Slider

MĖGINU DALYKUS: VIVI PRODUKTAI

5/03/2016


Pastaruoju metu visur matau šitos linijos produktus, skaitinėju apžvalgas ir susidariau tokią pirminę nuomonę, kad šitie produktai nors ir natūralūs, bet visgi nėra tokie geri, kokie žada būti. Perskaičiau berods tris grožio blogerių apžvalgas ir vis jos buvo nusivylę. Viena nusivylusi plaukų serumu, kita kitais produktais. Tačiau kita dalis blogerių teigia, kad tai labai geri ir dėmesio verti produktai. Tokiu atveju, kai nuomonės visiškai nesutampa ir nesuranda kompromisų, lieka viena išeitis: pamėginti pačiai. 

Pradėsiu nuo labiausiai patikusio ir nsutebinusio produkto - VEIDO PRAUSIMOSI PUTŲ.  


Iki šiol apie prausimosi putas esu tik girdėjusi ir skaičiusi, o pati nenaudojusi. Makiažui valyti naudoju pienelius, todėl buvo labai įdomu išbandyti kažką kitokio. Kaip ir žada gamintojas - produktas turi labai malonų rožių kvapą, tačiau jis nėra labai švelnus. Kaip tik, sakyčiau, aitrus ir gerai užuodžiamas, o nuoširdžiau įkvėpus galima ir apsvaigti, rodos, rožių puokštėn nosį įkišai. Tačiau tai niekis, kadangi putos makiažą nuvalo tiesiog stebuklingai. Ant vatos diskelio uždėjau nedidelį kiekį putų ir valiau sunkiausią vietą - akis su vandeniui atspariu tušu ir gausybe šešėlių. Nustebau, kuomet šiek tiek pavaliusi ir aitraukusi diskelį nuo akies, pamačiau ją tiesiog švarią. Tiesa, ant blakstienų dar buvo tušo likučių, tačiau ir juos pabaigiau nuvalyti švariau, nei buvo galima tikėtis. Nedirgina akių, negraužia odos ir labai smagu naudoti, nes putos lengvutės ir kitaip nei pienelis - jos nebėga ir jų sunku padauginti. 10/10! 

Kitas produktas skirtas palukų priežiūrai - KONDICIONIERIUS SU 12 AUGALŲ EKSTRAKTŲ


Pastaruoju metu ėmiau daugiau dėmesio skirti savo plaukams. Kadangi jie labai nualinti visokių dažymų, labai daug glostomi tiesinimo žnyplių, prarado žvilgesį, išsausėjo. Norisi, kad jie kuo greičiau atsigautų ir vėl būtų gražūs, todėl imuosi visų įmanomų priemonių. Šis plaukų kondicionierius naudotas vos tris kartus, tačiau aš jau pastebiu, kad plaukai labiau paklusnūs. kai plaukai sausi, trumpaplaukės susiduria su tokia problema: kad ir ištiesinti, plaukai nugulę ant pečių ima ir užsilenkia, todėl modeliuok juos kaip nori, paguldyti ant pečių po kiek laiko jie vėl bus tokie, su kokiais atsikėlei ryte. Nežmoniškai nervina mane šitas dalykas. Tačiau su VIVI kondicionierium, manau, greit atsikratysiu šito faktoriaus. Mat jis gan gerai padrėkina ir pamaitina plauką, jis tampa lankstesnis, lengviau modeliuojamas, todėl mažiau riečiasi. Jau dabar pastebiu, kad man lengviau su jais tvarkytis.  Dar labai patinka produkto kvapas. Citrinos... tiesa, plaukuose nelieka, dėl to duodu 9/10, hehehehe. 

