Slider

DIY: 2 BŪDAI LENGVAI NUSIPIEŠTI AKIŲ PERVEDIMĄ

6/09/2016


Akių pervedimas buvo dalykas, kuris vėl labai išpopuliarėjo 2014-2015 metais. Dabar merginos jau kiek ramiau su juo elgiasi, tačiau tai vis dar vienas mėgstamiausių akių makiažų. Kai kurios merginos plunksnelę valdyti išmoko ir daro tai užsimerkusios, kitoms išeina tik kartais, na, o kai kurios taip ir neišdrįso pabandyti. Nori pagaliau lengvai ir greitai nusipiešti akių pervedimą? Atsibodo skirtingi sparneliai ir nori vienodų? Šiandien tai išmoksi. 

1 BŪDAS - AKIŲ PERVEDIMAS PASINAUDOJANT ŠEŠĖLIŲ LINIJA


Pirmiausia (1) užklijuojame lipnios juostelės gabalėlį tie išoriniu akies kampučiu. Keliame ją tokiu kampu, kur baigiasi antakis, šitaip nusipiešite pervedimą, kuris tiks būtent jūsų žvilgsniui (tai yra nebus nei per žemai, nei per aukštai). Prieš lipindamos juostelę šiek tiek palipinkite ją ant rankos ar drabužio ir nuplėškite, kad liktų mažiau lipnumo ir neskaudėtų nuplėšiant nuo jautrios ir plonytės odos prie akių (bet nepersistenkite, nes reikia, kad juostelė laikytųsi). Po to (2) akies voką padengiame šešėlių baze, kad šie geriau laikytųsi. Jeigu tokio dalyko neturite, tiks ir biri pudra. Padenkite akies voką vidutiniu jos sluoksniu, kadangi mūsų visų akių vokai linkę išskirti riebalus, pudra juos sugers, o šešėliai laikysis ilgiau, nei paprastai. Dabar - dengimas šešėliais (3). Tamsesnę spalvą dedame į išorinį akies kampą ir į akies linkį. Su šiuo žingsniu atsargiai, nepersistenkite, jeigu reikės, paryškinsite vėliau. 


Dabar imkite šviesesnę spalvą ir padenkite visą voką ir virš akies linkio (4). Jeigu jūsų tamsi spalva intesnyvi, tai tokią pat darykite ir šviesią. Tada šepetėliu viską švelniai išskirstykite, kad nebūtų aštrių linijų, o gautųsi švelnus perėjimas. Baltos spalvos arba tuos pačius dėtus ant voko (jei jie pakankamai šviesūs) šešėlius dedame ir vidiniuose akių kampučiuose. Tada, pašaliname lipnią juostelę ir turėtumėte gauti tokį rezultatą (5). Sparnelis, kuris gavosi iš šešėlių, bus jūsų šablonas akių pervedimui. Dabar - akių pervedimas. Brėžkite maždaug nuo akies vidurio išorinio kampučio link (6). Nebrėžkite iš karto vienos linijos, o mažais žingsneliais, mažytėmis linijomis.


Dabar pradėkite nuo vidinio akies kampučio ir tokiais pat mažais žingsneliais sujunkite linijas (7). Po to - pagal šešėlių liniją nusibrėžkite liniją. Neskubėkite, geriausia, kad rankos alkūnė būtų kur nors atremta, kad rankos nedrebėtų. Brėždamos antrą liniją ir formuodamos sparnelį, liniją pabaikite ne sujungdamos su pirmąja, o pasukdamos ir užbaigdamos prie pat galo (8). Taip jūsų sparnelis turės aštrią viršūnę. Galiausiai (9) tokiais pačiais mažiais brūkštelėjimais nuspalviname sparnelio vidų. 

2 BŪDAS - PASINAUDOJANT LIPNIA JUOSTELE 


Jeigu vistiek nuspręsite, kad tiesios linijos jums  nubrėžti nepavyks, linpios juostelės nenuplėškite. Kartokite 6,7 žingsnelius, o po to - tiesiog brėžkite liniją virš juostelės (1). Nuspalvinkite. Labai svarbu, kad palauktumėte, kol pervedimas sudžius ir tik tada pašalinkite juostelę (2). Brėžiant šiuo būdu, šešėliai visai nereikalingi, todėl jeigu jų nenaudojate, akių pervedimui nubrėžti padės tik juostelė. 


