Slider

BET KAS: KAS YRA VINTED? + VINTED HAUL

6/16/2016

Jeigu man reikėtų labai trumpai apibūdinti Vinted, tai sakyčiau - geriausia vieta apsipirkti, nes galima rasti viską greit ir pigiai. Tai toks prekybos tinklas, kuriame parduoti/pirkti/mainyti galimybę turi kiekviena mergina, galinti nufotografuoti prekę ir turinti prieigą prie interneto. Merginos parduoda naujus produktus, kuriuos užsakinėja užsienyje ir atsisiunčia į Lietuvą, todėl Vinted gali rasti net populiariausius Kylie Jenner Lip kit lūpų dažus. Taip pat merginos išparduoda nenešiojamus daiktus, drabužius, kurie netiko, nepatiko. yra ir panaudotų daiktų, mėginėlių ir šiaip naudingų dalykų. Nuo batų iki kosmetinių šepetėlių, nuo dušo žėlės iki balinių suknelių. Ir ne tik gali nusipirkti daiktų. Stebina, kad Vinted turi ir savo forumą, kuriame galima bendrauti su merginomis, klausti jų patarimo ar dėti skelbimus. Dabar labai sunku surasti veikiantį ir aktyvų forumą, kuriame gali gauti bent menkiausio dėmesio. Vinted būtinai gausi. Taip pat galima skaityti ir straipsnius įvairiausiomis temomis, kuriomis rašo tiesiog ne kažkokios tolimos profesionalės, o tos pačios šiltos ir artimos Vinted narės. Kad šio tinklapio narės tikrai šiltos ir nuostabios, aš esu jau įsitikinusi visais šimtu procentų. Ne vieną kartą man teko iš čia pirkti ir nė karto nelikau apgauta ar palikta be žinios. Greit išsirenku, sutariam, sumoku ir jau po kelių dienų džiaugiuosi nauju pirkiniu. Man tai labai patinka ir yra patogu, nes nereikia išeiti iš namų. Vinted turi net savo programėlę telefone, todėl pirkti galiu tiesiogiai iš savo lovos, mokyklos ar kitos vietos. Kartais tiesiog pritingiu bastytis po parduotuvių vitrinas ir varginti akis žiūrint į margas lentynas, nukrautas daiktais, kurie tiesiog vilioja ir neleidžia išeiti. 

O ir šiandien noriu pasidalinti savo naujausiais pirkiniais iš šio puslapio narių. Jų nėra daug, tačiau tai tokie perliukai, kurių man labai reikėjo. 

Pirmasis dalykas - lūpų pieštukas. Aš turiu begalo siauras lūpas, todėl labai norėjau išmėginti lūpų pieštuko gudrybę, kuomet piešiant virš tikros lūpų linijos, šiek tiek galima pasididinti lūpas. Aišku, persistengt negaliu, nes atrodys, kad valgiau šokoladinius ledus ir pamiršau nusivalyti lūpas. Pieštukas yra iš panelės slapyvardžiu gmakeup spintos. Labai nuostabi ir mergina, ir jos spinta. Beje, ji užsakinėja prekes iš Amerikos, tad jeigu svajojote nusipirkti ką nors iš Vakarų - dabar turite puikią galimybę, kuria būtų neprotinga nepasinaudoti. Manau, būtent iš jos aš įsigysiu kokių nors NYX (pavyzdžiui šitą nerealios spalvos lūpų blizgį) produktų, nes tikrai noriu išmėginti kažką iš šios garsios, vlogerių ir blogerių išgirtos firmos, o ją parduodančia mergina visiškai pasitikiu!


Beje, pieštukas (grįžkim prie jo) gan gerai dera su mano turimu lūpdažiu iš ESSENCE (numeris 10 GLAMOUR QUEEN), todėl apvestos ir pieštuku nuspalvintos lūpos bei padažytos šiais lūpų dažais atrodo tiesiog nuostabiai, o lūpų dažai laiko daug ilgiau, nei įprastai! Pieštuką gavau supakuotą, nepraimtą, prekė kokybiška ir saugiame siuntinuke atėjo, kad nesusigadintų. Nu ledas, žodžiu.


