Slider

BET KAS: GROŽIO GURU TOP 6

6/24/2016


Pastaruoju metu labai labai daug laiko vakarais ir kartais dienomis (priklauso nuo mano užimtumo lygio) praleidžiu žiūrėdama youtube grožio guru video filmukus. Per tiek laiko aš jau spėjau rasti savo mėgstamiausias, nors, kas kart randu kažką naujo. Šiame įraše pasidalinsiu su jumis savo mėgstamiausiomis grožio guru. Tiesa, neskirstysiu nuo mėgstamiausios iki mažiau mėgstamos. Kurią pirmą prisiminsiu, tokia tvarka ir surašysiu, tad jeigu ji pirmoji, nereiškia, kad pati pačiausia. Nuo kažko pradėti juk reikia.


Samantą minėsiu pirmąją, nes jos video žiūrėjau paskutinį. Ši mergina kuria įvairiausius video. Nuo patarimų ir triukų, iššūkių, naujų pirkinių iki istorijų ir klausimai-atsakymai video. Tarp tiek daug įvairaus turinio labai lengva atsirinkti, kas įdomu žiūrėti tau, kas ne. Iš esmės ji tokia pamaiva, kartais man primena gryną fyfą, nes užsikabina didžiulius auskarus, kurie salotinės spalvos, ir šiaip jos pats stilius man nėra prie širdies, tačiau ji pati yra labai miela ir šilta mergina, man labai patinka jos juokas. Nu toks juokingas ir užkrečiantis, galėčiau klausyt ir klausyt, tad visuomet, kuomet noriu pasikelti nuotaiką, įsijungiu būtent jos video. Papasakoja žiauriai fainų istorijų, veikli ir įdomi mergina, ne tik sėdinti namuose ir kažką filmuojanti, o daug patirianti. Kadangi jai 26 metai, ji gan daug ką turi pasakyti. Dievinu ją, tikiuosi, sulaukusi 26 aš irgi tokia fainuolė būsiu. Be to, labai daug bendro turim, tai labai gera žiūrėt. 
Kanalas: PiinkSparkles
Mėgstamiausias video: 15 Weird Questions TAG
Paskutinis žiūrėtas video: SUNSET NAILS & June 2016 Favorites

Taip, negalima taip skirstyt žmonių, bet ji man gražiausia iš visų grožio guru, kokias tik esu mačiusi iki šiol. Na, mano akims jos veido bruožai tiesiog labai patinka, norėčiau ir aš taip atrodyt, tada, manau, neturėčiau jokių problemų su savęs nemeile ir trūkumų ieškojimu, nes čia jų paprasčiausiai nematau. Grožis grožiu, tačiau ši mergina taip pat nuostabi ir vidumi. Labai šilta, jos balso malonu klausyti, taip pat daro įvairiausius video. Jos stilius man tikrai labai prie širdies, nors ne su visais jos pasirinkimais sutinku ir drįsčiau devėti, tačiau pasižiūrėti labai labai gražu ir skoninga. Kiek pamenu, ji jaunesnė už Samantą, tačiau iškalbinga ir drąsi mergina. Ištekėjusi už savo geriausio draugo, labai įdomi istorija, labai romantiška. 


Kanalas: BriannaJoy
Mėgstamiausias video: INSTAGRAM MAKEUP VS. REAL LIFE MAKEUP
Paskutinis žiūrėtas video: WHAT'S IN MY CLOSET? | Closet Tour 2016