Galiausiai belieka blakstienas padengti mėgstamiausiu tušu ir turite nuostabų akių makiažą, kurį padaryti nebuvo taip jau sunku. Pabaigai priminsiu svarbiausias taisykles: 
 • Brėždamos akių pervedimą niekada neužsimerkite. Užsimerkus jūsų pervedimas gali atrodyti puikiai, tačiau kuomet akis atmerksite, nesuprasite kas jums gavosi. Geriausia yra nukreipti žvilgsnį žemyn. 
 • Stenkitės netempti odos. Net jeigu ir jūsų vokų oda užkritusi arba jos daug ir ji susiraukšlėjusi, stenkitės neištempti odos, nes vėl gi - kuomet ją paleisite, pervedimas neatrodys puikiai. Geriau kilstelėkite antakį ir žvelkite žemyn. Taip oda išsitemps natūraliai. Jei to nepakanka, netempkite išorinio kampučio, o pirštu švelniai spauskite blakstienas žemyn.
 • Kaip ir minėjau - pasirūpinkite atrama rankai. Jeigu ranka bus atremta į tvirtą paviršių, išvengsite netikslių linijų. 
 • Nebrėžkite vienos linijos iš karto, judėkite mažais brūkštelėjimais, nesvarbu naudojate skystą ar flomasterio tipo pervedimą. 
Baigėsi akių pervedimas? Naudingų patarimų įrašo pabaigoje rasite kuo galima jį pakeisti!

JEIGU IŠBANDYSITE ŠĮ BŪDĄ, KOMENTARUOSE BŪTINAI PASIDALINKITE AR PAVYKO. KLAUSIMAS JUMS: KOKIE JŪSŲ SANTYKIAI SU AKIŲ PERVEDIMU?

35 komentarai:

 1. Įrašas - geras! Su lipnia juosta taip pat esu bandžiusi ir puikiai pavyko pramokti. Šiuo metu jos nenaudoju, tiesiog iš pat pradžių pasidarau ploną liniją, tada nubrėžiu gan ilgą liniją, lyg ir antakio pusėn, tik šiek tiek labiau į šoną (nemoku paaiškinti :D ), nuo tos linijos galo braukdama su plunksnele žemyn gaunu kažką panašaus į štai tokį pravedimą http://i.talpix.lt/pUaKP.jpg :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ačiū!
   nenoriu pasirodyt mean, bet tavo sparnelis ne per trumpas? ta prasme išorinis kamputis akies tuščias, o iš jo turėtų išeiti sparnelis. va tokio man pas tave norėtųsi - http://i.talpix.lt/eySWE.jpg
   aišku, čia tik mano menka nuomonė, jei tau patinka anaip, do it, viskas gerai :3
   ačiū už komentarą :)

   Panaikinti
  2. viskas gerai, ne mean tu :D ačiū už patarimą, labai fainai, mėginsiu pasidaryt taip

   Panaikinti
 2. eina sau,Dovile,tu tokia aktyvi,kad net įrašų skaityt nebespėju,bet,žinoma,čia yra geriau nei gerai. įrašas labai naudingas ir išsamus,man patiko tai,kad viską parodei po truputį,su vaizdžiom iliustracijom.jaučiu,kad net man,ne itin draugaujančiai su kosmetika,pasitreniravus pavyktų išgaut tokį sparnelio linkį. taip pat man labai patiko šešėlių spalva - tokia gaivi,vasariška,bet tuo pačiu ir elegantiška,šiek tiek arogantiška. su tokiu makiažu gali lėkt ir į brangų pobūvį ir į vakaronę prie laužo. 10 balų tau už viską,ką darai!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. kaip ir sakiau - rašau, kol sugalvoju apie ką, nes ilgą laiką buvo minčių badas. kuomet yra įkvėpimo ir noro, tada ir rašau rašau rašau. :3
   ačiū labai už gražius žodžius! p.s. aš su makiažu daug bendrauju, bet ne kaip sekasi mūsų santykiai dar kol kas. ;Dd

   Panaikinti
  2. ai ir dar vieną pastabėlę turiu(taip,aš tavo tinklaraštį aplankau ne 1 kartą per dieną,priprask:D): labai keistai ir perkrautai atrodo šita vieta kur pažymėjau http://i.talpix.lt/K8LbQ.JPG,mano nuomone,nereikia to dubliavimo,aišku,paveikslėlis su tais žodžiais labai nais atrodo,pavadinimo žodžiai taip pat akį traukiančio šrifto,spalvos,dydžio,bet bent man keista matyt pavadinimą ir po juo iškart einantį paveikslėlį su tos pačios reikšmės žodžiais. neįsižeisk,čia tik toks mažytis pastebėjimas.:)