Ir paskutinis produktas - DRĖKINAMASIS VEIDO KREMAS-FLUIDAS


Neišsigąskite, jei nežinote, fluidas - skystis. Tai - skystas kremas iš VIVI. Mano oda labai sausa. Ir jei sakau labai, tai vadinas labai labai. O dabar pavasarį, kuomet kartais ir saulelė išlenda ir orai šiltesni, mano oda visai atsiskiria nuo manęs ir skraido (pleiskanoja). Žodžiu, dykuma. Reikia kažkaip gelbėt, bet kad nė vienas drėkinamasis kremas nieko nepadeda. Jau maniau, kad reikės eiti į vaistinę ir sakyti, kad duotų kažko tikrai gero ir veikiančio, tačiau baidžiausi kainos. Kažkada mačiau, kad drėkinamasis kremas itin jautriai odai kainuoja 32 eurus su akcija. Ką, galvojau, reiks taupyt tada, jeigu niekas kitas nepadės... Tačiau padėjo VIVI. Ačiū jam. Tai naktinis kremas, kurį reikia naudoti einant miegoti, mat sudėtyje esantis natrio laktatas ir pieno rūgštis didina jautrumą saulei. Keista, tačiau ant pakuotės tai neparašyta, o gi čia labai svarbi informacija, kurią sužinojau iš kosmetikos DNR (tarp kitko, labai gera svetainė jei norite sužinoti apie kosmetikos priemones plačiau). Kaip pastebėjau, kad kremas veikia? Naudojau tik jį. Atsisakiau  maitinamų ir kitokios paskirties kremų, kuriuos naudodavau. Ir po kelių naudojimų pastebėjau, kad man nebesutraukia pudros. Mat kuomet užsidėdavau makiažo pagrindą, dienos eigoje oda greit išsausėdavo ir veidas būdavo išmėtytas plėmais, dėmelėmis. Su VIVI kremu taip nebėra, tiesa, T zona vis dar sausa. Tačiau ilgiau panaudojus, manau, atsigaus ir ji. Man kertasi dozatorius, sunku išsipumpuoti kremo. Galvojau tik man taip papuolė, tačiau kiek skaičiau, dozatorius kertasi ir kitoms. 8/10, dėl dozatoriaus, ne itin malonaus kvapo (tačiau čia tik lašas jūroj) ir plius šiek tiek kemša poras, kas mano į bėrimus linkusiai odai nelabai patiko iš pradžių.  

Apibendrinimui norėčiau pasakyti, kad VIVI produktai, kaip ir visų kitų gamintojų - turi savų minusų ir pliusų. Manau, kad labai sunku sukurti tobulą produktą, kuris tiktų visiems odos, plaukų tipams, mat kiekvienas žmogus labai skirtingas. Tikrai nuoširdžiai ir be jokių pagražinimų rekomenduoju įsigyti būtent šiuos VIVI produktus, kadangi apie kitus nieko negaliu realaus pasakyti. Taip, kainos galbūt šiek tiek kerta per pinigines, tačiau pasitaupiusios ir investavusios į šiuos produktus tikrai neliksite nusivylusios. Įsigyti galite internetinėje parduotuvėje - vivi.lt arba VIVI parduotuvėse Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Alytuje. 

AR ESATE MĖGINĘ VIVI PRODUKTŲ AR KĄ NORS APIE JUOS GIRDĖJĘ? KOKIA JŪSŲ NUOMONĖ APIE NATŪRALIĄ KOSMETIKĄ, AR TOKIA EGZISTUOJA, O GAL TAI TIK PASAKOS? 

12 komentarų:

 1. smagu, kad idedi pastangu i grazu nuotrauku pateikima :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ai, nekokios tos nuotraukos, tačiau stengiuosi kiek galiu padoriau pateikti. ačiū, kad įvertini pastangas ;*

   Panaikinti
 2. Natūrali kosmetika... geras dalykas :-D myliu lietuvišką. "Margaritos" šampūnai, kondicionieriai, kosmetiniai pieneliai, tonikai, "Rasos" veido putos (rekomenduoju, per pus pigiau nei VIVI), kremai.

  AtsakytiPanaikinti
 3. ne mano reikalas, bet gal geriau butu padaryti (jei galima) kad paspaudus ant ,,komentarai,, ijungtu nauja langa, o ne #comment-form? man taip patogiau,o kaip kitiems?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. gaaaaaal ir gera idėja, bet aš ant tiek prie šito pripratus, kad... galim mėgint :)

   Panaikinti
 4. Nefaina taip :-D geriau senasis langas, ir "atsakyti" į komentarą galima... :-D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. jo nefaina ir man... lai taip būn kas čia tos kelios sekundės kol užkraun gi... neskubėkim niekur ;Ddd

   Panaikinti
 5. Gaminotju? :D Irasas geras, tik kainos siek tiek kandziojasi :/ bet jei bus nuolaida, butinai pirksiu ;)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Bandysiu, bet kol kas aš irgi kaip Aldėja naudoju MARGARITA ir dar nenuvylė! Bei MELISA, abi tikrai kokybiškos, bei nebrangios😊

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015