Toliau - baltas nagų lakas ir mėlynos spalvos mineraliniai šešėliai akims. Baltos spalvos nagų lako man reikėjo jau seniai, kadangi ši spalva nagams yra idealiausia. Nagų lakas dar su tokiomis savybėmis, kad nagai nelūžinėtų ir nesisluoksniuotų, nes dažnai nagų lakai labai kenkia nagų plokštelėm sir šios praranda tvirtumą bei grožį. Apie šešėlius galiu sakyti tik gerus žodžius, nes labai geri, pigmentuoti, lengvai sklaidosi ir ilgai laikosi. Viskas, ko reikia geriems šešėliams. Spalva specialiai dūminiam vakariniam makiažui sukurti. Šiuos du daiktus gavau iš moters, kurios spinta užvadinta valkirijos slapyvardžiu. Labai nuostabi moteris, bendraujanti ir šilta, tad pirkti iš jos vienas malonumas. Daugiau tokių pardavėjų! Būten iš jos žadu čiupti kokių nors papuošalų. Labai norėčiau tokio perlų rinkinio. Tiesiog nuostabus, labai derėtų prie mano baltos suknelės, kurią vieną dieną taip pat įsigysiu! :D


Dar apie šešėlius. Šešėliai iš LOREAL, atėjo taip pat saugiai supakuoti, kad nesudužtų ir nesusigadintų. Šešėlių spalvos numeris - 03. Pažadu, kad pamatysite kaip jie atrodo, kuomet darysiu makiažų įrašus. Įsiminkit jį, dar susimatysit.Kaip man seniai reikėjo kvepalų! Maniškiai jau gerokai laiko atgal baigėsi, tačiau nebuvo tokie perliukai, kad pirkčiau dar kartą tuos pačius. O ir laikydavo neilgai, dėl to greit ir išnaudojau. Šie kvepalai - kokybiški ir skaniai kvepiantys. Gana vieno purkštelėjimo ir kvepėsi kelias dienas iš eilės, gal net gi ilgiau kveptėtumei, jei nereikėtų plauti drabužių ir keisti naujais. Tikrai, šios vasaros atradimas yra FM GROUP parduotuvės kvepaliukai. Beje, su šiuo kodu [21034675], FM GROUP parduotuvėje (Vilnius), gausite net 30% nuolaidą! Ar gi ne nuostabus pasiūlymas, mielosios skaitytojos? O jeigu esate ne vilnietės, galite parašyti šiai maloniai panelei. Ji nupirks už jus ir atsiųs jums prekes paštu, beliks tik sumokėti ir galėsite džiaugtis naujais pirkiniais pigiau. Daugiau informacijos kas kaip teiraukitės pas merginą, kurios spintos slapyvardis yra misbehave, kuri mane ir supažindino su šiais kvepalais. Taip pat labai maloni ir paslaugi mergina, tad drąsiai rašykit, jums bus atsakyta. Pas šią mergikę taip pat yra pilna nuostabių batų. Pažiūrėkit į šiuos. Nors jų kaina ne mano nosiai, visą vasarą dirbčiau, kad tokius į savo spintą įsidėčiau. Bet dabar apsieičiau ir su tokiais, reik taupyt.Ir paskutinis dalykas - skaistalai. Manieji jau į pabaigą. Ne, neišnaudojau viso, tiesiog baigiasi galiojimas ir reikės nori nenori juos išmesti. Todėl protingiausia būtų - įsigyti mažą skaistalų pakuotę, nes jų nereikia daug. Taigi, taip ir padaryta - dabar mano naudojami skaistalai - CATRICE kreminiai.


Kreminiai skaistalai skiriasi nuo birių tuo, kad jie yra tinkami sausai odai. Be to, juos gali naudoti net tada, jei nenaudoji pudros ant veido. Birūs skaistalai ant nuogo veido nesilaiko, na, o kreminiai - laikosi. Be to, man labai patinka jų pigmentas. Juos sunku padaugint, kadangi jie suteikia švelnų ir natūralų raudonį. Galima išgauti net vos pastebimą rezultatą. Labai patinka! Šių spalva - peach&harmony. Tiesiog tobula persikinė spalva su šiek tiek rausvumo. Jie yra iš merginos, kurios spintos slapyvardis - milamila. Ji turi MAC produktų! Kuomet gausiu algą, išgraibstysiu, imsiu šitądar turi ir MAKEUP FOREVER!!! Būtinai imsiu ir šitą. Jei nepaimsit, pačios kaltos būsit. :)


Tai štai tokia dalis produktų, kurie visai neseniai dar buvo merginų Vinted spintose, o šiandien - mano mėgstamiausiųjų sąraše. Manau, kad niekuomet nenustosiu įsigyti daiktų iš Vinted, nes tai, kaip ir sakiau straipsnio pradžioje, labai gera alternatyva ne tik tinginiukėms, bet ir norinčioms sutaupyti eurą kitą.

PAPASAKOKITE, KOKIA JŪSŲ PATIRTIS SU VINTED: AR ESAT PIRKĘ IR KAIP SEKĖSI, O GAL PAČIOS KĄ NORS PARDAVINĖJAT TEN, TUOMET PASIDALINKITE SAVO SPINTOMIS!
p.s. būtinai apsilankykite mano minėtų merginų spintose ir išsirinkite ką nors sau. 

