi, kuomet akių pervedimas šitaip "paremia" juos. Kitas žingsnis - šepėteliu dar pasiėmiau šiek tiek produkto (loreal šešėlių) ir padariau šiek tiek intensyvesnę spalvą, viską gerai išskirsčiau ir sumaišiau su pervedimu. Tamsaus šešėlio dar įdėjau į linkį, tačiau labai nedaug. Taip pat apatinę blasktienų liniją pervedžiau su tamsiais šešėliais.  


Tuomet savo GABRIELLA SALVETE tušu pasidažiau blakstienas. Tiesa, pamiršau jas užriesti. Galite jas užriesti tam, kad žvilgsnis būtų dar magiškesnis. Paskutinis akcentas - apatinę akies liniją šiek tiek pervedžiau akių pervedimu, kad žvilgsnis būtų intensyvesnis. 

Čia dar labai labai tiktų dirbtinės blakstienos, tačiau aš vieną pamečiau, tai negi klijuosiu vieną? Nors, iš esmės galėjau užsiklijuot ir pamatytumėt koks skirtumas su dirbtinėmis blakstienomis ir be. Tuoj, lekiu, bus skirtumas.


Tai štai ir viskas. Tiek to darbelio, norint susikurti melsvą akių makiažą. Manau, kad tinka visų spalvų  akių savininkėms, bet, žinoma, labiausiai pabrėžia mėlynų akių grožį. Taip pat pabaigai noriu pridurti, kad su mėlyna spalva elkitės labai labai atsargiai, kad neatrodytumėte kaip su mėlynėmis. 

RANDOM KLAUSIMAS: JEIGU JŪS SUKURTUMĖTE AKIŲ ŠEŠĖLIŲ PALETĘ, KAIP JĄ PAVADINTUMĖTE IR KOKIOS SPALVOS JOJE VYRAUTŲ?

27 komentarai:

 1. Labai gražus, manau reikės pabandyti ir vėliau, kaip ir minėjai, eiti pasidaryti kokią fotosesiją... Dabar teliks išmokti prisiklijuoti blakstienas ir bus galima išeiti į viešumą :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. blakstienas klijuoti yra labai lengva, tik atrodo sunku ar visai neįmanoma. patepk klijais ir leisk pusę minutės padžiūti, kad klijai taptų lipnios konsistencijos. tuomet pincetu patogiai suimk blakstienas ir dėk kuo arčiau savųjų. tuomet sulygink šonus ir viskas. :)))

   Panaikinti
  2. Paskutinį kart kai dėjausi tai kokį pusvalandį užtrukau :D

   Panaikinti
 2. SUGAR arba LEMON. Banaloki šiek tiek, bet tai geriausia, kas dabar galėjo ateiti į galvą. Vyrautų nude, persikiniai ir rausvi atspalviai + keli ryškesni: auksinė, sidabrinė ir kokia purpurinė.
  P. S. Fainas klausimas. ;-)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. sugar man visai nebanalus. :)
   kažkaip sugalvojau paklaust tokio creative klausimo, nes dabar visur matau naujas paletes su įvairiausiais pavadinimais ir pati galvoju "o kaip aš pavadinčiau? o kaip mano blogo skaitytojos pavadintų? reik paklaust" :D

   Panaikinti
 3. Blackberry - kadangi aš vis dar įsitikinus (o kai aš įsitikinu, tai niekas manęs nepalaužia😃), kad gervuogės yra ne juodos, o violetinės(jjo).. Vyrautų violetinė, tamsėjanti nuo voko viršaus link blakstienų, kol taptų juoda🔮

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ai čia jau apie makiažą kalbi turbūt? nes sakiau apie paletę, nu ta prasme šešėlių kur būna daug arba nebūtinai. :)))

   Panaikinti
  2. Aha, ne taip perskaičiau :)), tai turbūt ir paletė taip pat būtų BLACKBERRY, o jos spalvos būtų: sidabrinė (su blizgučiais), tamsiai violetinė, juoda, šviesi violetinė, bei rožinė :)

   Panaikinti
 4. O aš dėčiau paletei kokį išskirtinį pavadinimą, kad ir savo kanalo- Lotosie. Ten labiau vyrautų rausvos ir auksinės spalvos, ir blizgios ir matinės. O galbūt tiktų ir Barbie pavadinimas?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. barbie!!!!! žiauriai geras, pirkčiau vien dėl pavadinimo. <3

   Panaikinti
 5. Makiažas tai nuostabus, toks vasariškas,dangiškas, na super žodžiu!
  O kalbant apie mano šėšėlių paletės pavadinimą,tai man labiausiai prie širdies būtų
  "Saulėtekio svaja". Vyrautų šviesėjančios ir tamsėjančio spalvos : švelniai rausva, auksinė, lengvai rudo atspalvio, ir ryški bronzinė❤❤

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ačiū labaaaaaaai, nežinai, kiek daug man tai reiškia! <3
   labai gražios spalvos, manau, mano būtų pačios naudojamiausios. :3