Nežinau, šitą merginą vadinčiau Kylie Jenner arba Acacia Clark antrininke, nes man labai ji primena jas. Jos kanalas labai fancy ir gražus, įdomūs video. Gyva tumblr stiliaus ikona tiek kalbant apie apsirengimą, tiek apie makiažą ir visą kitą. Septyniolikmetė, todėl mes beveik bendraamžės, tikiu, kad šiemet jai jau bus 18, nors to nežinau, kažkaip neįsimenu gimtadienių datų, nesvarbu tai mamos gimtadienis ar youtube guru - man vienodai, aš tik savo tiksliai žinau (oi, kaip egoistiška, Dovile). Žavi savo paprastumu ir puikiu stiliaus pojūčiu, labai geras įkvėpimo šaltinis, pažiūrėjus jos video norisi keistis keistis keistis! 
Paskutinis žiūrėtas video: My Current Obsessions! |
Ši mergina literaliai yra kažkokia dievaitė. Labai gražių veido bruožų, tokia keista ir paslaptinga, rodosi, iš kažkokios kitokios planetos nei mes. Ne, tiksliau atrodo, kad ji apskritai neegzistuoja, nes nesuprantu, kaip gali šia žeme vaikščioti tokios pavydžiai gražios merginos? Ji labai labai jauna atrodo, labai mažai įkeltų video, tačiau prenumeratoriais apsikrovusi kaip reikia. Matyt, ne aš viena manau, kad ji labai graži ir vien ją stebėt yra kažkas tokio. Norėčiau nugvelbti iš jos gerus makiažo darymo įgudžius, nes jie pas ją tikrai geri. Na, bet kai toks veidelis, bet koks makiažas atrodytų puikiai. Man patinka į ją pažiūrėt, pasidžiaugt, baltai pavydėt, kadangi realiai labai naudingų ir pramogą suteikiančių video ji nėra sukūrusi. 

Kanalas: okaysage
Ji man yra autoritetas. Ta prasme. Ši mergina yra labai graži net be kruopelės makiažo, o kad būtų visiškai graži, jai užtenka tik nusišypsoti, tačiau ji turi tokią makiažo priemonių ir produktų kolekciją, kurios jūs ir aš (aš jau, nes pažiūrėjau video, hehe) nesam matę. Esmė tame, kad ji tik įrodo, kad makiažas nėra tik priemonė, kuri padeda pasijusti gražioms ir moterys nėra gražios tik su makiažu. Makiažas nebūtinai yra tam, kad pridengti savo natūralų grožį. Ne, tai yra menas, tai yra pomėgis ir merginos gali tai traktuoti kaip hobį. Kaip patinka megzti, taip patinka ir dažytis, čia va tas pats. Ji mėgsta makiažą, tačiau gerai jaučiasi ir be jo. Štai ką reikia suprasti prieš purkštaujant "merginas per pirmą pasimatymą reikia vestis į baseiną" arba "pudra nepaslėps tavo bjauraus vidaus" feisbuke. Kai kurios to ir nesiekia, tiesiog smagu kurti. 
Kanalas: Chloe Morello
Pas Eveliną daugiausia rasite makiažo video, kadangi ji tikrai puiki makiažo meistrė. Ši 21 metų mergina iš Švedijos man yra kažkas nerealaus. Ji nebijo atrodyti taip, kaip ji pati nori. Sako, kad geriausia būti savimi, net jei į tai įeina nupiešti antakiai ar per daug apvestos lūpos. Ji tiesiog yra mažas spinduliukas, į kurį man patinka žiūrėti ir patinka jos klausyti. Čia galima rasti ne tik kasdieninių ar vakarinių makiažų, tačiau ir labai meniškų, tinkančių fotosesijoms. Tokius talentingus žmones labai smagu stebėti, jie įkvepia ir neleidžia sustoti, kad ir ką darai. Myliu ją. Kanalas: Evelina Forsell
Paskutinis žiūrėtas video: Dark Elf Halloween Makeup | Evelina Forsell


Štai visos grožio guru, kurių visus arba bent jau didžiąją dalį video jau peržiūrėjau ir žinau jų kanalų pavadinimus mintinai, galėčiau net prikelta vidury nakties pasakyti. Gaila, kad į šį sąrašą niekaip negalėjau įtraukti ko nors lietuviško, savo, kadangi lietuvaičių grožio guru nežinau, nelabai žiūriu. Visos man per jaunos, na, arba video nėra tokie, kokius galėčiau žiūrėti. Galbūt jūs, mano mielos skaitytojos, žinote kokių lietuvių grožio guru, kurios turi ką pasakyt, neužsikerta po kiekvieno žodžio ir žino daugiau būdvardžių nei "gražus, nuostabus, fainas"? Pasakykite komentaruose, pasidalinkite. 

KOKIOS GROŽIO GURU JŪSŲ MĖGSTAMIAUSIOS IR KODĖL?

