Slider

BET KAS: WISHLIST IS SHEIN

6/08/2016


Kadangi jau išmėginau šią parduotuvę (tai galite perskaityti čia), instinktyviai pakilo noras susidaryti norų sąrašą. Gerai apgalvotą norų sąrašą, kuriame būtų daiktai, kuriuos tikrai verta pirkti, nes tikrai nešiosiu ir turėsiu kur priderinti. Šitoks wishlist'as nėra vien tik žaidimas ir savęs erzinimas "o kaip norėčiau šito, to ir ano". Tai yra lyg planas, kuris padeda išvengti neapgalvotų pirkinių. Šį sąrašą redagavau visą savaitę, todėl manau, kad jis tikrai gerai apgalvotas ir ne iš inercijos. 

 • Visų pirma tai pagalvojau apie kitus mokslo metus ir supratau, kad kūno kultūrai daryti aš neturėsiu kelnių. Gal nuo devintos klasės svajoju apie štai tokias kelnes. Lietuvoj jo, rast galima, bet vis nepirkdavau, nes jos būdavo na, ne tokios, kokių man reik. Aš galvoje nusipiešus buvau tokias kaip šios ir ką man padaryt? Dabar išpildysiu savo svajonę, tik reik greit užsisakyt, kad iki mokyklos jau turėčiau jas. Dar va tokias pamačiau, bet bliamba, galvoju, o jeigu ir man taip jos kabės? Nekenčiu, kai priekyje tokie maišai susidaro, nes wtf? 
 • Jau žinau, kad man būtinai reikia tokio kostiumėlio vasarai, kuris sudarytas iš crop top palaidinės ir šortų. Įsivaizduoju, kaip gerai jie derėtų so konversais, kurių aš neturiu. :D Tačiau viską galima įsigyti arba įsigyti panašaus. Bet yra problema, kad aš niekaip negaliu išsirinkti kokios būtent spalvos noriu. Tamsiai mėlyno ar balto? Net gi ne baltas jis, rašo, gelsvai rusvas (beige). 
 • Dabar kai atšalo orai, net pradėjau dairytis į šiltesnius apdarus ir žinot, ką norėčiau nusipirkti vasarą, kol dar pigu? Paltą. Rudens sezonui, žinoma, nes su tokiu paltu lietuviškos žiemos metu geriau nelįsti į lauką. O gerai pagalvojus gal visai norėčiau ir striukės, kuri traktuojama kaip "basic bitch" striukė ir kurią turi beveik kiekviena mergina. Žinau kodėl. Nes ji labai graži ir man patinkančios spalvos, kuri yra praktiška. Nes realiai turiu striukę, kurią pirkau už 150 eurų ir man ji net nepatinka. Tik tiek, kad šilta, o priderint sunku, pati ji sunki. Parduosiu ir įsigysiu tokią, kurią tikrai nešiosiu. 
 • Užtenka čia apie rudenį, jis dar, ačiū visiems šventiems, toli. Grįžtam prie vasaros, kuri dar tik įsibėgėjo. Norėčiau turėti suknelę, prie kurios būtų galima apsiauti sportinius batelius. Ši suknelė aka ilga palaidinė manau, yra kažkas tokio, ko man reikia.  Gal pagaliau liaučiausi vogti iš tėčio spintos tokias panašias maikutes ir nešioti jas kaip sukneles.
 • Kitas mano must have - pieštuko silueto sijonas. Būtinai man jo reik! Tokio noriu žiemos sezonui, o šitokio - visiems kitiems sezonams. 
 • Būtų neblogai papuošti kada ir savo pėdas. Štai tokiu ar panašiu daikčiuku. Bet turiu įtarimą, kad jie man kristų nuo pirštų, nes labai jau laibi tie mano kojų pirštai. Ir apskritai nesuprantu, jeigu mano pėda būtų smulkutė, kaip jis tiktų? Kaip žinot?! Žodžiu, čia labai rizikingas pirkinys, todėl geriau rinktis tokius žvangaliukus
 • Kadangi nusidažiau plaukus tamsia spalva, saulė dabar negailestingai kepa mano galvą, blukina spalvą, todėl reikia kepurės. Nesu kepurių žmogus, retai kada su ja mane pamatysi, bet kai verkiant reikia ir nenori būt pakirsta saulės, užsidėčiau nebent tokią.
 • Jaučiu, kad iš šių šepetėlių gero tai nieko, bet maniškiai jau tokie susidėvėję, kad jau baigia nuplikti, nebesiplauna ir pan. Ir ta prasme man visiškai nesvarbu, kad nežinočiau kur jų pusę naudoti. 
 • Ir paskutinis dalykas, kurio man tiesiog labai reikia ir bet kokiu atveju jei ne iš čia, tai iš kur kitur tai įsigysiu - piniginė. Manoji ne tik kad maža (oho, rich bitch), bet sulūžęs užtrauktukas ir baigiančios nubyrėti detalės. Mąstau apie kažką panašaus į šitai. Erdvi, nėra milijono užtrauktukų. 
Beje, merginos - gera gera žinia! Šioje parduotuvėje birželio 12-14 dienomis nemokamas siuntimas į bet kokį pasaulio kampą! Taigi, mokėsite tik už prekę ir sutaupysite net 15 eurų (siuntimas į Lietuvą). Nepraleiskit progos, nes tokios gali nebebūti. Dar ir naujų prekių pilna jūsų stilingai vasarai. 
IR TOKS KLAUSIMUKAS VISIŠKAI NE Į TEMĄ: AR JAU ATIDARĖTE MAUDYMOSI SEZONĄ IR KAIP? LINKSMAI AR PAPRASTAI? 