   Panaikinti
 6. Gražu, labai tobulėji!
  Savo paletę pavadinčiau WINDY, dominuotų šalti mėlyni ir samaniniai atspalviai. Nes aš esu apsėsta vėsaus vėjo ir lietaus :')

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ačiū!
   samaniniai atspalviai yra kažkas tokio, jei turi žalias akis.. na, o mano.. melsvos.. tai man žali šešėliai nelabai tinka :(

   Panaikinti
 7. Nors pati nelabai daug dažausi, tai nenorėčiau taip būt. Bet tikrai labai gražiai ir man patiko:)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. eik tu, nejaugi per kokias išleistuves nenorėtum gražiai pasidažyt? neeetikiu :P

   Panaikinti
  2. Nelabai:D apskritai jei aš taip pasidažyčiau tai atrodyčiau lyg išgėrus:D

   Panaikinti
 8. Ou mai gaš... tavo akys labai gražios *o* Kerinčios žalios *o*.
  Bet mano paletė vadintūsi "original" Ir pati paletė būtų paprasta. Ta prasme daug spalvų ir ji būtų kaip dauguma kitų. Bet manau manoji paletė būtų išskirtinė tuom jog sumaišius tam tikras spalvas gautum dar kitą spalvą. Na tai sunku paaiškinti, bet svajoti galima, tiesa? :DD

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. šiaip man akys melsvos/pilkos, tik nežinau kodėl čia atrodo žalios... ;DD bet ačiū, aš visada norėjau žalių akių, jos valdo pasaulį.
   žinoma, kad galima pasvajoti. ką gali įsivaizduoti, tas gali virsti realybe ;)

   Panaikinti
 9. puikus įrašas,labai laukiau kol pagaliau išvysiu kaip tie šešėliai atrodo realiai!:D iš tiesų,pats makiažas labai gražus,bet aš esu tokių na šviesesnių atspalvių mėgėja,tad man labiau patiko šešta nuostrauka,kur akies vokas padengtas šviesiai mėlyna ir balta spalvomis + nubrėžta tamsesnė linija. aišku,manau,per kokias išleistuves,gimtadienį,šiaip šventę tikrai išdrįsčiau pasipuošti tokiu makiažu :) kas dar,tai galvojau apie savo ale paletę,tai ją pavadinčiau "luxury" arba "extraordinary" ir sudėčiau tokius "brangius" atspalvius,kurie padėtų merginoms pasijusti tikromis divomis. spalvų paletę sudarytų auksinė,balta,juoda,tamsiai mėlyna,burgundinė,šampaninė,pilka,raudona. čia tokia gryna šventinė paletė gautųsi,tad sukurčiau dar vieną,su paprastomis spalvomis,padalintą metų laikams. rudeniui - geltonos bei oranžinės atspalviai,žemės spalvos,pavasariui-šviesi persikinė,žalios atspalviai,lengvai rausva,gelsva,vasarai-raudona,ryški oranžinė,geltona,mėlyna,žiemai liktų pilki atspalviai,juoda,balta,burgundinė. na žodžiu,daug išsiplėčiau,bet mėgstu svajoti,tai bent su kuo pasidalinu savo svajomis...:D be to,o kokia būtų tavo paletė? :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aš irgi tokių šviesesnių atspalvių mėgėja, tai man gražiausiai atrodo čia - https://1.bp.blogspot.com/-hmoUnn6HhDQ/V2f-p87j-nI/AAAAAAAAMfk/5g7fdeel8rAR7yMhzhqjfqIdGhSzAasFACLcB/s1600/collage1.jpg ir dažniausiai taip dažausi :D bet vakarinis makiažas turi būt ryškesnis. :P

   o mano paletė, manau, būtų kokios nors neįprastos formos - ne kvadratinė ar stačiakampinė, ne apvali, o kokios nors vyro figūros formos ir pavadinimas "babe" ar kas nors panašaus. ten atsidarai ir yra nuogo vyro piešinukas/fotkė, ant papų, bambos, tarpkojo ir ant kelių būtų vieta šešėliams, kad užstotų nuogybes :D spalvos manau būtų kokios beige, rudos atspalviai. :)

   Panaikinti
  2. "žinoma, kad galima pasvajoti. ką gali įsivaizduoti, tas gali virsti realybe ;)"

   Pirkčiau :DDDD

   Panaikinti
  3. aš ir pirkčiau,omg nereali paletė turėtų būt:D

   Panaikinti
  4. Plėtoju Dovilės mintį: galima padaryti merginos veido piešinuką, lūpų vietoje - raudoni/rausvi šešėliai, akių vietoje - žali, plaukų - rudi/gelsvi, ir taip toliau, galima kurti ir suknelės ornamentus, o odos vietoje - jo, beige. Pavadinčiau "colorface" ar panašiai, kas atspindėtų paletės temą.

   Panaikinti
 10. Labai gražus darbas, Dovile! O dar su mano mylimiausia spalva dirbai - iš vis pasaka. :)

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015