17 komentarų:

 1. Atsakymai
  1. manasis yra - https://www.vinted.lt/narys/356883-telemundopresenta, trumpiau - telemundopresenta. tik šiuo metu nieko nepardavinėju, dar tik ruošiu nuotraukas ir visą kitą, nes turiu keletą rūbelių, kurie labai geros būklės ir gali rasti naujas šeimininkes. :)))

   Panaikinti
 2. Pirkau iš vinted'o batus. Tiksliau mama pirko. O šiaip norėčiau išsiparduoti dalykus, nemažai turiu. Reikės prisiruošti ;-D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. jo, tas prisiruošimas... aš tingiu žiauriai :D

   Panaikinti
  2. aha, atkratyti viską, nufotkinti geru kampu, įkelti, aprašyti... :-D odieve pagarba pardavėjoms, ypač su didelėmis spindomis

   Panaikinti
  3. jo, vieną mačiau net su 1000 kažkiek rūbų... nu tu dieve... košmars:D

   Panaikinti
 3. Apskritai nepatariu nei vienai kvepalų pirkti internetu, nes nu ką žinai? Gal nepatiks Tau tas kvapas.
  Bet šiaip esu dažnas svečias forume :D Būtent per ten radau vieną moterį kuriai reikėjo rūbų, bet ji negalėjo daug išleisti ant naujo garderobo. Taigi suorganizavau jai savo atrinktų rūbų 4 maišus, nuvešti dovanai. Na va :D Fainas jausmas :))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. jo, labai rizikinga, bet gi galima, jei nepatiks, kam nors padovanoti, kam patinka, tai čia ne bėda. bet esu rizikavusi 3 kartus ir visada kvapas patiko, reik pasiskaityt koks tas kvapas ir bandyt įsivaizduot patiks ar ne. bet tu teisi, geriausia realiai pirkti.

   ir o, labai šaunuolė esi!!!

   Panaikinti
  2. Aš ir kažkaip rūbų niekur nededu, kad parduot. Visada surenku ir nunešu į labdaras ar kam nors, kam iš tiesų reikia.

   Panaikinti
 4. Reiks būtinai pažiūrėt ką nors, išsirinkti :3 lūpų pieštuko spalva tai nereali! <333

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. jooo, ir labai labai tiesiog labai gražiai ant lūpų atrodo... negaliu atsidžiaugt!!! :)

   Panaikinti
 5. Reiks pabandyti tikrai. Net iš tų merginų kurias minėjai gal kažką nusipirksiu.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. pamėgink, tik įpsėju, kad vieną kart pamėginus nebeįmanoma sustoti :D

   Panaikinti
 6. tikrai geras įrašas,Dovile! apie vinted žinau seniai,bet niekad neteko nei pirkti,nei parduoti,šiaip esu dažnas svečias forumo temose apie secondhandų lobius ar ootd,yra itin daug panelių,kurios puikiai rengiasi,tai paganau akis ir tiek:D iš tavo prekių man labiausiai patiko šešėliai,o tiksliau jų spalva,bet pati neišdrįsčiau tokiais šešėliais dažytis,nežinau kodėl,niekad nemėgau šešėlių,bet šių spalva pakerėjo:D peržvelgiau ir tavo pasiūlytų narių spintas,tai man labai patiko gmakeup spinta,o iš jos visai norėčiau išbandyt šią kontūravimo paletę https://www.vinted.lt/kosmetika-ir-grozio-prekes/dekoratyvine-kosmetika-kosmetika/20714414-nauja-city-color-highlight-trio-palete bet bet bet prisiekiau per vasarą nebesidažyt ir susitvarkyt odą,tai nežinia kaip čia bus..:D o šiaip,tai tikrai puikus įrašas,man visada patinka tavo haulai,nes nusiperki ir parodai tikrai gerų dalykėlių:D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ai ps https://www.instagram.com/p/BGwlpqTqtwQ/?taken-by=2vyle ar čia jau ir su lūpų pieštuku pasidažyta ar dar ne?:D

   Panaikinti
  2. ai ir dar kas,įrašas tikrai puikus,bet man trūko išbandytų produktų ant tavęs,pvz šešėlių ant akies voko realios nuotraukos ir t.t,bet kadangi paminėjai,kad sulauksim makiažo pamokėlių su tais produktais,atleidžiama. ir,be to,tikrai suintrigavo,kad neparodei,kaip atrodo ant tavęs,dabar labai laukiu įrašų,kur pagaliau pamatysiu produktus ant tavęs:D

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015