   Panaikinti
  3. suprantu, bet čia tik tam, kad būtų įrašo ikonėlė, nes pirmoji įkelta nuotrauka įraše visuomet yra ikonėlė. ignoruok, jei pavyks. ;D

   Panaikinti
  4. aš irgi ne vieną kart ateinu, man norisi čia būti. ;DDd (creepy žinau ačiū ok)

   Panaikinti
  5. okei,manau,kad tikrai pavyks ignoruot:D

   Panaikinti
 3. Ar man vienai skaitant per kompiuteri nusikerpa dalis kaires puses? :(

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. nežinau, man pačiai viskas gerai, na, o daugiau niekas nesiskundė kompiuterine versija. buvo problemų, bet su telefonine ir ta jau sutvarkyta.

   Panaikinti
 4. Beveik visada su ta juostele darau strėlyte, labai gražiai atrodo :3 Bet dažniausiai esu per daug tingi jas daryti tai užtenka ir paprasto prabraukimo viršuje :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ach, tas tinginys visada mums trukdo ką nors padaryt dėl savęs... :D

   Panaikinti
 5. Eisiu žaist vėl su tavo padovanotu ailaineriu :'-D žiauriai naudingas įrašas, ačiū ♥♥♥

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. žaisk žaisk ir kad į naudą tie žaidimai išeitų. :D prašom!

   Panaikinti
  2. praeitą kartą tik akies obuolį išmarginau ;-D

   Panaikinti
  3. Žodžiu, verdiktas: lipniaškė padeda. Bet aš toks drebutis, kad palei voką nupiešiau bangą ir kelis taškelius, pavyko tik tobula plunksnelė (ar kaip ten tas gražus galiukas vadinas;D). Jei būčiau 24/7 atsimerkus būtų tbl

   Panaikinti
 6. Visada norėjau nusibrėžti šį pravedimą, bet niekada nepavykdavo. O dabar galėsiu bandyti, nes šitas būdas atrodo tikrai geras :) Ačiū labai padėjai :))

  AtsakytiPanaikinti
 7. Ačiū už tikrai naudingus patarimus! :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Pasijutau dabar kitokia, kaip sakant, kaip žydas iš antro galo, aš visada pirmiau pradedu nuo vidurio, tada plunksnelė ir tada grįžtu prie akies pradžios, bet rezultatas vistiek tas pats. O tavo eyelineris kiek pastebėjau, tai visada visada on fleek!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. galima bet kaip daryti, tačiau parodžiau kaip darau pati ir man lengviausia. ;)
   ačiū!

   Panaikinti
 9. Jei tose nuotraukose tavo akys, tai jezz kokios grazios😍, o pravedimus tai aišku bandysiu😛😛😛

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. mano, mano, pavargę, iš kart iš ryto fotkinau... :D bet ačiūūū labai, jei taip manai!!!

   Panaikinti
  2. Rimtaii, net nesimato, kad ryte fotkinta🤔

   Panaikinti
  3. Niekad negalvojau, kad pravedimą galima pasidaryt ir su šešėliais😲

   Panaikinti
 10. AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ. BĖGSIU JAU IŠBANDYT. NESENIAI GAVAU ŠĮ DALYKĄ IR NEMOKU PASIDARYT PRAVEDIMO:D

  Tavo akys tobulai atrodo;o

  AtsakytiPanaikinti
 11. Kadangi su eyeliner'iu aš visiškai "nedraugauju" tai tikiuosi kad tavo patarimai padės ;) o aš taip ir manau :))))

  AtsakytiPanaikinti
 12. Kadangi su eyeliner'iu aš visiškai "nedraugauju" tai tikiuosi kad tavo patarimai padės ;) o aš taip ir manau :))))

  AtsakytiPanaikinti
 13. Labai geras įrašas, reikės išbandyt kažkurį iš metodų. Apie pravedimą naudojant lipnią juostelę esu girdėjus, bet pati niekad nebandžiau :D meeh, gal todėl ir nepavyksta normalaus pravedimo pasidaryti.. nors tinginystė irgi trukdo :D

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015