18 komentarų:

 1. viskas šiam tavo wishlist'e taaip gražu, pati viso to užsinorėjau! :D sakei, kad neišsirenki kurio kostiumėlio vasarai nori, tad mano manymu tamsiai mėlynas gražesnis. ;>

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aš irgi taip galvoju. ir praktiškesnis, nes tas šviesus... išsipurvini... nu žodžiu. ;Dd

   Panaikinti
 2. Maudynių sezoną atidariau be galo linksmai! Jau taip fainai, kad aš net neturiu žodžių, manau šie metai geriausi kalbant apie atidarymus :3 O kaip taviškis? Atidarei ar ne dar? Vanduo, beje, labai šiltas jau :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aš atidariau jį, kuomet auklėtoja įstūmė mane į ežerą su visais drabužiais. :Ddd

   Panaikinti
 3. Aš dar maudynių sezono neatidariau, nes baisiai laukiu savo BFF iš kelionės gryžtančios :D Beje labai gražūs tie crop top kostiumėliai, bet aš asmeniškai gal labiau pirkčiau mėlyną, bet aišku čia tavo pasirinkimas :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. taip, kuo daugiau sakot, tuo man pačiai atrodo, kad geriausia yra pasirinkti mėlyną.... :D ačiū už komentarą. :*

   Panaikinti
 4. Žodžiu, nemoku wishlist'ų rašyt, bet jau turiu perfect pavyzdį.
  Ta piniginė ♡
  Maudymosi sezoną atidariau netyčia. Ėjom su vaikinu prie ežero, jis įbido iki blauzdų vidurio, aš jį aptaškiau ir jis mane įsitempė į vandenį su rūbais. Smagiai:-D o tu?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aš irgi panašiai, tiktiek, kad auklėtoja, o ne vaikinas išmaudė. :''')

   Panaikinti
 5. Žodžiu, nemoku wishlist'ų rašyt, bet jau turiu perfect pavyzdį.
  Ta piniginė ♡
  Maudymosi sezoną atidariau netyčia. Ėjom su vaikinu prie ežero, jis įbido iki blauzdų vidurio, aš jį aptaškiau ir jis mane įsitempė į vandenį su rūbais. Smagiai:-D o tu?

  AtsakytiPanaikinti
 6. ziauriai man patinka tokio tipo irasai <3333333 daugiau tokiu !!

  AtsakytiPanaikinti
 7. oho,matosi,kad višlistas tikrai apgalvotas ir permąstytas,dalykai nėra šiaip ant bajerio,o tikrai atrinkti kruopščiai ir tik tie,kurių reikia,nėra nesąmoningų rūbų,kuriuos perki tik tam,kad netyčia kokiai progai atsiradus užsidėtum. gerbiu už tą mokėjimą atsirinkt,kažkaip numanau,kad reikėjo nemažai laiko praktikuotis,kad įgyt tokių įpročių:D iš daiktų man labiausiai patiko paltas,čaki spalvos striukė ir piniginė :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. taaaip, visą savaitę, sakau, visą SaVAitĘ redagavau tą sąrašą... ;Dd aišku, sunku buvo tiesiog pasiimti, kaip ir sakei, kokį niekalą, kuris būtų "gal apsirengsiu kur", bet laimėjau prieš tą norą. :Dd
   ačiū už komentarą ;)

   Panaikinti
 8. įrašas labai patiko! kaip viena komentatorė minėjo, tikrai matosi kad dalykai kruopščiai atrinkti ir apgalvoti. asmeniškai aš rinkčiausi baltos spalvos kostiumėlį, nes labai gražiai atrodytų prie įdegusios odos ir šiaip, gi vasara, reikia rengtis kuo šviesiau ir linksmiau:-)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. va va, įdegusi oda. norėčiau tokios... ;D bet aš įdegsiu! vienas iš mano summer to do! ;Dd
   ačiū labai labai!

   Panaikinti
 9. O, kad aš mokėčiau susidaryt tik būtinų daiktų wishlistą🤔😅 o tas kostiumėlis toks bjūtiful😍

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O dėl sportinių kelnių - manau pasirinkai tikrai geras, nes anos tai kažkaip jau tas stilius atsibodeess😕🙂

   Panaikinti
 10. Aš taip noriu kažką vis užsisakyt iš kokios nors svetainės ir išbandyt, bet to vis nesuplanuoju. Man patiko tie visi daiktai kuriuos surašei. Ir iš vis tokio tipo straipsniai man labai patinka.

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015