Slider

BET KAS: KURIAME TEMINĮ INSTAGRAM PROFILĮ

6/17/2016


Na, turbūt nei vienai iš jūsų nereikia aiškinti, kas tai yra instagram ir kam jis yra skirtas. Jo paskirtį visi suvokia kitaip: vieni susikuria anketą ir talpina savo profesionalias fotografijas, kiti forografuoja vien save, nes mano, kad tai vieta selfiams talpinti, treti dalinasi savo gyvenimo akimirkomis, dar kiti - pardavinėja daiktus, suka reikaliukus, žodžiu, kas kaip išmano, tas pasinaudoja šia programėle. Aš pati, asmeniškai, esu prie tų, kurie gyvenasi savo akimirkomis iš dienos, retkarčiais įkeliu vieną kitą selfį, kad kas nors ką nors gražaus parašytų, nes pritrūksta dėmesio. 

Štai mano instagram profilio fragmentas: 


Kas pamenate, tai jis anksčiau buvo kitokios temos. Kėliau nuotraukas, kuriose bent kažkur buvo geltonos spalvos. Geltonas profilis buvo kone originaliausias instagrame lietuvių tarpe. Deja, man pačiai labai tai nusibodo, todėl visas nuotraukas ištryniau ir jos nebeegzistuoja. Gal ir kvailai padariau, galėjau palikt ir susikurti naują, bet aaah, nenorėjau prarasti sekėjų, kurie yra be galo faini. Jei dar neseki manęs, tai būtinai pasek. Nieko nekainuoja, o tavo feed'as visada bus paįvairintas mano nuotraukėlėmis. Dabar mano instagram profilis realios temos neturi. Esmė viena - visoms nuotraukoms dedu vienodą VSCO P5 efektą, kad jos būtų vienodo atspalvio ir taip derėtų viena prie kitos.

Naudoti tą patį efektą visoms nuotraukoms yra vienas iš būdų norint sukurt teminį instagram profilį:
 • Pirmiausia išsirink kokį nors efektą, kurį uždėjus nuotraukos vis dar išliktų gan kokybiškos (selfiuose neišnyktų nosis ir pan.) ir neperkrautos.
 • Efektą taikyk tokį, kad selfiai atrodytų gražiai. Ta prasme nebūtum kokia pamėlus ar pažaliavus. Svarbu, kad efektas kuo mažiau keistų odos spalvą, kad nuotraukose esančios kojos, rankos ir kitos kūno dalys atrodytų gyvos. 
 • Tokio instagram pavyzdį matote viršuje, o vedant tokį profilį, realiai galite kelti bet ką, yra laisvė rinktis. 
 • Keletas efektų gidų - vienas, du, trys, keturi, penki
Kitas variantas - išsirinkti spalvą ir pagal ją vesti teminį profilį
 • Esmė yra išsirinkti tokią spalvą, kuri jus dažniausiai supa. Taip jums bus lengviau rasti ką nufotografuoti profilio atnaujinimui.
 • Kiekvienoje nuotraukoje turi bent minimaliai atsispindėti išsirinkta spalva, kad profilio nuotraukos derėtų. 

Kitas, ne ką mažiau populiarus būdas sukurti savo instagram estetiką - minimalizmas:
 • Nuotraukose visada švaru, tvarkinga, visko labai minimaliai. Daiktai dažniausiai fotografuojami po vieną tokiame pačiame ar panašiame fone, aplinkoje. Pavyzdys, pavyzdys 2, pavyzdys 3


Lengviausias kelias - juoda ir balta nuotraukos

 • Tiesiog nuotraukos, kurios yra nespalvotos. Kad ir ką kelsi, jos visvien tarpusavyje derės, tačiau turėsi sakyti viso spalvoms. Kai kuriems tai tikrai nėra problema, na, o kaip tau? 
Dar kelios įdomesnės idėjos instagram profiliui: 

Iš tiesų tai negalėčiau pilnai įvardinti visų visų variantų, kuriais galima susikurti idealų profilį. Jų yra daugybė jau sugalvota,  na, o ir jūs pačios galite sugalvoti kažką naujo. Galite paskirti savo instagram profilį vien savo katino, šuns, papūgos ar kito augintinio nuotraukoms, galite turėti profilį, kuriame fotografuojate ir keliate tik dangaus nuotraukas, tik gamtos, tik maisto, tik savo apsirengimo, tik makiažo, tik savo selfie, tik miesto vaizdus, savo piešinius, žmonių portretus, savo rašliavas, kuriomis galėtų dalintis kiti ir net puošti savo facebook viršelius... žodžiu, reikia tik jūsų fantazijos ir noro. 

KOMENTARUOSE PALIKITE SAVO INSTAGRAM PROFILIŲ SLAPYVARDŽIUS!