19 komentarų:

 1. Dabar kaip tik tris dienas viena namie sėdėsiu, neplanuoju miegot ir šiaip pradėjau domėtis makiažu, tad daug žiūrėsiu ir bandysiu. Ačiū! Puikus įrašas ;-)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. visos girdėjot? pas Aldėją plotas, varom pižamų vakarėlį surengt žiūrint yt video ir valgant ką nors skanaus. :D

   Panaikinti
  2. :DDD balsu juoktis pradėjau. okey :-D turiu daug čipsų, želės ir dar daugiau bananų sulčių. laukiu :-*

   Panaikinti
 2. Piinksparkles ir okaysage pati prenumeruoju jau gan ilg1 laika <3 Piinksparkles berods nuo 2013 ar 2014, tiksliai nebe pamenu. Baigiu užaugt su ja :D okaysage tai... jos makiažai visad tokie on point... Ah, Evelina Forsell eisiu pažiūrėti būtinai :3
  O mano mėgstamiausia tai būtų Evelina (https://www.youtube.com/user/Evelinicutza) man jos fashion cafe labai patinka, visi patarimai ir juokeliai :3 Ir dar AndreasChoise (https://www.youtube.com/channel/UCUMyZ3GFwAPkEuai3zR3rxg) gyvenimo stilius tobulas, be galo graži. Šitos dvi tai tiesioginiai mano autoritetai. <333

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. pamilsi Eveliną Forsell, atsakau!
   ačiū, būtinai peržiūrėsiu. <3

   Panaikinti
 3. Ahh, YouTube'as mano tema, žiūriu netgi per daug jo. Mano mėgstamiausias žmogutis yra Zoella, jau kelis metus, mane žavi jos charizma, nuoširdumas, jaukumas. Taip pat - Chanelette. Lietuvė mergina, kuri turi sukaupusi patirties ir yra labai ištikima savo stiliui, labai atvira, draugiška. O prieš porą mėnesių atradau Merell Twins, kitoks tipažas, nei visad žiūrėdavau, tačiau be galo jas pamėgau! <3 Tai šios mėgstamiausios, o iš lietuvių žiūriu labai daug, labiausiai patinka Lauritta, Erika Bay, Egle Gus, Geda Peleda, Agnes Gibie.
  Iš tavo išvardintų žiūriu tik okaysage, bet nujaučiu, kad Brianna Joy labai pamėgsiu, nes anksčiau nežinojau jos. Ačiū!! :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Lauritta ir Egle Gus žinau, nepatinka, na, o kitas peržiūrėsiu. ačiū :)

   Panaikinti
 4. Mėgstamiausios mano tai Zoella ir NikkieTutorials, nu nežinau, abi turi kažką tokio, kas labai traukia žiūrėt. Iš lietuvių žiūriu tik Egle Gus. Puikus straipsnis!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. o kuo jus ta zoella taip traukia? kai kurios merginos svaigsta dėl jos net :D
   ačiū!

   Panaikinti
  2. Nuoširdumu! :D Aišku, kiekvienas atsirenka ką mėgsta, tai aš asmeniškai teikiu pirmenybę šitam dalykui. Laabai nemėgstu, kai kalba į kamerą tai, ką kiti nori girdėti ar apsimeta tuo, kuo nėra ;)

   Panaikinti
 5. kaip man reikėjo tokio įrašo - aną dieną pertvarkiau visą prenumeratų sąrašą,beveik nieko neliko. ačiū už pasiūlymus! iš jų man labiausiai patiko BriannaJoy, 100% sutinku, kad ji yra nuostabi ir išore ir vidumi. na,o aš pati tau galiu pasiūlyti nebent Roxxsaurus bei IISuperwomanII, pirmoji labiau grožio bei mados vlogerė,o antroji mane keri savo žaismingumu, humoro jausmu. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Nėra Rclbeauty101? Ačiū už tokį straipsnį, labai naudingas. :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Mano visų laikų mėgstamiausia vlogerė yra Adelaine Morin (C0OK1EMONSTER). Ji taip pat jauna, 18 metų, bet labai pozityvi, jos video labai faini ir jos asmenybe patinka man labai, toks saulės spindulėlis :) ir apie makiažą nemažai išmano

  AtsakytiPanaikinti
 8. Kadangi nesidomiu tokių temų youtuberėm tai nei vienos nežinau. Bet būtinai reiks eit prenumeruot. Dėkoju!

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015