37 komentarai:

 1. Ta idėja su viena spalva vienoje eilutėje toookia gera ♡
  o šiaip, rašai kaip visad tobulai.
  Mane jau seki ;-) aldeja_k btw

  AtsakytiPanaikinti
 2. Žiauriai fainos idėjos! Gal ir man reikėtų kažką išbandyt, nes tikslios temos taip neturiu:D
  Instagram: @aksionovaa

  AtsakytiPanaikinti
 3. @nemeluook
  o jeigu noriu atnaujint savo ig, bet laaabai gaila ištrint senas nuotraukas, o naujo kurti irgi nesinori? :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Galima įkelt kokias 3 baltas ar juodas foto be nieko ir tiesiog atsiskirs:D arbaaa pabandyt pereit nuo vienos temos į kitą, pavyzdžiui, kas antrą foto įkelt naujos temos, o kitą senos:D gal padėjauu:D

   Panaikinti
  2. joo, gali taip daryti. geriausia išeitis, jei gaila senų fotkių :)

   Panaikinti
 4. Man beprotiškai reikėjo šito įrašooo. Nesleėpsiu, vis mąstydavau, kaip po velnių tau taip puikiai pavyksta išlaikyti instagramo temą. @ieva.tu

  AtsakytiPanaikinti
 5. Idejos dauguma matytos ar girdetos. Dar galiu paisulyti, kad daryti kaip pereinancias spalvas. Pradedi tarkim su melyna, tada eini link zalsvos, metines, geltonos....pagal spalvu gama lengviau pasiziureti. Taciau mani problema, kad neissirenku kokio noriu feedo--> gabe.sok ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. na, išsirinkti jau teks pačiai, niekuo padėt kaip ir realiai negaliu. ;DD

   Panaikinti
 6. Labai fainas įrašas! Žiauriai pagelbėjai! Mano IG:emile_gi

  AtsakytiPanaikinti
 7. Turėjau tokią dalinę theme (baltas fonas aplink foto), bet laaabai nusibodo, o nieko naujo nesumąstau. Turbūt teks laukt įkvėpimo :( :D Juo labiau, kad senų foto trint nesinori
  @maybemeow

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. jo, tikrai nusibosta, bet tai gal jei rastum tikrai gerą temą, ji "priliptų" ir nenusibostų. :)))

   Panaikinti
 8. puikus įrašas,net pati susidomėjau idėja instagramą naudoti ne vien kaip įkvėpimo šaltinį ar žmonių stalkinimo prietaisą,o galbūt ir pačiai kažką įkelti. iš tiesų,geri patarimai tavo,man labiausiai patiko vieno efekto idėja bei viena spalva eilutėje. tai tiek,o mano slapyvardis cooldiedpie,bet nieko aš ten nekeliu (kol kas!).

  AtsakytiPanaikinti
 9. Yess! Aš turiu temą, bent jau stengiuos ją turėt :D pirmos kelios nuotraukos labiausiai padarytos pagal tą temą, kitos jau ne taip, bet man mano ig vistiek patinka :)))) @greyreflections

  AtsakytiPanaikinti
 10. Dovile - TOBULA!
  Tu savo straipsniais visada įkvepi mano galvai naujų minčių, tad laabai tau dėkoju už šiuos paprastus, tačiau nuoširdžius patarimus ir idėjas!
  Go gurl! ;)
  P.s @skirmantea (bus metas atsinaujinti).

  AtsakytiPanaikinti
 11. @akvile4 (berods, jau lygtai seki mane), bet ketinu greitu metu keisti į @paranormal_akvilyte ar pan.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. tarp kitko, taip ir maniau, kad Tu tyčia tą profilį tokį padarei :D Šiaip tai idėjos geros, bet, manau, kad po kurio laiko nusibostų, tad nepraktiška

   Panaikinti
  2. kaip suprast tyčia? ;D

   daug kas nusibosta po kurio laiko, bet tai nereiškia kad aplamai to nereik imtis :P

   Panaikinti
 12. Puikus straipsnis, padėjai man apsispręst kokią pagaliau gi temą padaryt. :D @qqueenoffdarkness

  AtsakytiPanaikinti
 13. Ieškojau tokio straipsnio:D
  Reikės pasidaryti taip. Ir šiaip kažkaip noriu pradėt kelt kokias nors meniškas nuotraukas, bet neišeina:/ @petuskaite

  AtsakytiPanaikinti
 14. Atsakymai
  1. vsco ten kur yra efektų parduotuvė, aš atsisiunčiau visus nemokamus ir ten buvo P5 pavadinimu efektas, kurį iškart įsimylėjau :)

   Panaikinti
  2. Arba jo nerandu arba iš vis jo net nėra.. Na, tiek to. Bet tikrai labai gražus!

   Panaikinti
 15. velnias, nu aš taip noriu gražaus ig, bet... man nesvietiškai gaila senų nuotraukų. žiauru, turbūt niekada neprisiversiu ištrinti.. :D o šiaip, ačiū Tau labai, šaunuolė!
  mano ig: petruokaiteg

  AtsakytiPanaikinti
 16. Pagaliau radau lietuvišką straipsnį šita tema:DD Neseniai pati išgirdau apie tą theme'o kūrimą ir labai į jį pasinėriauu, tik man didžiausia problema - išsirinkti kokio noriuXD Pradedu vieną, tada kitą ir nei vieno tada normaliai neišplėtoju. Bet manau, kad tavo šitas straipsnis tikrai padės apsispręsti, dėkui!
  P.S. visos, kurios pradedate daryti naują theme'ą, ar ji keičiate, netrinkite senų nuotraukų, juk vėliau kaip tik įdomu pasižiūrėti į senesnes temas savo nuotraukų, be to - galit naudoti theme dividers (kad atskirtumėt temas) :)

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015